Diyet motivasyon grubu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ilgimm

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2023
52
7
28
merhaba, whatsapp diyet motivasyon grubu kuruyorum katılmak isteyenler iletişime geçebilir.
Grubu ve kurallarını şu şekilde özetleyeyim ;
her hafta cumartesi sabah tartı görseli atılacak, mazeretsiz görsel atmayan gruptan çıkarılır.
her hafta belirlenen hedefler var (spor hedefi, kilo hedefi, su hedefi vs. ) hedefe ulaşamayanlar cezaya kalır ve hedefe ulaşan kişilerden seçtiğimiz birine yine aramızda belirlediğimiz ufak çaplı hediye alır. kitap , fincan vs.
her gün ana ve ara öğün paylaşımı yapılır 2 gün üst üste mazeretsiz öğün paylaşımı yapmayan gruptan çıkarılır.
herkes birbirinin tabaklarını kontrol eder .
motivasyon sağlar .
diyet listeleri , tarif ve tecrübeler paylaşılır ve yardımlaşma sağlanır.
Ben daha önce bir grupta aktif üyeydim ve en verimli kilo vermemi bu şekilde sağladım tekrar başlangıç yapıyorum katılmak isteyenleri beklerim.

merhaba, whatsapp diyet motivasyon grubu kuruyorum katılmak isteyenler iletişime geçebilir.
Grubu ve kurallarını şu şekilde özetleyeyim ;
her hafta cumartesi sabah tartı görseli atılacak, mazeretsiz görsel atmayan gruptan çıkarılır.
her hafta belirlenen hedefler var (spor hedefi, kilo hedefi, su hedefi vs. ) hedefe ulaşamayanlar cezaya kalır ve hedefe ulaşan kişilerden seçtiğimiz birine yine aramızda belirlediğimiz ufak çaplı hediye alır. kitap , fincan vs.
her gün ana ve ara öğün paylaşımı yapılır 2 gün üst üste mazeretsiz öğün paylaşımı yapmayan gruptan çıkarılır.
herkes birbirinin tabaklarını kontrol eder .
motivasyon sağlar .
diyet listeleri , tarif ve tecrübeler paylaşılır ve yardımlaşma sağlanır.
Ben daha önce bir grupta aktif üyeydim ve en verimli kilo vermemi bu şekilde sağladım tekrar başlangıç yapıyorum katılmak isteyenleri beklerim.
Pazar günü tartı olsa olur mu

WhatsApp, Facebook, Instagram vb. sosyal medya profillerine davet eden(özel mesaj dahil), reklamını yapan üyeler UYARISIZ siteden uzaklaştırılır .!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X