Diş beyazlatması hakkında gerçekler ve yalanlar..

gogito

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
74
0
49
:sm_cooliş beyazlatması hakkında gerçekler yalanlar...

Merhaba arkadaşlar diş beyazlatma konusu türkiyede oldukça popüler olmasına rağmen ,beyazlatma hakkında gerçek bilgiler ve uygulamalar çok azdır. Bu konu insanları kandırmaya çok açık bir konudur. Çünkü dünyada olduğu gibi türkiyedede herkes beyaz dişlere sahip olmak istiyor. Buda haksız para kazanmak isteyen kesimin iştahını oldukça kabartıyor. Üstüne türkiyedeki hekimlerin bu konuyla ilgili yetersizliği ve halkımızında konuya bilinçsiz yaklaşması sonucu ortaya birçok diş beyazlatma mağduru çıkıyor.
Bu mağduriyetler kısaca;
beyazlatma yapılırken veya sonrasında oluşan hassaiyetler
Beyazlatma yapılırken dişin en üst tabaksı olan minenin incelmesi sonucu oluşan problemler. Çürük oluşma riskinin artması. Sıcak soğuk hassasiyevi vb
Beyazlatma sırasında yumuşak dokularda(dişeti,dudak dil vb) yanmalar ve hasarlar.
Başarısız beyazlatma işlemleri( her ne tür beyazlatma sistemi olursa olsun) sonucu maddi zarar.
Psikolojik sorunlar. Başarısız beyazlatma işlemleri kişinin beklentilerini ve hayallerini yıkıp kişiyi demoralize eder.
Bazı vakalarda dişlerin pulpasının kalıcı hasar görmesi ve kanal tedavisi yaptırmak zounda aklması
Bilim dışı yapılan tüm beyazlatma çabalarında görülen diş diş doku kayıpları
Peki bunlar başınıza gelmeden dişler beyazlatılamazmı?
Bunun cevabı çok basir;
EVET BEYAZLATILIR. GÜVENLE VE SONUCU %100 GARANTİ İLE
Tek yapmanız geken bu konuda uzman bir ekibi bulmak.
Ben bu sektörün içinden biri olarak tek amacım bana estetik konularında başvuran kişilere önce zarar vermeden ve bilinçlendirerek hizmet vermek. Bunun için dünyadaki tüm beyazlatma sistemlerini ve beyazlatma markalarını yıllarca sizler için araştırdım ve tek bir adreste topladım. Diş beyazlatma danışmanlığı ve uygulaması zor ve uzun bir eğitim gerektiriyor ve malesef bu konuda türkiyedeki akademiler yetersiz seviyede. Ben bu konuların eğitimi amerikadaki akademilerden ve dünyada güvenilirliğini kanıtlamış beyazlatma firmalarının vermiş olduğu eğitimlerle aldım. Bu konuda tüm sorularınızı içtenlikle cevaplayacağıma emin olabilirsiniz
Tek amacım türkiyede bilinçli kullanıcı sayısını arttırmak..
Sorularınızı bekliyorum.....
Yalnış ilaç yoktur yalnış tedavi vardır..
Yalnış ürün yoktur yalnış kullanım vardır..

Ben bi set almistim beyazlatmak icin. 2 hafta kullaninca 7 ton beyazlatacakti. 1 hafta kullandiktan sonra dislerimde cizgiler ve catlaklar olustugunu farkettim ve hemen biraktim.

gogito merhaba,
benim büyük bir ihtimalle dişlerimde bir sorun var yani diğer insanlarla kıyaslayarak konşuyorum. mesela ablamla ben aynı gün dişlerimizi temizlettirdik. benimki neredeyse eski halini aldı düzenli fırçalamama rağmen, ablam ise nadir dişini fırçalar ama onun dişleri eskisinden daha iyi. benimde şuanda tek düşüncem beyazlatmak içten dışa bir yöntemle. araştırdım fiyatlar çok pahalı, ünlü isimler ve hastanelere baktım başka yerlere güvenemiyorum çünkü. 750 tl den aşağı hiç bulamadımç eğer tavsiye edebileceğiniz iyi bir doktor varsa istanbulda çok sevinirim. yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Bu kadar araştırma sonucu şunu öğrendim ki ; hiçbir beyazlatma sisteminin doktor kontrolü yada bir uzman analizi olmadan kullanılması doğru değildir.Ben en azından kendi adıma Ankarada bulunan üyelere bu hizmeti ücretsiz verebilirim.

benim dişlerimde çok sarı ne yazıkki .ama bizim ailede var biraz genetik galiba çok sinir oluyorum kimisi sigaramı içiyorsun diyor .rahat rahat gülümseyemiyor insan ay.

Evet haklısınız insanın huzur içinde doya doya gülücükler saçamaması kadar kötü bişey olamaz..
Ama yazıdada belirttiğim gibi yalnış ilaç yoktur yalnış tedavi vardır..
Yalnış ürün yoktur yalnış uygulama vardır..

merhaba. ben ankaradayım , "Ankarada bulunan üyelere bu hizmeti ücretsiz verebilirim" cümlesinden ne anlamalıyım :)

Merhaba ankarada yaşayan kk arkadaşlarıma özellikle dentamall'e geldiklerinde Estetik Diş Hekimlerimize ücretsiz ağız analizi (hertur ağız sağlığı ve estetik problemler muayenesi)yaptırıyorum..Böylece hangi macun hangi fırça ve beyazlatma sisteminin kullanılması gerektiği ortaya çıkıyor..Gülümseme Koçlarımızın yardımıyla bu ürünlerin kullanım ve uygulama eğitimi veriliyor..Sonuç olarakta bilinçli tüketim ve mutlu ağızlar yaratmış oluyorum..sitemizi google dan dentamall girersen gezebilirsin ..en kısa zamanda görüşmek üzere...:))))

tesekkur ederiz. :1hug: gorusmek uzere :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…