diş dolgusu acısı ama 4.5 ay sonra :(

romantikqueen

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2016
152
140
34
merhaba kızlarr.. günaydınn.. eylül ayında ilk defa bir dişime dolgu yaptırmıştım.. acısını 1 aya kadar hissetmiştim üstüne basamıyordum mesela... sonraki süreçte çok zorlamadan yiyip içtim. dünden beri yine dişime basamıyorum acayip ağrı var şiş gibi apze yapma ihtimali var mı bu dişin sizce ya da normal mi bu ağrıı bişe deyin ağlıcam yaaa (((

Geçmiş olsun, dolgu yaptırdığınız dişin sinirlerini alıyorlar, normal şartlar da ağrı yapmaması lazım. Şuan Dolgu yaptırdığınız diş ağrıyorsa çekerler dişinizi.

Geçmiş olsun, dolgu yaptırdığınız dişin sinirlerini alıyorlar, normal şartlar da ağrı yapmaması lazım. Şuan Dolgu yaptırdığınız diş ağrıyorsa çekerler dişinizi.

merhaba evet dolgu yaptırdığım dişim ağrıyo hava alması ihtimali de var.. belki tekrar dolgu yapılır yaaa
hemen öle konuşmayın

merhaba evet dolgu yaptırdığım dişim ağrıyo hava alması ihtimali de var.. belki tekrar dolgu yapılır yaaa
hemen öle konuşmayın
:) Kendimi gördüm bir an, benim de normal şartlar da ödüm kopar ama o kadar iyi bir doktor buldum ki, korku faslı bitti çok şükür.
ağrının nasıl olduğunu sen daha iyi biliyorsun tabi :) Dediğin gibi de olabilir, dolguyu değişirler o zaman da.

:) korkuyorum evet evettt nette araştırdığıma göre 2. kez kanal tedavisi yapılabilir diye bi kanıya vardım yarına randevum var bakalım ne yapıcakk :)

Dolgu yapılan dişinize kanal tedavisi yapıldı mı?yapilmadiysa kanal tedavisi yapılabilir..Eğer yapıldıysa yarım doldurulmuş olabilir sökülüp tekrar yapılır.çekim en kolay iş ona kadar çok yol var.ağrınız gece uykudan uyandırıyor mu yada sıcak bişeyler tukettiginizde ağrıyor mu ona dikkat edin öyleyse eğer kesin kanal tedavisi yapılmalı.geçmiş olsun

MERHABA CANIM TESEKKÜR EDERİM SAOL.. DÜN DOKTORA GİTTİM DOKTOR İLGİSİZ DAVRANIYOR YAA :/ DAHA DA GİTMEM ONA :/ DİŞİM HEM KANAL TEDAVİLİ HEM DE DOLGULU. ANLAMIYORUM NASIL OLUR DA APZE YAPIYOR ANLAMIYORUM :/ Bİ ANTİBİYOTİK Bİ DE AĞRI KESİCİ YAZDI GÖNDERDİ YANİ. SONUÇ SIFIR ://

dediğim gibi kanal sökülüp tekrar yapılabilir. daha erkenken başka bi doktora görün derim dişini kaybetme sonrası daha zor çünkü

Diş hastalıkları bugün sadece diş ağrısı yapar gibi gelir ama, ileride böbrek yetmezliği gibi pek çok rahatsızlığın sebebi olabiliyor. Bu sebeple bir hekime görünmek çok faydalı. Yukarıda da bahsedildiği gibi hassasiyet oluşması söz konusu.
Bir de ADSM den randevu alıp başka bir hekime gidin. Genelde randevu zor alınan hekimler iyi oluyor :)

merhaba... adsm nedir ilk defa duydum hemen araştırıyorum hatta.. antibiyotik bitti ama hala üstüne basınca ağrıyo diş.

adsm imişş bnde böle bi klinikte muayene oldum artık özele giderim.

Merkezi hasta randevu sistemi uygulaması var androidde ve ios'ta oradan bakınca bazı diş hekimlerinde yer bulunmuyor. Genelde iyi bakan, ilgili hekimlerde. Özel kliniklere gitmeden evvel, tavsiye eden birisi olsa bile ismini google'da aratın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…