Dıyet ıcın motıvasıona ıhtıyacım var

slm arkadaslar superiz baya kalabalik olcaz bu yolda insallah kimse pes etmez hep beraber bu isi becercez
ben bugun ne yedim yazim
sabah 9 gibi : sutlu kahve iciyorum
oglen 12 gibi: menemen 2 dilim kepek ekmeyi ,4 zeytin, tomates, cay
16h sutlu kahve, elma
19h mercimek corbasi 2 dilim kepek ekmek ,kuru fasulye,salata,yogurt
2l su
1 haftadir spor yapamiyorum ayagim cok aciyor

bende dün tatlı krizine girdim sabaha regl oldum bu hafta dikkat edrim ama spor yapamam dizlerim belim ağrıyor senin menüyü beğendim sabah sadece sütlü kahve mi?

bende dün tatlı krizine girdim sabaha regl oldum bu hafta dikkat edrim ama spor yapamam dizlerim belim ağrıyor senin menüyü beğendim sabah sadece sütlü kahve mi?

slm evet sabah genelde evde yalnizim sutlu kahve iciyorum asil kahvaltiyi 12 yapiyorum cocuklar o saate okuldan geliyorlar
bugun ne yedim esim evdeydi
sabah 9 gibi sutlu nescafe
10h30 cay 1 tost domates salatalik 5 zeytin
12h 1tost domates ,mercimek corba birazcik
bukadar simdilik saat 16 sutlu neskafe icecem kahve biraz istahimi azaltiyor
aksamada patlican yemeyi yapmayi dusunuyom cacik ve salata tsk ilginiz icin

arkadaslar resimli kilo yaziyosunuz nasil yapiyorsunuz

Merhaba sibel 68. Resimli kilo çizelgesini. diyet grupları konusunda bir başlıkta anlatıyor. oraya bakarak yapabilirsin.

Bu arada ben de neler yediğimi söyleyeyim. Sabah güzel bir kahvaltı :) yumurta,zeytin,peynir,biber + çavdar ekmeği.
öğlen. çavdar ekmekli sandiviç(domates ve peynirli) .Akşam yani saat 16:00 gibi yine 1 kase kayısılı yoğurt yedim ve yemek işini bitirdim. İlerleyen saatlerde belki meyva yerim. :))))
sporumuda biraz ilerleyen vakitte yapıp yazacağım.:) sizler neler yaptınız?

ne güzelll acıkmıyormusun bir yoğurtla iş bitirdin

ne güzelll acıkmıyormusun bir yoğurtla iş bitirdin

Dayanamayacak kadar acıkmıyorum.:). Alıştım sayılır.Acıkırsam suya dayanıyorum. Su şişem yanımda hep su içiyorum.Tabii 11-12 ye doğru iyice acıkmaya başlayınca bende hemen yatıp uyuyorum :))

en iyisini yapıyosun canım zaten ilkbir haftayı atlatınca alışıyo vucut az yemeye bende kepekli makarna yedim yanında salata 6 dan sonra yemek yememek önemli zaten beni kilo aldıran hep bu geç yemeler değilmi?

en iyisini yapıyosun canım zaten ilkbir haftayı atlatınca alışıyo vucut az yemeye bende kepekli makarna yedim yanında salata 6 dan sonra yemek yememek önemli zaten beni kilo aldıran hep bu geç yemeler değilmi?

Evet haklısın. En büyük hatamız bu. İnşallah böyle dikkat etmeye çalışarak en yakın sürede kilolarımızı veririz.

Tekrar merhaba.Sporumu da bitirdim. 45 dk koşu bandında yürüdüm.101 mekik :),100 twister,200 yan bel hareketi yaptım.Ama çoookk yoruldum.Meyveyi hakettim sanırım. Buraya rapor veriyormuşum gibi yazıyorum. Bu beni iyi yapıyor. Kendimi yapmak zorunda hissediyorum. İnşallah böyle devam edebilirim.

slm super gidiyorsun sen her gun yaz yaptiklarini biz okuruz

slm tsk ederim beni bilgilendirdin icin

regl olcağım için kendimi tutamadım çok yedim bugun kankamla tişrtlere bakalım dedil giydiklerim hiç yakışmadı moralim ansıl bozuldu anlatamam bu ay zayıflamalıyız kızlar yaza güzel bi vucutla girelimm... artık kararlıyım... dershaneye gittiğim için düzen tuttramıyorum okulum yok.. öğlenleride artık diyet bisküviler yerim.. akşam yazarım ne ydiğimi de

slm ben canim cok tatli isteyince kuru incir veya kuru kaysi yiyorum 2 ; 3 tane tatli ihtiyacimi oyle gideriyorum dene istersen

Herkese merhaba.Bugün akşam yemeğinde değişiklik yaptım kayısılı yoğurt yemedim :). Onun yerine 16:00 gibi saçta tavuk (çok yemedim :) )ve ayran içtim.Biraz geçsin sporumu yapıp tekrar yazacağım.sizler neler yaptınız?

slm arkadaslar bende yediklerimi yazim
sabah sutlu kahve
12h oglen 1 tost cay domates
2h gibi bir armut
16h sutlu kahve
19h tavuk but salata yogurt

Bu akşam burada kimse yok ama ben yinede yazayım. sporumu yaptım. 30 dk yürüyüş 100 mekik,30 twester,250 yan bel hareketi ile 1 saatlik spor serüvenimi bitirdim. hoşçakalın:)

kızlar ben giremedim kaç gündür kızım o kadar hastaki diyet miyette kalmadı zaten ama yarın jet hızıyla dönüyorum aranıza...

bende giremedim bu gün nöbetçiyive birazönce dayanamadım kek yedim yarın toparlanmama lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…