Dış gebelik

harivefaa

Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2023
946
327
35
Selamlar 7 ay önce dış gebelik geçirdim geçen hafta hsg ile rahim flm cektirdim tuplerim açık dış gebelikten sonra normal gebelik geçirenler var mi araniazda

İğne ile.sonlanmistj en fazla 7000 olmuştu canım
Daha detayli yazarmisini lutfen
Bende su an ayni durumdayim
Kanamaniz oldumu kac doz igne oldunuz kanamaniz olduysa ne zaman basladi kac gun surdu benimde su an beta 8280 4 gun once igne vurundum beklemedeyim ic kanama falan diyorlar korkuyorum lutfen yazarmisin senindz 7000 deyince sormak istedim diger yorul yapanlar hep dusuk beta

Canım öğrendiğimde betam 3333 idi sonra taa 7000 ne çıktı azalmaya çıkmaya başladı doktor zaten suphelendi kanamam olmadi iğne yaptılar 15 gün hastanede yattım 5 ay sonrada betam sifirlandi korkma çok geçmiş olsun

Cok tesekkur ederim aydinlattigin icin
Belcikadayim malesef burda hastaneye yatirmiyorlar evden takip oluyor hcg baya yuksek bende cuma gunu ikinci doz buyuk ihtimalle olacak kanamam da var bu arada arada pihtilarda geliyor insallah daha cabuk duser hcg kanama ile birlikde
Sizin tek doz igneylemi bitti ?
Bes ay zor gecmistir tahminim .dusmeye baslayinca. Tekrar yukselme oldumu hic ?

Evet bir ara yükseldi yine düştü ama korkma bazıları evde takip ediyor benim hastaneye ulaşımı zor olduğu için yatırdılar kanamam olmadı ama arkadasimda oldu

Evet bir ara yükseldi yine düştü ama korkma bazıları evde takip ediyor benim hastaneye ulaşımı zor olduğu için yatırdılar kanamam olmadı ama arkadasimda oldu
Cok tesekkur ederim cevabiniz icin
Caresizce bekliyorum tuplerinize zarar olmamis cok sukur igne sizde ise yaramis insallah bende de oyle olur pihtili kanamam da var asiri agrilarim yok ala kasik karin bolgemde agrilar var azalip cogalan siddetli degil ama.

Ya tüpler zarar görüyor canım çünkü tupte olduğu için ama işte ne yapalım senin duan Kabul oluyor şuan sen lohusa gibisin ben adını bilmiyorum ama namazda Allaha senjn icin dua ettim inşallah sağlıklı bir şekilde tez zamanda atlatırsın bilirim o süreci sende bana dua eder misin bebek çalışmalarına baslicam birazda korkuyorum o yuzden dua et senin şuan dhan çok makbul Allah j yanında

Aaaa canim allah razi olsun cok duygulandim inanki zaten cok hassasim su anda. 3 tane tup bebek tedavisi ile cocugum var bir kiz iki erkek ikiz
Sonradan normal kendiliginden bir oglum daha oldu. Eger buda dogru yerde tutsaydi besinci olacakti ben o tup bebek gunlerinden biliyorum
rabbim kucagini cocukla doldursun insallahuteala
ummadigin anda sana mujdelerle gelsin insaallah.
Herzaman dua ederim hic merak etme sende bana duayi birakma ne olur cocuklarim kucuk korkularim var rabbim sagsalim kurtarsin ayni durumda olan butun arkadaslarimizi.

Hic korkma iğne olduysan gerisi çok kolay kanama olmuyor korkma benim hiç bebegim yok

Hic korkma iğne olduysan gerisi çok kolay kanama olmuyor korkma benim hiç bebegim yok
Olacak insaallah seninde olacak rabbim isteyen herkese nasip etsin.benim hcg 8280 cikti yuksek ya dusermi zarar verirmi bilemedim sadece sennin degerlerini gordum 7000 tek doz igneyle demekki dusebiliyor bi umud oldu bana.benim pihtili kanamamda basladi uc gundur lohusa gibiyim gercekden asiri terliyorum sicak basiyor hormonlaei boylemi atiyoruz acaba. Bende zamaninda benim cocugum yok derdim uzulurdum inanki bak ama simdi her yanimiz doldu seninde oyle olcak allahin izniyle zamanini bekletiyor rabbim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…