Dış gebelik yaşadıktan sonra

Aysendkmn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2020
293
214
27
Merhaba arkadaşlar dış gebelik yaşadım tüpümün birisi alındı aynı durumu yaşayıp reglinde değişme olan var mı sancılı regl gecikme gibi vs

Merhaba arkadaşlar dış gebelik yaşadım tüpümün birisi alındı aynı durumu yaşayıp reglinde değişme olan var mı sancılı regl gecikme gibi vs
Bende 3 ay önce geçirdim dış gebelik. Tüpüm alınmadı erken farkedildiği için. Adetlerim her zaman ki gibi oluyor benim bir değişiklik olmadı. Sadece adetim 4 günde bitiyorsa 7 günde bitmeye başladı. Adet sürem uzadı benim

Bende dış gebelik geçirdim 2 ay önce ama tüpüm alınmadı ,içerisindeki parçalar alındı sadece laparoskopi ameliyatıyla temizlediler daha sonraki regl zamanlarımda sancılı bir regl yaşamadım ama düzensiz oluyor Şubat'ta 20 sinde regl oldum bu ay 10 unda ama ağrılı değil güzel geçiyor regl günlerim

Düzensiz olması da şuan normal gibi bence kürtaj vs de oldum rahim duvarimi incelltiler bence bı kaç aya düzelir diye düşünüyorum ben

Benimki de kısaldı regl günüm 7 gündü normalde şimdi 5 günü geçmiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…