Dış gebelik olabilirmi

ailnlya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2024
32
7
Ben bes haftalık hamile olduğumu öğrendim ve iki haftası sol kasık ve aşırı sol bek ağrısı ile geçti. Hiç kanamam olmadı ama ağrım tek taraflı oldu. Doktora gittiğimizde daha erken olduğu için kese de yoktu doğal olarak . Benim hiç midem bulanmadi hamile gibi hissetmiyorum. Tek taraflı öbür tarafına döndürmeyen Ağrıda bel ağrısı çektim dış gebelik olabilir mi

Hayır lütfen hemen kötü düşünme. Ay ben de ilk gebe kaldığımda neler düşündüm neler okudum kafayı bozmuştum ağrının tek taraflı olması çok normal genelde bebek hangi tarafta döllendiyse o tarafta ağrı olur bazen şiddetli olur hatta bazen bıçak saplanması tarzında ağrı girebilir çok normal. Bel ağrısı zaten gebeliğin en tipik belirtisi ayrıca miden bulanacak yok işte başın dönecek diye birşey yok her gebelik farklıdır herkeste aynı belirtiler asla olmaz. Emin ol dış gebelik yaşasan sancıdan duramazsın kanlı akıntıların olur hatta kanaman bile olabilir ateşin çıkar bunlar olmasa dahi hcg artışın çok düzensiz ilerler merak etme dış gebelik değildir stres yapma. Hcg değerin de 3500 civarı olunca doktora git karından çok rahat keseyi görürsün rahatlarsın

son durumunuz nedir ?

Çok teşekkür ederim

Merhaba son durumunuz nedir bende ayni durumdayim suan

Merhaba son durumunuz nedir bende ayni durumdayim suan
7+2 hamileyim şuan, geçen hafta 6+3 çıktı bir hafta geride ama önemli değil belki yakalar dedi kalbini dinledimmm haftaya kontrole gelişmiş olursa sağlıklı devam ediyoruz demektir :') çok değişik küçücuk ve kalbi atiyor

Saglikla kucaginiza alin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…