Diyetisyen Fayda Sağlar mı ?

UmmAAy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2014
6
5
32
Merhabalar. Vermem gereken en az bir on kilom var. Yıllardır kilo vermeyi denedim fakat tel başıma pek başaramadım. Sorum şu: diyetisyene gitsem ve gerçekten uygulasam bir faydası olur mu yoksa boşa mı para ve zaman kaybetmiş olurum? Gitmiş arkadaşlardan deneyimlerini paylaşmalarını rica edebilir miyim? Bir de Online diyet mi yoksa yüzyüze gidip görüşmem mi daha etkili olur ?

Tabiki faydası olur
Nasıl Hasta olduğumuz zaman dr.a gidyorsak, kilo vermek içinde diyetisyene gitmek en doğrusu.
İşin uzmanıyla çalışmak herzman fayda getirir.
Vaktiniz çok sa yüzyüze, azsa online diyet

Canım ben tam 70 kiloydum. Ne spor salonlarına ne diyetisyenlere gittim. En sonunda kafama koydum herşeyi bıraktım ve düzenli beslendim sporumu yaptım evde. 1.5 ay gibi bir sürede 60 kiloya düştüm. Herşey kafanda. Boşuna paranı harcama. kafanda bitir ve başla. Durdukça zaman kaybediyorsun, verecekleri diyete uymak zorunda kalırsan zorlanırsın. Sağlıklı şeyler koy öğünlerine evde yaptığın yemeklerden kısmadan ye az ye ama herşeyden ye. Başarabilirsin:)) :KK200:

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Bir diyetisyenden randevu aldım bir ay deneyeceğim eğer fayda sağlamazsa tekrar kendim çabalamaya çalışacağım bakalım

X