dış gebelik mi?

serayyrngluu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2024
5
0
19
10 günlük dış gebelikte size 5 gün regli olunur mu çok fazla arada kaldım tüm belirtilerini taşıyorum partnerim içime bosalmadi çok kısa sure durup çıktı ama sol alt karnım çok ağrıyor ve devam eden ishalim var bilgisi olan yazabilir mi

10 günlük dış gebelikte size 5 gün regli olunur mu çok fazla arada kaldım tüm belirtilerini taşıyorum partnerim içime bosalmadi çok kısa sure durup çıktı ama sol alt karnım çok ağrıyor ve devam eden ishalim var bilgisi olan yazabilir mi
Bildiğim kadarıyla dış gebelik ağrıdan sızıdan kıvrandırırmış, zehirleme ihtimali varmış allah korusun.
İçe b*şalma olmadıysa sanmıyorum hemen tutacağını canım regl de oldum diyorsun

Bildiğim kadarıyla dış gebelik ağrıdan sızıdan kıvrandırırmış, zehirleme ihtimali varmış allah korusun.
İçe b*şalma olmadıysa sanmıyorum hemen tutacağını canım regl de oldum diyorsun
googleden baktığımda regliye benzer kanama olurmuş yazıyordu akşam akşam çok gerildim dokundukca daha fazla sanci veren bir ağrı var

Test yaptın mı gebe olduğunu öğrendin de üstüne dış gebelik mi düşünüyorsun
Regli olduğumda icimde öyle bir şüphe kalmamıştı yaklaşık 15 gündür devam eden ishalim var son 2 gündür de bu karın ağrısı çıktı araştırma yaptığımda böyle bir şey olabilir mi diye aklıma düştü işte

Regli olduğumda icimde öyle bir şüphe kalmamıştı yaklaşık 15 gündür devam eden ishalim var son 2 gündür de bu karın ağrısı çıktı araştırma yaptığımda böyle bir şey olabilir mi diye aklıma düştü işte
Ben sanmıyorum inşallah da değildir canım. Çünkü arkadaşımlarım bildiğin acillik olup çok zor anlar yaşamıştılar.
Daha tecrübeli bilgili arkadaşlar daha iyi aydınlatırlar seni canım

Dış gebelikte de idrar testi yaptıysan gebelik pozitif gözükür . Ve şiddetli kasık ağırısı oluyor acillik oluyorsun öyle söylim kötü bir ağrı . Önemli olan senin evde idrar testi yapıp yapmadığın . Dış gebelik geçirmiş biri olarak söylüyorum .

dış gebelikte bir arkadaşımdan bildiğim kadarıyla ölümden dönüyorsun ayrıca gebelikte oluyor yani bence sadece çok sancılı geçirilen bir adet dönemi olabilir. yakın zamanda havuza flan girdiysen mikrop kapmış olabilirsin enfeksiyon gibi geldi bana daha çok

X