diyeti bozdum ne yapmalıyım?

Verda_xxx

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2019
36
17
22
Arkadaşlar diyetisyene gidiyorum bana verdiği listeyle 2 haftada 2,5 kilo sadece yağdan kilo verdim. Tabi baya gaza gelmiştim kilo verdiğimi görünce, neyse 2 haftada 2 kilo daha vermem gerekti şimdi ama geçen gün tartıldım diyete uymama rağmen 1 kilo almışım resmen, acaba hareket etmediğim için mi bilmiyorum ama günde 3 litre en az su içiyorum. Kilo aldığımı görünce moralim düştü, sınav haftasıda acayip stresli oluyorum ve psikolojik olarak yemek istiyorum, sonunda dayanamadım evde önüme ne gelirse yedim valla. Şimdi benim 2 haftalık diyetim boşamı gitti? Çok pişmanım ama olan oldu artık 2 hafta sonra diyetisyene gidicem tekrar ve toplamda 4 kilo yağdan vermiş olmam gerek ne yapmalıyım şimdi?

Diyeti bir defaligina bozdunuz diye uzulmeyin
Ertesi gun bol sebze ve protein agirlikli beslenin.
Yine bol suyunuzu için. Sporunuza aynen devam edin.
Vucut tolere eder

Arkadaşlar diyetisyene gidiyorum bana verdiği listeyle 2 haftada 2,5 kilo sadece yağdan kilo verdim. Tabi baya gaza gelmiştim kilo verdiğimi görünce, neyse 2 haftada 2 kilo daha vermem gerekti şimdi ama geçen gün tartıldım diyete uymama rağmen 1 kilo almışım resmen, acaba hareket etmediğim için mi bilmiyorum ama günde 3 litre en az su içiyorum. Kilo aldığımı görünce moralim düştü, sınav haftasıda acayip stresli oluyorum ve psikolojik olarak yemek istiyorum, sonunda dayanamadım evde önüme ne gelirse yedim valla. Şimdi benim 2 haftalık diyetim boşamı gitti? Çok pişmanım ama olan oldu artık 2 hafta sonra diyetisyene gidicem tekrar ve toplamda 4 kilo yağdan vermiş olmam gerek ne yapmalıyım şimdi?
Bende senin gibiyim bende son üç gün bozdum fazla mesai yapıyorum eve gelince bir sey yok ne gelirse elime yedim adet oldum 3 lokum yedim daha sayamıyorum yarin kontrolüm var birde ama devam edicem kendim icin sende boyle düşün aklını yemekle degil başka şeylerle meşgul et bende senin gibi stres yapınca devam edemiyorum gidiyor onca emek zaman boşuna yanı.Zaman bir daha gelmiyor maalesef

Arabanın bir tekeri patlayınca çıkıp diğer üçünü de patlatmıyoruz değil mi?
Bir kez böyle bir şey yapmışsın, diğer üç tekeri koru, ilk tekeri de değiştirip devam et
Diyet sırasında iniş, çıkışlar olabilir
Mühim olan kararlı olmak
Bu yaziyi alip diyetibozan kuzenime kendim yazmış gibi atacağım :KK70:
Oda benim diyet konusunda ne kadsr istikrarlı olduğumu sanacak , çok hoşuma gittibu araba lastiği olayı ve çok mantıklı

Bu yaziyi alip diyetibozan kuzenime kendim yazmış gibi atacağım :KK70:
Oda benim diyet konusunda ne kadsr istikrarlı olduğumu sanacak , çok hoşuma gittibu araba lastiği olayı ve çok mantıklı

Güle güle kullanın:)
18 kilo vermiş biri olarak yaparsınız diyorum :)

Niye bozdunuzki diyeti,adet olmaya yakın vücut ödem toplar,büyük ihtimalle bir kilo tamamen ödem.bence yarın kaldığınız yerden devam edin

Tövbe edip tekrar diyete niyetlenin 😂
Şaka bir tarafa dönem dönem kilo verme yavaşlar. İnsanın motivasyonunu etkilememeli bu durum. Diyet yapmış ve kendince başarmış biri olarak söyleyeyim gidim gıdım da olsa ilerlemek ve pes etmemek gerek. Kaldığını yerden devam edin. Bir gün yediyseniz ne olmuş 🙃

Oruç mu bu? Homidi gırtlak yiyip ıh ben diyeti bozdum diye bişey olamaz. Ben de 67.8 kiloyla başladım. Diyetisyene gittim. Bana sıkıcı bi liste verdi. Buna uydum 65 kiloya indim. Sonra kendi kafama göre yaşadım. 64 kiloyum şu an. Bak kardeşim. Diyet bir yaşam tarzıdır,hareketle de desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum. Ama insanız canımız illa ki bişey çekiyo. Ondan sonra fazla yürüyüş yaparsın ya da ucundan yer bırakırsın. Bozdum hadi ertesi günü de poğaça yiyim yok. Bi gün hata yaptın ertesi günü fazla hareket ve sağlıklı besinlerle telafi etmelisin

Şşşt... Böyle bir şey yaşanmadı. O diyet bozulmadı.

Bir şey olmamış gibi devam edin diyete ve tekrar bozmayın diyeti:KK73:

X