dis vajinasindan ameliyat olanlar buraya!!!

ful77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2010
373
6
slm arkadaslar,

vajinamda dis dudaklarimin buyuk ve sarkik olmasindan siyaketciyim.ters m goruntusu var.pantalon giymekten bile cekiniyorum.daha once dis vajinasini kucultmis arkadaslar nasilsiniz?bizi aydinlatabilirmisiniz?

arkadaşım dış vajina diye bişi yoktur.konu başlığın komik olmuş.sırf bu yüzden okudum:KK70:

Merhaba arkadaslar,
Tavsiyeleriniz icin tesekkur ederim.esim icin olmak istiyordum,ona cekici gorunmek icin..simdi bosanma arifesindeyiz...gerek kalmadi,ameliyat olmus olacak arkadaslara gesmis olsun

canım bu sıkıntın sadece görüntüden dolayı mı yoksa bahsettiğin gibi pantolon v.s giydiğinde acı duydugundan dolayımı..?

canım bu sıkıntın sadece görüntüden dolayı mı yoksa bahsettiğin gibi pantolon v.s giydiğinde acı duydugundan dolayımı..?

Merhaba canim,
Bu sorun bana ise cevaplamak istiyorum.rahatsizligim sadece gorunus itibariylla..

konuyu açan arkadaşım Allah yardımcın olsun da eşin senden sırf bu sebeple mi boşanacak? Bu sebeple ise koyver gitsin , seninle sadece sex için mi evlenmiş?

Ama kendi rahatın için istiyorsan da Ebru Zülifkaroğlu ile bi görüş derim.

Birde sizlere sorum olacak.konu açamadım nedense.Bu sebeple buraya yazıyorum.Konya'da hymenoplasti yapan bildiğiniz doktor varmı?Güvenilir ve sağlam olmalı...

Bence kafanıza takmayın dar pantolon giyince ve birazda yukarıya çekince,görüntü çok sexi duruyor.:)
taytta dahada sexi oluyor. bende eşimde o görüntüye bayılıyoruz. :KK34:
erkekler önündeki kabarıklarınla nasıl kasıla kasıla yürüyorsa, bizde dıaşardan belli olan kukumuzla gururla yürümeliyiz.:KK66:
isteyene özelden resimlerimi gönderirim.

Bence kafanıza takmayın dar pantolon giyince ve birazda yukarıya çekince,görüntü çok sexi duruyor.:)
erkekler önündeki kabarıklarınla nasıl kasıla kasıla yürüyorsa, bizde dıaşardan belli olan kukumuzla gururla yürümeliyiz.:KK66:

Evet cok haklisin güzelim
insan kendiyle barisik olmali hep güzel yanindan bakmali degilmi

sizin sahip olduğunuz bu görüşü umarım başkalarıda ciddiye alıpda sizin bu absürb davraşınız gibi davranmazlar. yoksa toplumda ciddi dejenerasyonlar meydana gelir .sonrada toplum neden bozuluyor diye kimse hayıflanmasın işte bunlar yüzünden. ne kadar anlamasız ve kışkırtıcı bir cümle olmuş . pess pes

!!!Fake!!!
bunu düşünen hiç bir sağlıklı bayan olamaz.sapıklık bu bence normal bi davranış değil erkek hesap olduğunu düşünüyorum.bu ne terbiyesizlik

Allah böyle insanları bizden uzak tutsun ahlaki çöküntüye hızla sürüklemek için bu kadar çaba gösterenlere tek söz yazıklar olsun. bencede o mesajı yazan erkek cnm.

Kadınlar sitesi erkekler hamamına dönmüş resmen !!! Ne meraklıymışsın bee

X