Dış dudak estetiği olan var mı?

fsimalm

Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2014
4
0
Arkadaşlar merhaba, çok uzun zamandır bu forumu takip ediyorum ama yeni üye oldum. Genelde herkes iç dudaklarının sarkık olmasından şikayetçi olmuş ve labioplasti yaptırmış. Ama en kötüsü de benimki galiba :KK43: Çünkü benim hem dış dudaklarım çok sarkık hem de iç dudaklarım çok kötü bir görünümde. Aranızda dış dudak estetiği olan var mı? Hem dış dudak estetiği hem iç dudak estetiği yaptırsam aynı anda, çok mu ağrım olur sizce? 25 yaşındayım ama çok yaşlı hissediyorum kendimi vajinama baktığım zaman :KK14:

Arkadaşlar merhaba, çok uzun zamandır bu forumu takip ediyorum ama yeni üye oldum. Genelde herkes iç dudaklarının sarkık olmasından şikayetçi olmuş ve labioplasti yaptırmış. Ama en kötüsü de benimki galiba :KK43: Çünkü benim hem dış dudaklarım çok sarkık hem de iç dudaklarım çok kötü bir görünümde. Aranızda dış dudak estetiği olan var mı? Hem dış dudak estetiği hem iç dudak estetiği yaptırsam aynı anda, çok mu ağrım olur sizce? 25 yaşındayım ama çok yaşlı hissediyorum kendimi vajinama baktığım zaman :KK14:

canım benim neden yaşlı hissedesin ki vucudumuzun heryeri illa dört dörtlük olacak değil ya sıkma sen canını rabbim böle yaratmışş :)) ama illa rahatsızım diyorsan gidersin estetik yaptırırsın çok ağrı olacağını zannetmem ama olursada ilaçlarla durdurursun zaten ne güzel moral verdim hehe:)) hadi gül bakemmm:))))

teşekkür ederim canım ama işte insan kendindeki kusuru bilince öyle mutlu olamıyor malesef. Operasyon için para biriktiriyorum ama henüz tamamlayamadım daha :44:

İstanbul'da oturuyorum ama buradaki doktorlar çok pahalı. Bir de iç dudak için nasıl bir operasyon yapılacağı belli ama dış dudaklar için nereden kesilip nasıl yapılıyor tam olarak bilgi edinemedim. kafam çok karışık :KK5: Siz hangi şehirdesiniz?

İstanbul'da oturuyorum ama buradaki doktorlar çok pahalı. Bir de iç dudak için nasıl bir operasyon yapılacağı belli ama dış dudaklar için nereden kesilip nasıl yapılıyor tam olarak bilgi edinemedim. kafam çok karışık :KK5: Siz hangi şehirdesiniz?

ankara ve ebru zülfikaroğlundan çok memnunlar bende telefonda görüştüm.

Fakat muayene için ücret istiyorlar. 250 tl:KK43: ameliyat olunca bunu düşerler mi onu bilmiyorum.

bende dış dudakların yumuşak olmasından şikayetçiyim ve yağ enjeksiyonu yaptırmak istiyorum dış dudaklarım sarkık değil fakat yumuşak bu operasyonu geçiren varmı..araştırdığım kadarıyla kesilmiyor oraya yağ enjekte eliyor istanbulda ylin karanlık yapıyor biiyorum ve iyi bir doktor fakat ankarada yaptıran varmı acaba...

yaa hiç dış dudaklarına yağ enjeksiyonu yaptıran yokmu cidden..biraz bilgi verin lütfen yaptıran varsa...

dış ve iç dudaklara yapılan ameliyat resimleri realself diye bir sitede vardı. bence dış dudakları da gerekiyorsa kesiyorlar. bir de ben lazerlipoliz yaptırdığımda dr.alper bey sağolsun vajinamın üstündeki tepeciği de almış şimdi çok rahat bikini ve dar kumaş pantolon giyebiliyorum. iç dudak estetiklerini realselfte gördükten sonra benimkinin estetiksiz çok güzel olduğuna karar vermiştim bu arada :KK66: cicişler :):KK49::eek::KK15::KK14::KK14:

X