Dişil enerji

Aaa nasıl yapıyorsun tuzlu suyu merak ettim

Nasıl yapıldığına gelirsek; banyodan sonra haftada 1 defa 1 litre suya 2 kaşık tuz karışımını sağ taraftan başlayarak tüm vücuda dökmek gerekiyor. 1 gece sabaha kadar durulanmadan bu şekilde kalınırsa vücuda sağdan sola pozitif enerji yüklendiği söyleniyor.

Biraz inanç işi açıkçası suya birşeyler söyleyince su içine hapsediyor herkes bilir deneyi bile yapıldı olumlu şeyler söylemek çok önemli. İnsanda sudan yaratıldı zaten su ve toprak. Tuzun da cilde iyi geldiğini düşünüyorum ben. Parlatıyor yumuşatıyor o vücut peelinglerinde de var zaten.
Yani bu uygulamayı seviyoruz biz arkadaşim da yapıyor.
Doğal tuz daha iyi ama deniz tuzu vs.

Suyun hafızası vardır diyorlar ama tuz sabunu ile bir kere yüzümü yıkadım cildim yandı benim. Bi de bir gece vücudumda tuzla kalsam, sabaha kadar sümüklü böcek gibi eririm herhalde

Suyun hafızası vardır diyorlar ama tuz sabunu ile bir kere yüzümü yıkadım cildim yandı benim. Bi de bir gece vücudumda tuzla kalsam, sabaha kadar sümüklü böcek gibi eririm herhalde

Yo ben dus alır gibi yapıyorum düz su da döküyorum bol bol hiç zararı yok. Tuz sabunu bambaşka birşey ama kullanmadım hiç.

Mesela Marliyn Monroe. Baştan sona dişi. Dişilik fışkırıyor.

Marliyn çomçok severim. Görünüş işte çok onemli maskulen olmamakla başlanabilinir işe. Erkek enerjisinden çıkmak gerekir Marliyn ruh olarak ince , nazik , kadını ve erkeği çok iyi ayıran yapısı vardı. Çekingen yapısının arkasın da cilveli ve sevilme beklentili kadın da vardı bunlar dişil enerji yansımaları zaten.
Çekingen değildi derseniz iç dünyasını yazdığı notlar da gördüm çok kırılgan ve ruhsal çöküntülere de sahip bir kadındı aynı zaman da gerçi travmatik bir hayat ayrı bir konu o.

Dogru diyorsun da bacım. Bu hayatta bu ülkede çalışma hayatında bir de bir başına ayakta duran bir kadınsan zor oluyor o işler. kova koca heriflerin arasında hakkımı yedirmeyeyim diye bazen kavga dövüş gidiyorum valla.
Sen bu konularda farkındalığı yüksek biri gibisin. Ne güzel

Teşekkür ederim cınım. Evet evet çok haklısın günümüz de kadından çok şey bekleniyor aynı zaman da eril enerji bekleniyor hatta kendimiz bile zorunlu hissediyoruz. Çünkü hayata atıldı kadınlar güçlü durmak zorundalar eski çağ da kadınlar daha dişildi çünkü tamamen kendini izole eden ailesi ile ilgilenen varlıklardı şimdi hayata atılıp çalışıyorlar ister istemez sert mizaçlılar. İkiye bölündü enerjileri dişil ve eril olarak. Bazen eril dişilin önüne geçiyor buda kendini kötü hissettiriyor çoğu kez yapısına ters olduğu için yalnız hissedebiliyor.
Kadınlar eksik varlık demiyorum asla yanlış anlaşılmasın. İki enerji ağır gelebiliyor. Yada öz enerjisi azaldığın da kötü hissediyor.
Erkekler de dişil enerji var yükseldiğin de çok itici dururlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…