Dıyet ıcın motıvasıona ıhtıyacım var

ben suan ideal kilomdayım aslında tabi bu kiloya gelene kadr az cekmedim. az dalga konusu olmadım ama suan ki kilomu korumak zorundayım işten cıktıgım içinde baya yemeye basladım. üzülmeyin bütün kadınların ortak sorunu bu eminim sizde üstesinden geleceksiniz:

inşallah canım kaç kiloydun kaç oldun peki

duydunmu cevreden diye sormustum canm :)) bnde denesem onu fiyti ne kadar acaba ki

yaaaaa çok şaşırdım sen nasıl 85 den 54 e düştün ne kadar zamanda düştün...gidip aldım biraz önce fiyatı bişey değil ya 4.90 falan herhalde...

slm kizlar bir kac gundur giremedim nasil gidiyor arkadaslar diyet , ya ben bugun kacirdim dikkat edemedim ve kilolar gitmiyor aslinda kantarim bozuk fazla bile gosteriyor ve bugun biraz once esim ters bir sey dedim , sanki bana ters tepki yapti pasta cekirdek dondurma yedim buu saaten sonra ufffff napcam bilmiyomm kilolar biraz gitseydi motive olurdumm yaaa arkadaslar sizin diyet insallah guzel geciyor

yaaaaa çok şaşırdım sen nasıl 85 den 54 e düştün ne kadar zamanda düştün...gidip aldım biraz önce fiyatı bişey değil ya 4.90 falan herhalde...

16 yaşındaydım o zaman ben 85 olmuştm annem dalga geçince karar verdim hırs yaptım.. ekmeği tamamen bıraktım.. abur cubur cips kola bütün gazlı içeceklerden uzak durdum.. yemeklerden bi kepçe yedim... patets kızart. sonra börek makarna pilav kesinlikle yemedim... akşamlarıda egzersiz harktlerim var onu yaptım 20 dkda zıpladım... iki buçuk, üç ayda 54 oldum resimlerimi de ekleyebilirm isterseniz

Son düzenleme:

tabi koy canımda görelim...bende üniversiteden geldğimde 77 den 60 kg ye düştüm 2 sene kaldım sonra evlenincede uçtum malesef...

ayyy maşallah canım yaa darısı başımıza

bende geçen ay başladım 81 kilo ile
şu anda 76,5 kiloyum yaşım 27 boyum 1.65 bir de kızım var 6 yaşında

diyete ilk başladığımda çok düzenli gidiyordum ama bu ara yatılı misafir, gelen giden çok oldu haliyle düzeni bozmak zorunda kaldım :/
yarından itibaren tekrar düzene gireceğim inşallah, hep birlikte birbirimize destek olalım

inşallah canım ablacım :) sende iyi vermişin ama gerisi muhakkak gelir istemekle oluyo herşey... misafir gidince başlarsın artık bende pazartesi başlıycam kesin bu sefer herşeyim hazır diyet ekmeğim fela.. yarın kısmetse...

bu 80 küsür deki halim

Eki Görüntüle 370467

buda 54 de düşmüş halim

Eki Görüntüle 370472

süper gözüküyosun...bak yaşın daha genç...ben 60 kg ye düştüğümde battı balık yan gider demeseydim şuan bu halde olmicaktım ...sende erkenden önlemini al sonra fazlasınıda alıyorsun çünkü ben k-flekse başladım bugün akşam menümü yazıcam...84.1 ile başladım bu sabah bakalım 2 haftada ne değişicek :)

verdikden sonra bırakmadım yediklerime dikkat ettim.. beyaz ekmeği ve kola cips o tür şeyleri 2 senedir yemiyorum.. yemeği fazla kaçırınca 60 oldum tekra 54 yada 52 olmak istiyorum..19 yyaşındayım şimdi orda 16-17 yaşındaydım

olsun gençsin işte...kaçırma ipleri sıkı sıkı tut elinde :)

yok canım ya geçen diyetisyen de söylüyordu bana da mantıklı geldi..
bir kase k-flakesin kalorisi birkaç dilim ekmeğe karşılık geliyor ki ekmek daha doyurucu malum..
o zaman niye aç kalalım ki?

yok canım ya geçen diyetisyen de söylüyordu bana da mantıklı geldi..
bir kase k-flakesin kalorisi birkaç dilim ekmeğe karşılık geliyor ki ekmek daha doyurucu malum..
o zaman niye aç kalalım ki?

bende tv de bi diytisyenden duymuşrum hiç bi etkisi olmuyo diye hatta aldırıyo dmeişti sanki ama reklamda da çok etkileyici bilemiyroum ya :18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…