Disko topu gibi parlayan burun

jeehan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2017
2.390
1.772
Hanımlar selam,

Son 2-3 yıldır cildim daha doğrusu cildim felaket yağlı. Güzelce temizliyorum, tonik kullanıyorum, nemlendiriyorum 2 saate disko topu gibi parlıyor burnum 🤦‍♀️ Ya pasaklı gibi gösteriyor insanı, dene yanış dene yanıl derken daha da berbat hale geldi cildim. Cilt yağı için bi çözümünüz var mı?

Hanımlar selam,

Son 2-3 yıldır cildim daha doğrusu cildim felaket yağlı. Güzelce temizliyorum, tonik kullanıyorum, nemlendiriyorum 2 saate disko topu gibi parlıyor burnum 🤦‍♀️ Ya pasaklı gibi gösteriyor insanı, dene yanış dene yanıl derken daha da berbat hale geldi cildim. Cilt yağı için bi çözümünüz var mı?
Ben hep yağlıyım. Saçım yağlı, cildim yağlı. Yağ iyidir aslında. Geç kırışırsın. 😁 Ama temizlik sıkıntı işte.

Ne kullanıyorsun temizleyici ve tonik olarak? Ağır geliyor olabilir mi ? Cilt çünkü kendini savunmaya aliyor belli ki...bnde her gün şarjlı yüz fırçasını kullaninca oyle oldu o yüzden 2 3 gunde 1 kullaniyorum

Ne kullanıyorsun temizleyici ve tonik olarak? Ağır geliyor olabilir mi ? Cilt çünkü kendini savunmaya aliyor belli ki...bnde her gün şarjlı yüz fırçasını kullaninca oyle oldu o yüzden 2 3 gunde 1 kullaniyorum

Bioderma yağlı ciltler için temizleyici,
yves rocher sebo vegetal tonik
Dıadermine ferahlatıcı jel nemlendirici (çok hafif yapısı daha da yaplandırır diye ağır bir şey kullanmak istemedim.)

Ama biodermanın cilt temizleyicisi baya az kaldı. Bha içeren bi temizleme ürünü almak istiyorum, yağı baya temizliyormuş

Dıadermine ferahlatıcı jel nemlendirici (çok hafif yapısı daha da yaplandırır diye ağır bir şey kullanmak istemedim.)

Ama biodermanın cilt temizleyicisi baya az kaldı. Bha içeren bi temizleme ürünü almak istiyorum, yağı baya temizliyormuş
Işte o yağ dört dörtlük temizlendikçe artarak geri geliyor...sorun sadece burnunda ise oraya pek yüklenmemeye bak ürünlerle...bunun aynısını saçımda yaptım ve işe yaradı yağlı olmasına rağmen q10lu bir sampuana alıştırdım vr cidden cok güzel dengelendi yağ sorunum çözüldü...yüz için ise bir tek kullandigim tonik yağlı yüzler için ve sorun yaşamıyorum eskisi gibi...yani yağlı diye yağı yok etmeye çalışma birden cilt inatlasmaya başlıyor

Doa markasının aha bha toniğini alabilirsin

Anlık toparlamak için gratis Watsons vb yerlerde bulabileceğin yağ emici kağıtlar var tavsiye ederim. Ama dediğim gibi anlık etki kalıcı çözüm değil

X