Dış gebelik mi kimyasal gebelik mi?

karla12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2024
7
2
28
Benim bir sorum olacak yardımcı olursanız çok sevinirim. Ben adetim 3 gün gecikmesiyle kanda test verdim onun öncesi silik çıkıyordu kaset testim değerim 11.32 idi. 2 gün sonra tekrar verdim 22 oldu 2 gün aralarla verdim 29.900 sonra 29.700 oldu sonra 18 haziranda kanamam başladı ama kırmızı değildi kahverengi çamur gibi oldu yoğun da olmadım çok fazla geceleri çok sancım oluyordu sadece 1 hafta sürdü maksimum en son gittim değerim sıfırlanmıştı rahimime de bakıldı temiz dedi doktor rahim duvarın kalınlaşmış 1 haftaya regli olursun dedi 2 hafta oldu hala olmadım normal olduğunu söyledi doktor sorduğumda. Ben kimyasal gebelik mi dış gebelik mi geçirmiş oldum anlamadım doktorda net bir şey demedi korunmana gerek yok dedi sadece şu an adet olmayı bekliyorum tekrar hamilelik için ama bu aralarda korunmasız ilişkilerimiz de oluyor yani adet görmeden hamile kalma ihtimalim olabilir mi ? Ve yumurtalamada olan yapışkanlı bir akıntım oldu geçen haftalarda ilk gebeliğimdi bilgim yok bana yardımcı olursanız çok mutlu olurum. 🙏🏻

Kimyasal gebelik geçirmişsiniz. 0geçmiş olsun. Değeriniz sıfırlandıysa adet olmuşsunuzdur. Ve yine tabiki hamile kalma ihtimaliniz olabilir.

çok teşekkür ederim cevapladığınız için adet kanaması gibi olmadı kahverengi bir kanama oldu o yüzden emin olamamıştım bende

çok teşekkür ederim cevapladığınız için adet kanaması gibi olmadı kahverengi bir kanama oldu o yüzden emin olamamıştım bende
Ben de yaşadım 2 kere. Başta geç söküldüğü için kahverengi yoğun oluyor. Ama sonra normal regle dönüyor. İsterseniz yine de bi doktora sorabilirsiniz. Herkesin süreci farklı sonuçta. Benim 2 ayda sıfırlamayan kimyasal bi gebeliğim de olmuştu.

Ben de yaşadım 2 kere. Başta geç söküldüğü için kahverengi yoğun oluyor. Ama sonra normal regle dönüyor. İsterseniz yine de bi doktora sorabilirsiniz. Herkesin süreci farklı sonuçta. Benim 2 ayda sıfırlamayan kimyasal bi gebeliğim de olmuştu.
Doktor normal olduğunu söyledi değerim en son 29 da kaldığı için az bir kanamam oldu şükür sıfırlandı değer rahmime de baktı en son gayet iyi dedi temizlenmişti

X