Dış gebelik mi düşük mü

Gul3536

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2021
133
70
32
Merhabalar herkese. Geçen çarşamba Hamile olduğumu öğrendim ve değerim 101 çıktı 4 gün sonra lekelenme ve çok şiddetli kasık ağrım oldu acilde değerime baktılar 505 çıktı şu anda Bi şey diyemeyiz 2 gün sonra tekrar kan ver dediler yolladılar. Daha sonra özel hastaneye gittim o da keseyi göremedi ama düşüğe karşı iğneyle ilaç verdi doktora dış gebelik olabilir mi diye sormayı unutmuşum. Yaşayan arkadaşlar sizce bu dış gebelik olabilir mi yoksa düşük tehlikesi mi?

Henüz çok yeni beta artışı da normal. Kese için çok erken değer 3bini geçince muayene olun.

Henüz çok yeni beta artışı da normal. Kese için çok erken değer 3bini geçince muayene olun.
Merhaba bütün sorularıma siz cevap veriyorsunuz çok teşekkür ederim öncelikle perşembe günü keseyi görmemiz lazım alttan dedi 1500ü geçince görünüyormuş sanırım ama ben internetten öyle şeyler okudum ki dış gebelik erken farkedilmezse anneyi zehirliyor diye perşembeye kadar beklemeye korktum açıkcası

Yaa rica ederim. Evet alttan 1500 ile görünür. Dış gebelikte beta değeri düzensiz artar. Düşer tekrar artar filan... Ama burda artış güzel. Dış gebelik olduğunu sanmam. Ama Allah korusun olsa dahi o zehirleme hemen olmaz. Perşembeye kadar geç kalınmış olmaz yani. Sadece olumlu şeyler düşünmelisiniz. Stres şu dönemde en kötü şey.

Ya teşekkür ederim ne kadar güzel şeyler söylüyorsunuz şu dönemde insan gerçekten güzel şeyler duymak istiyor Allah herkesin yardımcısı olsun inşallah dediğiniz gibidir

Ya teşekkür ederim ne kadar güzel şeyler söylüyorsunuz şu dönemde insan gerçekten güzel şeyler duymak istiyor Allah herkesin yardımcısı olsun inşallah dediğiniz gibidir
Amin Allah hepimizin yardımcısı olsun. Aralık anneleri topiği var beklerim.

Ne oldu acaba sonuç belli oldu mu

Merhaba canim hastaligima10 gün var kan testi verdim 0. 33 çıktı doktor sinirda iki gün sonra tekrar test ver dedi bu ay yumurlama olmadı normalde yumurtladigim zaman yumurta beyazi gibi akintim olurdu bu ay olmadı hamilemiyimacaba değer yukselirmi

Akıntı olması şart değil. Şu an değer pozitif. Iki gün sonra artmış olması önemli.

Değeriniz 0.33 mü? Yoksa 33 mü?

Sizi üzmek istemem ama 0.33 değeri negatiftir. 5 ve üzeri pozitif olarak değerlendiriliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…