DİTU duy sesimi:)) gözkapağı estetiği ile ilgili bir sorum var

dombi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2010
34
3
selam ditucum.ben yenı uye oldum bu sıteye ve senın gozkapagı estetıgıyle ılgılı yazını okudum.tarıhe bı baktım 2009. belkı dedım yaptrmıstr bana bılgı verebılır bu konuda.ınankı o kadar bezdımkı canımdan su goz altı torbalarım yuzunden.artık ısıklı ortamlara gırmek ıstemıyorum daha da ortaya cıkıyo dıye.o kadar mutsuzumkı( bı an once amelıyat olmak ıstıyorum.sen oldunmu canım,lutfen bu konuda bana bılgı ver yada olmadıysan beraber arastralım ama bıseyler yapalım su duruma.hayattan sogudum valla.en yakın zmanda senden msj beklıyorum canım,lutfen olumsuz da olsa ıkı kelıme de olsa bıseyler yaz nolur..bu arada ben de ızmırdeyım,bılgılerımde denızlı yazıyo ama haberın olsun..:))

1 hafta ızmırdeyım canım sonra tekrar donucem denızlıye,malum okul var:)) o yuzden ısımızı halledelım bı an once

Canım istanbulda bir klinikte ameliyatsız göz altı torbası (aslında o göz altında yağ birikmesinden kaynaklanıyormuş) tedavisi yaptıklarını duydum, ayrıntılı bilgim yok, elbette seni yanlış yönlendirmekte istemem ancak kliniğin adını istersen sana özel mesaj olarak atabilirim, umarım kısa zamanda çözüm bulursun:)

cok sevınırım canım ,ilgilendıgın ıcın de cok tesekkur ederım:))

tuonela cım bana da yollarmısın bu kliniğin adını , bendede şişlikler oluyo torba gibi değil ama belki görünürüm bende oraya canım ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…