dış gebelik

laram

Guru
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2007
18
0
arkadaşlar ben 3 kez dış gebelik geçirdim 2 kez ameliyat olmak zorunda kaldım iki tüpümde alındı tek çarem tüp bebek bu kadar olumsuzlukları tüm çabalarıma rağmen yaşamak çok yıprattı ama yinede umutluyum

laram ben bir kez yaşadım ve sadece ilaç tedavisi uygulandı ama kürtajdı sonuçları beklemekti derken çok stres oldum. gerçekten senin azmine hayran oldum.

dediğin gibi canım tüp bebekle olur hiç merak etme sen.

rahim filmi çektirmişmiydin? tüplerin açık olduğu halde mi yoksa dış gebelik oluyordu.

mrb bende 3 ay önce dış gebelik ameliyatı oldum şimdi tek korkum bunun tekrar başıma gelmesi
senin araştırdımı doktorun neden oluyor rahim filmi çektinmi? benden istemedi doktorum şuan 6 ay korunmam gerekiyor sonra kontrol altında hamile kalabilirsin dedi ama korkuyorum tekrar başıma gelir diye.. benim tüpüm alınmadı ama tabi hasar gördü bikere sen ne kadar arayla yaşadın dış gebelikleri??

bende 1 ay önce dış gebelikten ameliyat oldum. Tekrar dış gebelik geçirmekten çok korkuyorum. bende de acaba tekrar olurmu? Doktorum 3 ay sonra rahim filmi çektirmem gerektiğini eğer tüplerim tıkalı ise tüp bebek yapmam gerekeceğini söyledi. O kadar üzgünüm ki
Şimdi hem hamile kalmaktan hem de kalamamaktan korkar oldum

sizin dış gebelikten sonra ne zaman adetiniz geldi kızlar. Benim ameliyat olalı 30 gün geçti ama hala adetim gelmedi ve hiç gelecekmiş gibi belirti yok. Lütfen cevaplayın

cnm benim ameliyattan sonra 5 veya altıncı gün adet kanamam oldu çok ağrım olmuştu hatta... sonra 20 gün sonra tekrar oldum. bide bana doktor rahim filmi hemen çekmeyelim dedi şimdi korunuyorum 6 ay sonra kendiliğinden hamile kalmayı beklicem ama doktor kont. altında erken dönemde yine dış gebelik olursa müdahale edilebiliyormuş... ama bende senin gibi çok korkuyorum allah bidaha yaşatmasın :a015:

ARKADAŞLAR BENDE BUNDAN 3 AY ÖCE DIŞ GEBELİK GEÇİRDİM..BENİMDE SĞ TÜPÜM GİTİTAMA İYİ OLAN SOL TÜPÜM İYİMİŞ LŞÜKÜRKİ.. DR UMA KONTORLEGİTİTM GEÇENLRDE HERŞEY NORMALE DÖNMÜŞ.. GEBELİK DÜŞÜNEBİLRİSN DEDİ.. SERBSET DEDİ..SİZLERİN SEBEBİ NEYDİ BİLMİYORUM AMA BENİMKİ YAPIŞIKLIMIŞ.. VE DR UM BİR DAHA O RSİK OLMAZ DEDİ.. SOL SAĞLAM DEDİ..Rabbim kimseye yaşatmasın .ben ameliyatımdan tam 30 gün sonra ilk reglimi oldum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…