Dıyet ıcın motıvasıona ıhtıyacım var

bak kendinde söylüosun canım acıkınca diyosun.... bence işin sırrı burda acıkmaya fırsat kalmadan sürekli bişeyler yieceksin ama tabii hafif şeyler :))

Tamam da öğlen yemeğimi yiyip yarım saat sonra çıkıyorum 1 saat yürüyüş eder 1.5 saat.yürüyüş beni acıktırıyor gibime geliyor.Dediğin gibi canım irademe sahip olup doğru şeyler yesem canım yüksek kalorili şeyler istiyor Bu kilolarla yaşanmaz 3 ay 5 ay ne kadar sürerse sürsün 10-15 kilo vereceğimmmmmmmmmmm:)

yok canım ben hiç emziremedim malesef...ama akşam büyük bir hırsla 75 dakika yürüdüm hergün 45 dakika yürüyordumda :) evet günül menülerimizi ve haftalık tartılmaya başlayalım...

bende istiyorum zayıflmak bu konuda bende konu açmıştım günlük tutuyodm ama işe yaramadı. bıraktım hemen bırakınca da daha çok yiyorum.. boyum 1.67 kilom 62 hayalim 55 olmak..bende katılmak istiyorum bu gruba kankam 52 kilo boyu 1.68 ve gören bıda ha dönp bkaıyo fiziğine... bacak kısmım kalın olduğu için pantolonlar ancak zayıflarsam yakışcak ama olmuyoo

tesekur ediyorum butun beni okuyan arkadaslara sizler tarafindan umursandim icin cok mutluyum arkadaslar dun biraz hastaydim oglen 1 tostla yatim amma bugun cumartesi sabah kahvaltisinda herkez evde kizartma yaptim ve YEDIm birazcik uffffff sonra canim cok skti insalah pes etmeyiz arkadaslar bununda pazar kahvaltisi var yarin

sibelim bende haftasonları çok kaçırıyorum hafta içi daha düzenli oluyor bir kaçırıcada gidiyooo

Slm kızlar sizi okuyunca aranıza katılmak istedim.Ama klasik olarak Pazartesi başlamayı düşünüyorum.Yarin misafirim var çünkü icli kofte var menüde ,yemem lazım.Hem yap hem bak olur mu.Sonra aranizdayim inşallah.Bu arada yasım 40 boyum 164 ve kilom 66 suanda.2 ayda 5 kilo verdim.hedef önce 60 sonrada dogum oncesi olan kilom 56 ya da 58.Hepimize kolay gelsin

kızlar günaydınnn bu gün pazar biliyorum ama başlasak mı acaba yada bu gün dikkat edip de yarın mı başlasak
1 bardak ılık su
kahvaltı 2 dilim ekmek 1 dilim peynir 1 haşlanmış yumurta
kilom88.7
sanırım regl olacam bir olamadımmm:2:

sibelim bende haftasonları çok kaçırıyorum hafta içi daha düzenli oluyor bir kaçırıcada gidiyooo

slm kizlar hafta sonu bitti atlatik insallah guzel diyetli hafta geciriz hep beraber benim boyum kisa kizlar 155 ve su an kilom 83 kg cok ski bir diyet olmasada dikat ediyom yediklerimi insallah yavas yavas kurtulcaz bu fazla yukten

merhaba yoldaşlar :)
2 haftadır diyetteyim. 3. haftama girdim. sabırlı olursak kesinlikle alıyoruz emeğimizin hakkını. diyete ilk başladıgım sıralarda aynaya bile bakamıyordum. okursanız günlüğümü ne kadar depresyonda oldugumu görürsünüz. şimdi gayet mutluyum. tartıya cıkmaya korkuyordum artık pazartesileri gelsinde kaybettiğim kiloları yazıyım diye bekliyorum. çok büyük bir hırsla başladım kilom 67 ve 50 olmak istiyorum. çok fazla kilo veremedim aslında ama boyle giderse başarcagımı biliyorum. tek pişmanlığım keşke ilk günden beri spor yapsaydım. spor olmadan olmuyor arkadaşlar. ilk 1 hafta sporsuz diyet yaptım göbeğimde neredeyse hiç bi erime belirtisi yoktu. sonra spora başladım ve daha en fazla 10 gün olmuştur. neredeyse butun göbeğim gitti.
spor yaparsanız 20 gunde vereceğiniz kiloları 5 gunde verebilirsiniz :) ben bu yolculuğumda bunu öğrendim sizinle paylaşmak istedim.
herkese kolay gelsin :)

olsunnnn cumaları tartılalım hadi ama yazalım yediklerimizi ve başlangıç kilomuzu 28 yaşındayım 170 boy 88.7 kiloyum
sabah yanınca bir bardak su
kahvaltı 1 dilim ekmek zeytin peynir
ara yapamadım
öğlen bulgur pilavı bir tabak et haşlama salata birde komposto vardı ben sadece ayvalarını yedim(zaten bu kilolarla yemişim ayvayı)
şimdi 5ibir yerde çayımı içtim
akşam ıspanak pişirecem bol yoğurtlu akşam yemeğini ben 6 6:30 gibi yiyorum
acıkırsam akşam birde portakal yemeyi düşünüyorum

Merhaba. Bende 1,70 boyunda 69kgım. Bu akşam saat 16:30 da bir kase kayısılı yoğurt yedim ve yemek işini bitirim. Belki ilerleyen saatlerde 1 meyva yerim. :)Sizler neler yapıyorsunuz?

Spor cok onmli arkadasin dedigine katiliyorum.. 85 kiloyken 16 yasinda 54 kilo oldum sporla tabi.. sonrasinda biraktim suan 18 yasindayim 1.67 boyum var 60 kiloyum 50 kilo olmak istiyorum ben buhun fazla yedim ama spor yapcam yatmadan..yarin ise kesin diyete giryorum kizlar destek olun

Spor cok onmli arkadasin dedigine katiliyorum.. 85 kiloyken 16 yasinda 54 kilo oldum sporla tabi.. sonrasinda biraktim suan 18 yasindayim 1.67 boyum var 60 kiloyum 50 kilo olmak istiyorum ben buhun fazla yedim ama spor yapcam yatmadan..yarin ise kesin diyete giryorum kizlar destek olun

benncede spor çok önemli günde yarım saat de olsa bişeyler yapmak gerek yürüyüş olur evde hareket olur yapalım yılmayalım

Spor gerçekten önemlide birde üşenmesek. Ama burdan yazılanları okuunca motive olacağımıza eminim.Normalde yürümüyordum bugün üşenmedim birazda teşvik oldum yarım saat koşu bandında yürüdüm. Koşu bandı ama ben yürüyorum. Neyse 100 twister, 100 mekik, 200 yan bel hareketi yaptım ve 3 LT su içtim hala içiyorum.

Bende bildirim yapayım.
Sabah.2 dilim cavdar ekmegi,1 yaslanmış yumurta,3 dilim çemensiz pastirma,1 domates,2 bardak sekersiz çay
Öğle .1 elma,1 portakal,1 bardak sut (sabah çok yemisim canım fazla birşey istemedi)
Aksam.1 orta boy yaslanmış patates,3 ızgara kofte,3 kasık filan ispanak kavurması,1 kase yoğurt
Su. 1,5 Lt ancak olmuştur
Spor. Maalesef yok
Kendime not:
Spora baslamak lazım,yesil çay icsem iyi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…