Dış Gebelik sonrası

kelebekketkisii

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2022
96
38
29
herkese merhaba ben Ocak ayında dış gebelik geçirdim 9 Ocak iğne ile sonlandırıldı 17 ocakta da adet oldum bir hafta sürdü o günden beri adet olmadım hcg sıfırlanalı da bir ay oldu. yaklaşık iki aydır adet görmüyorum hala olmadım bi kaç gündür lekelenme başladı ama kanamaya dönmüyor normal mi bilmiyorum böyle bi durumla karşılaşan var mı dış gebelikten sonra adet düzeniniz nasıldı yardımcı olabilecek var mı

herkese merhaba ben Ocak ayında dış gebelik geçirdim 9 Ocak iğne ile sonlandırıldı 17 ocakta da adet oldum bir hafta sürdü o günden beri adet olmadım hcg sıfırlanalı da bir ay oldu. yaklaşık iki aydır adet görmüyorum hala olmadım bi kaç gündür lekelenme başladı ama kanamaya dönmüyor normal mi bilmiyorum böyle bi durumla karşılaşan var mı dış gebelikten sonra adet düzeniniz nasıldı yardımcı olabilecek var mı
canım aynı durumu bende yaşadım. bir kaç aya toparlarsın,sıkma canını.

Bende 2 ay önce dış gebelik yaşadım adet oluyorum ama düzensiz o düzelir zamanla merak etme rahim kendini yeni yeni topluyor ben adetim düzenli olan biriydim dış gebelikten sonra düzensiz olmaya başladım

Yok 2. Dozu olmadım tek dozla düştü yan etki yapmadı iğne sadece adet düzensizliği var onu da doğum kontrol hapına başladım korunmak için o şekilde düzene girer diye düşünüyorum sende yan etki yaptı mı
Malesef karaciğer degerlerimi yükseltti iflas etme derecesine getirdi doktor bile şaşırdı yan etki yaptığı için günde 5 litre su icmemi söylemişlerdi 1 aya yakın yattım şükür normale döndü değerlerim

Malesef karaciğer degerlerimi yükseltti iflas etme derecesine getirdi doktor bile şaşırdı yan etki yaptığı için günde 5 litre su icmemi söylemişlerdi 1 aya yakın yattım şükür normale döndü değerlerim
Yaa çok geçmiş olsun böyle etkileri de var demek. Doktor iğneyi yapmadan karaciğerle ilgili testler yapmıştı bana sonra iğneyi yapmıştı normal çıkınca

X