Dış gebelik mi kimyasal mı çıkmazda kaldık

Ozgess_

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2022
199
-13
30
43 değer ile hamile kaldım progesteron fitil ve iğne verdi 7 gün sonra 85 oldu 10 gün sonra 111 oldu 7 gün sonra 156 oldu büyük bir parça düşürdüm ve yoğun kanamam oldu bitti dış gebelikten şüphelendi 7 gün daha geçti 186 oldu 4 gün sonra kan verdim 170 e düşmüş. Doktor iğne yapalım dedi ben 1 hafta daha beklemek istedim iğne yapmak istemedim Kemoterapi iğnesiymiş belki değerim kendi sıfırlanır artık dedim sizce yapmalı mıyım tecrübesi olanlar söyleyebilir mi

Kaynak: Değerim düşmeye başladı ama dış gebelik için iğne dedi

Merhaba size özelden de yazdım. Benzer durumu yaşamışız benim değerim düştü.Bende iğne yaptırmadım ve değerim kendiliğinden düştü. Doktorun dediği bazen dış gebelik kendi kendini imha edebiliyormuş

Merhaba size özelden de yazdım. Benzer durumu yaşamışız benim değerim düştü.Bende iğne yaptırmadım ve değerim kendiliğinden düştü. Doktorun dediği bazen dış gebelik kendi kendini imha edebiliyormuş
Şuan için hiç rahatsızlığım yok bir hafta daha beklesem zehirlenme olur tüp patlar diye korkutuyorlar insanı ama ben çok fitil ve iğne kullandım peogestan onların etkisi belki geç düşmesi beklemek istiyorum iğne yaptırmayı hiç isyemşyprum Sizin değerler nasıldı

08.08.2024=90
10.08=189
12.08=76 bu değerden sonra kanamam oldu 5 gün boyunca bittikten 3 gün sonra tekrar test yaptım ve
20.08=106
22.08.=170
24.08=125
26.08=169 bu değerden bir gün sonra kürtaj oldum dış gebelik büyük ihtimal ama kürtaj yapalım ona göre kesinleştiririz dediler
05.09=77 değerim biraz düşmüş kürtaj sonucumda gebeliğe rastlanmadı.
09.09=40
12.09=21 dün kanamam başladı zaten yoğun. Doktor dedi değerin yüksek değil bekleyebiliriz. Evet o değer olduğu sürece risk var. Ama yüksek bi değer olmadığı için bekledik. Benimde hiç ağrım olmadı.

43 değer ile hamile kaldım progesteron fitil ve iğne verdi 7 gün sonra 85 oldu 10 gün sonra 111 oldu 7 gün sonra 156 oldu büyük bir parça düşürdüm ve yoğun kanamam oldu bitti dış gebelikten şüphelendi 7 gün daha geçti 186 oldu 4 gün sonra kan verdim 170 e düşmüş. Doktor iğne yapalım dedi ben 1 hafta daha beklemek istedim iğne yapmak istemedim Kemoterapi iğnesiymiş belki değerim kendi sıfırlanır artık dedim sizce yapmalı mıyım tecrübesi olanlar söyleyebilir mi

Kaynak: Değerim düşmeye başladı ama dış gebelik için iğne dedi
Ne kadar süredir bu durumu yaşıyorsunuz ayrıca.

İsterseniz biraz daha bekleyin eğer tekrar yükselme olursa iğne yaptırın. 1 buçuk ay sürdü bakın benimde.

Benim de degerlerım ıkı gün aralıklarla 268-356- ve kanamam adet kanaması seklınde oldu daha sonra ölçtürdüm 492-498 stabıl gıbı oldu azalır dedi doktor ama kanamam durdu beta azalmadı 583 oldu ıkı gün önce ve doktor kese vardı oncedınden daha da büyümüş dedi yarın tekrar gıdıcem tüplerde sıkıntı yok dedi Bırsey anlamadım belırsızlık yoruyo ınsanı sızde kese göründü mu acaba 🙂↕️

Benim de degerlerım ıkı gün aralıklarla 268-356- ve kanamam adet kanaması seklınde oldu daha sonra ölçtürdüm 492-498 stabıl gıbı oldu azalır dedi doktor ama kanamam durdu beta azalmadı 583 oldu ıkı gün önce ve doktor kese vardı oncedınden daha da büyümüş dedi yarın tekrar gıdıcem tüplerde sıkıntı yok dedi Bırsey anlamadım belırsızlık yoruyo ınsanı sızde kese göründü mu acaba 🙂↕️
Bildiğim kadarıyla kese gözüktüyse ve rahimdeyse sağlıksız gebelik. Ve muhtemelen küretaj olursunuz. Geçmiş olsun

X