Dış Gebelik (Lütfen Yardım)

MinnakPanda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2015
18
5
Merhaba. Bir erkek arkadaşım vardı, ailesiyle tanıştım benim ailem de biliyordu. Ben çocuğa çok güvendiğimden birazda salaklığımdan evlerine gidiyordum çünkü sürekli parasının olmadığını ve dışarı çıkamayacağını söylüyordu.. Neyse. Bir zaman sonra o tatlış çocuk yerini bir sapığa bıraktı, kıyafetlerimizi çıkarmadan sürtüşmelerle kendini tatmin ettiriyordu 1 değil, 2 değil defalarca söz verdi bir daha yapmayacağına dair tabi ben de inandım yine gittim. Her defasında ittim ama hayvan gibi cüssesi olduğundan bir işe yaramadı. Sürekli hamile kalacağımı düşünmeye başladım, her defasında ağladım bir daha yapma dedim ama bir işe yaramadı. Boşalmıyorum dedi, bir riski yok korkma dedi, ben hep yanındayım dedi... Onu çok sevdim ama o beni sevmedi, kullandı. Sonra dayanamadım daha fazla, her ay hamile miyim diye düşünmekten kendimi alamadım, psikolojim bozuldu, kullanılmış ve salak hissediyorum. Birkaç haftadır ayrıyız ve geri dönmeyi asla düşünmüyorum.

Neyse, olayın bu kısmını topa tutulmamak için anlattım. Belki yine topa tutarsınız ama tutmayın, lütfen.

Daha fazla uzatmadan şikayetlerimi anlatayım.. Geçen ay yine streslendiğim için reglim erken gelsin diye soğan suyu ve maydonoz suyu içmiştim hiçbir sıkıntı yoktu 5 gün daha erken ama her zamanki gibi reglimi oldum. Ama bu ay sağlı-sollu bıçak saplanır gibi -her ay olan- kahverengi akıntıyla birlikte -hiç böyle görmediğim- kocaman kocaman pıhtılar attım başta. Sonra kan çok açık bir kırmızıya döndü ve normal pıhtılı, akıntılı reglimi oldum ama ağrılarım hâlâ tuhaf, midem bulanıyor yanıyor, sırtım ve kollarım ağrıyor bir de aşırı gazım var, başım dönüyor, arada sağ üst karın boşluğuma ağrı giriyor, sürekli susuyorum ve tuvalete gidiyorum. Normalde regl sonrası da kahverengi akıntım olurdu şuan reglimin 4. günündeyim kan azaldı ama hiç bitmezse, dış gebelik geçiriyorsam diye korkmaya başladım. Böyle hamile kalınmayacağı söyleniyor ama o zaman bu belirtiler neyin neysi? Psikolojik olabilir mi? Kadın doğum uzmanına gitmek istiyorum ama sıkıntımı rahat rahat dile getiremem, burası küçük yer. Panik atağım da var. Lütfen bana yardım edin.

Dış gebelik olduğunu sanmıyorum adetini olmuşsun zaten bir test al ilk idrarinla yap negatif sonucu gör psikolojik belirtilerin gecer.. soğan suyu icmissin ondan agrin oluyordr içini temizliyordur istersen devm edebilirsin soğan suyu na

Erkek arkadaşına gelince bir daha yaklaşma uzak dur..

Dış gebelik olduğunu sanmıyorum adetini olmuşsun zaten bir test al ilk idrarinla yap negatif sonucu gör psikolojik belirtilerin gecer.. soğan suyu icmissin ondan agrin oluyordr içini temizliyordur istersen devm edebilirsin soğan suyu na

Erkek arkadaşına gelince bir daha yaklaşma uzak dur..

Teşekkür ederim, forumlarda dış gebelikte de adet kanaması olduğu yazıyordu ondan korktum. İnsan ister istemez en kötüsünü düşünüyor.. Yarın gidip test alacağım. Bir daha tövbe, hiçbir erkeğe güvenmem.

Kahverengi oluyor genelde dış gebelikte tek taraflı ağrı oluyormuş ve çok kötü sancı oluyormuş kolay bise değil yani

Kahverengi oluyor genelde dış gebelikte tek taraflı ağrı oluyormuş ve çok kötü sancı oluyormuş kolay bise değil yani

Benim bir sağda bir solda oluyor. Reglim başlamadan önce ve ilk gün bıçak saplanır gibi ağrı oldu sonra yavaş yavaş azaldı şimdi ara ara giriyor. Şuan açık renkli ve kahverengi akıntım var sadece. O bitmeden de sonuç verir mi? Kadın doğum doktoruna gitsem anlatır mı acaba birilerine? Doktor bir tanıdığıma sordum imkansız falan dedi ama içim rahat etmiyor...

Benim bir sağda bir solda oluyor. Reglim başlamadan önce ve ilk gün bıçak saplanır gibi ağrı oldu sonra yavaş yavaş azaldı şimdi ara ara giriyor. Şuan açık renkli ve kahverengi akıntım var sadece. O bitmeden de sonuç verir mi? Kadın doğum doktoruna gitsem anlatır mı acaba birilerine? Doktor bir tanıdığıma sordum imkansız falan dedi ama içim rahat etmiyor...
Sen o tanıdığı na güven yoktur sabah test yap emin olursun net sonuc verir suan

Eczaneye gitmekten de korktum, karnım şiş böyle gaz gibi. Reglim tamamen geçti bugün ama karnım hâlâ ağrıyor. Dış gebelikte de böyle mi oluyo?
Sanmıyorum canm dis gebelikte kanama durmuyor. Sen git bak korkma kendine almiyorsunda başkasına aliyorsun gbi düşün

X