Dış gebelik ,tek tüp ve pko 🥺

girlll5587

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2024
174
33
27
Hanımlar merhaba ben 1 hafta önce dış gebelik geçirdim ve sol tüpüm alındı pko vardı bende tekrardan doğal yolla hamile kalabilir miyim ya da sağ taraftan yumurtlamam şart mı bu durumda bilgisi olan yazabilir mi ??ilk gebeliğimdi 😢

Merhaba canım öncelikle geçmiş olsun. Benimde ilk gebeliğim dış gebelik oldu ağustos ayında.Ama mtx iğnesi ile sonlandı. Tek tüple hamile kalan çok kişinin yorumlarını okudum. Merak etme Rabbim ol der oldurur:)

Hanımlar merhaba ben 1 hafta önce dış gebelik geçirdim ve sol tüpüm alındı pko vardı bende tekrardan doğal yolla hamile kalabilir miyim ya da sağ taraftan yumurtlamam şart mı bu durumda bilgisi olan yazabilir mi ??ilk gebeliğimdi 😢
Merhaba öncelikle geçmiş olsun. Ben de pcosluyum femara ve çatlama iğnesiyle gebe kalmıştım ama dış gebelik oldu iğne ile sonlandı. O ara çok araştırmıştım tek tüple tabiki de gebe kalınıyor zaten tüp alındı diye de üzülmeyin zaten sağlıksız olduğu için alınıyor ve sağlıklı tüp kalmış oluyor Buda tabiki de bir avantaj hiç üzülüp strese girmeyin. Bu arada sizinki doğal yolla mı olmuştu

X