Bebek Beslenmesi Diş çıkarırken öksürük tıkanıklık

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Mavipatikk

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2018
387
225
29
Merhabalar bebeğim 8 aylık alttan 2 disi var şuan bir tane de üstten çıkarıyor daha patlamadı ama çok şiş çıktı çıkacak. Dün çok öksürdü burun tıkanıklığı da serumla yıkayıp aspire etmene rağmen geçmedi hala daha var. Ates yok şükür. Dün kucağımda dik dururken bile öksürükten nefes alamaz hale gelip ağlayınca aile hekimimize götürdüm acaba ek olarak başka bi hastalık daha mı var diye yokmus sadece artan salyadanmış. Dişi de çok belirgin 1 2 gune çıkar dedi. Kaloriferin üstüne sık sık islak havlu koyuyorum sıcaklık 21-23 dereceyi geçmiyo nem de %30un altına düşmüyo burnunu da serumla nemlendirip temizliyorum ama yok geçmiyor hırıltı tıkanıklık öksürük :KK43: arada calpol şurup veriyorum çok ağrılı huzursuz görününce. ne yapabilirim rahatlamasi için alt dişlerde böyle olmamıştı hiç. Tereyağı ile pekmezi eritip biraz yedirdim boğazı tahriş olmasın diye. Odasına bölünmüş kuru sogan koydum nispeten idare etti. Tam olarak rahatlayamadi var mi ek oneriniz :KK43:

X