Dış gebelik acil yardım!!!!!!

Filo6735

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2017
3
0
42
Merhaba kızlar ne olur deneyimlerinizi yazın, 3 haziranda doktoruma gittim muayenede sol yumurtalıkta dış gebelik çıktı maalesef, betahcg 5.800 5 haftalık, kalp atışı yok. Doktor 2 doz metotreksat yaptı, yarın tekrar beta hcg tahlil vericem, sol yumurtalığım patlıycak gibi ama dayanılmaz bir ağrı sızı yok, kanama yok, hiçbişey yok, bu iyi bişey mi kötü mü bilmiyorum, burada yazılanları okudum millet hastaneye yatmış, ameliyat olmuş falan, çok korkuyorum bu sessizlik iyi mi kötü mü ne olur bişeyler yazın, canıma mı yanayım bebeğe mi yanayım bilmiyorum :KK43: Allahım yardım et :KK43:((

Ağrı varsa gidin riske atmayın az çok diye hemen kadın doğum acile gidin. İç kanama riski olan bir durum çünkü.

Merhaba kızlar ne olur deneyimlerinizi yazın, 3 haziranda doktoruma gittim muayenede sol yumurtalıkta dış gebelik çıktı maalesef, betahcg 5.800 5 haftalık, kalp atışı yok. Doktor 2 doz metotreksat yaptı, yarın tekrar beta hcg tahlil vericem, sol yumurtalığım patlıycak gibi ama dayanılmaz bir ağrı sızı yok, kanama yok, hiçbişey yok, bu iyi bişey mi kötü mü bilmiyorum, burada yazılanları okudum millet hastaneye yatmış, ameliyat olmuş falan, çok korkuyorum bu sessizlik iyi mi kötü mü ne olur bişeyler yazın, canıma mı yanayım bebeğe mi yanayım bilmiyorum :KK43: Allahım yardım et :KK43:((
Şuan da bende hastahanedeyim 1doz mtx oldum
ilk yatışımda 5500 dü iğnemin 3. Günü arttı bugün 7 inci günü 4300 lere düştü . Kimi asistan düşüş oldu dedi kimisi de olmadı dedi Prof doktorla görüştüm oda düşüş olduğunu söyledi her gelen bir şey söylediği için psikolojik olarak bitmiş durumdayım ve seni çok iyi anlıyorum .

İğneyi vurup eve gönderdiler yatışdan sonra artınca tekrar yatırdılar düştüğü için taburcu etmek istediler ama ben taburcu olmayı kabul etmedim çünkü kendi isteğiyle deyip sorumluluğu sana veriyorlar . Bu süreç zor bir süreç yıpratıcı bir süreç. Aşırı sevinmek heyacann yapmak veya ağlaman senin için çok faydalı değil. Bende zorlanıyorum bu süreci devam ettirmekte. Hiç çocuğum olmadığı için tüpü de vermek istemiyorum ama hastane de bulursan olası bir patlamada müdahale edilebilir canım benim . Sakın korkma

Şuan da bende hastahanedeyim 1doz mtx oldum
ilk yatışımda 5500 dü iğnemin 3. Günü arttı bugün 7 inci günü 4300 lere düştü . Kimi asistan düşüş oldu dedi kimisi de olmadı dedi Prof doktorla görüştüm oda düşüş olduğunu söyledi her gelen bir şey söylediği için psikolojik olarak bitmiş durumdayım ve seni çok iyi anlıyorum .
Merhabalar değeriniz sonra düştü mü sıfırlandı mı nasıl atlattınız süreci bende aynı durumdayım şuan 2. Doz iğne oldum bekliyorum

Öncelikle geçmiş olsun. Ağrı normal iğneyle parçalayarak düşürüyolar tüpte olduğu için ben yeri göğü inletmiştim ağrıdan bhcg takibin önemli düşmesi lazım düşmezse iğneyi tekrarlıyorlar.ağrı olması çok normal kanama hemen olmuyor

X