Diyet deneyimim

alone34

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2019
469
458
2 ay olucak nerdeyse diyetteyim ilk ayım guzel geçti bu aralar sıkıldım yapmak istemiyorum isim de fazla mesai yapıyorum eve geliyorum yorgunum bi açlık arayışındayım diyetisyenim her hafta farklı menü veriyor hakkını yemiyorum ama olmuyor 85.8 le basladim şimdi 77.0 kardeşimde bana kızıyor barı 60 in az kaldı cok zor durumdayım bunalımdayım galiba diyetimi 4 gün yapiyor artık 5 gün bende tık yok kalorisi az galiba ara öğünüm 1 kahve bu yüzden is yerinde de elim ayağım titriyor basım dönüyor performansım dusuk bir saldırganlık oldu bende hi halsizlik bir an önce yemek saati bekliyorum konumu yanlış yere açtıysam lütfen beni banlamayin gerçekten de canim cok sıkkın moralim yerlerde

Duraklama yaşıyorsunuz sanırım, inşallah istediğiniz kiloya kadar inersiniz. Dukan atak yapsanız dört beş gün, faydasını görürsünüz

Duraklama yaşıyorsunuz sanırım, inşallah istediğiniz kiloya kadar inersiniz. Dukan atak yapsanız dört beş gün, faydasını görürsünüz
Diyetisyenimde öyle söylemişti herkesin belirli bir duraklama kilosu var diye bende 3 haftadır 78 de kaldım sonra hurma diyeti verdi bana 2.5 günde 76.5 düştüm bakalim Cuma tekrar gidicem ne çıkacak Ramazan geliyor veririm diye düşünüyorum modumu düşürmek istemiyorum o da etkiliyor anladığım kadarıyla

Diyetisyenimde öyle söylemişti herkesin belirli bir duraklama kilosu var diye bende 3 haftadır 78 de kaldım sonra hurma diyeti verdi bana 2.5 günde 76.5 düştüm bakalim Cuma tekrar gidicem ne çıkacak Ramazan geliyor veririm diye düşünüyorum modumu düşürmek istemiyorum o da etkiliyor anladığım kadarıyla
Evet Ramazan güzel bi fırsat değerlendirmek lazım bu açıdan da 🥰
Duraklama normal bişey ya modunu düşürme, kilon inat ettikçe sen daha çok inat et 🤣 pes edecektir☺️

Evet Ramazan güzel bi fırsat değerlendirmek lazım bu açıdan da 🥰
Duraklama normal bişey ya modunu düşürme, kilon inat ettikçe sen daha çok inat et 🤣 pes edecektir☺
Bazen bıkıyorum aslında ama diyetisyenim ilerde daha da zorlanırsın diyo yasım 27 bu arada

X