dipteyim,sondayım :(

eftelya24

Sen benim en kıymetlimsin
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2008
387
1
41
arkadaslar bır haftadır suren kasık agrılarım ve batmalarım vardı sol bacagımda agrılar vardı bırde ben bunlara dayanarak cok umıtlendım ve gıttım yıne aptal gıbı kan testı yaptırdım ve sonuc negatıf cıktı cok kotuyum ben artık bu sondu dayanamıyorum heray kan testı yaptırıyorum ama artık yaptırmayacam kafayı yemek uzereyım o kadar gergınımkı aslında daha adetıme cok var hemen hemen ıkı hafta ama belırtıler yuzunden hamıle kaldıysam bellı olur dıye dusunmustum ustelık kac tane özel hastane gezdım labarotuarı acık bıryer bulana kadar ustelık 48 ytl verdım tset ıcın pozıtıf cıksaydı 10 katınıda vermeye razıydım gercı ama.ben bu durumdan bu psıkolojıden nasıl kurtulacam bılmıyorumsenağlama

canım üzülme diyeceğim ama nafile olduğunu bende biliyorum çünkü her ay bende depresyonlara girip çıkıyorum sonra yeniden çalışmalara başlıyorum ama yine aynı hüsran napalım canım demekki herşeyin bir vakti saati var sabırla bekliyorum.... hasretle....çaresizce

canım ben de çok yaşadım bunları..
inan rutine bıraktığında geliyor bu veletler.
ne olur ümitsizliğe kapılma ama bunu biraz da rahata bırak.
bu sitede o kadar çok bekleyip tam rahatladıkları anda hamile kalan arkadaşımız varki..ben de bunlardan biriyim işte..:a.s.:

canım bende 12 aydır uğraşıyorum ve yaşadıklarını yaşıyorum anlayamadığım daha 15 gününmü var... öle okudum daha erken kesin olmayabilir. ama sana örnek olması için yazıyorum 12 aydır bende her ay taktım taktım ama bu ay rahim ağzımdaki yara ve genital siğillerimden dolayı rahim kanseri olma endişesi ile smear verdim. temizçıktı ama yaşadığım stresi anlatamam. bu arada da düşündüm ve düşündükki eşimle bizim bir oğlumuz vardı 3,5 yaşında ikinci olmuyordu allah önce bize sdağlık versin dedik. geçen sene eşim 2 ameliyat geçirmişti. bu ayda benim derdim çıktı. velhasıl bu ay yaram yakılcak adet sonrası şimdi adetimi bekliyorum.önce ben sağlıklı olayım eşim sağlıklı olsun ki sağlıklı bebişler gelsin diye düşünüyorum... bence sende çok takma kendi sağlığınlada oynama.....

Katılıyorum her kelimesine.. kısacası böyle oluyor, ötesi yok, herşey kısmet, sadece kendıne ettiğin eziyetle kalırsın.

Offffff seni o kadar iyi anlıyorum ki o kadar olur, bu pazar günü, eşim evde yok, içimde bir ümit atlasam bi taksiye açık eczanemi arasam diyorum. Sonu yine hüsran olursa diye korkuyorum, başım ağrıyor, içim sıkılıyor. Ne desem sana bilemiyorum..

seninle aynı duyguları yaşayan ne çok kişi var bak,bende onlardan biriydin,eczaneden artık gebelik testi almaya utanıyordum valla,hep farklı eczanelerden 3-5 tane alıyordum,ne zamanki stresten uzaklaştım,gebelik biraz aklımdan çıktı,bir deAllah'ıma çok dua ettim ve çok şükür hamileyim,sende kafana takma,üzülme ,biraz sakinleş,ama ovulasyon günlerini kaçırma derim bana sorarsan.

meger ne cok kısı aynı duyguları yasıyor ve uzuluyormus,takdırı ılahı elbette saglıkla gelmesı en buyuk dılegımız hepımızın ama ınsan sankı hıc anne olamayacakmıs gıbı hıssedıyor bende hep degısık eczane arıyorum ve hep baska hastanelere gıdıp test yaptırıyorum artık koskaca sehırde hastane kalmadı test yaptırmadıgım ve artık utanıyorum sankı mıllet dalga gececek gıbı gelıyor ama kendıme engel olamıyorum cunku o kadar cok ıstıyorumkı esımde cok ıstıyoır ama ben uzuluyorum dıye hep tesellı edıyoır ve sankı onemsemıyormus gıbı davranıyor ama bırde etraftakı cocukları oyle bı sevmesı varkı benım yuregım dayanmıyor

arkadaşım seninle aynı şeyleri yaşıyorum bende ilk başlarda istiyordum bebek ama hiç beklemediğim bir anda geldi gene beklemediğim anda gitti ondan sonrada uğrasıyorum ama olmuyor hiç bir problem yok bir yandanda düşünüyorum ve şüükrediyorum en azından bi problem yok bi kere oldu gene olur diye ümitle bekliyorum hayırlısını sağlıklısını versin inşallah allah hepimize

Canım ya inan bana stres yaptıkça daha da zorlaşıyor. Biraz oluruna bırak. Bak görürsün hiç ummadığın bi anda çıkıp gelecek meleğin...

Bebek isteyipte çok kısa sürede buna sahip olan çok az kişi var artık.Hayat şartları yaşadığımız çevre yediklerimiz herşey artık çok farklı ve etkiliyor yaşamımızı.Bende sizlerle aynı duyguları beklentileri yaşıyorum.2 yılı geçti korunmuyoruz henüz sonuç alamadık.Aşılama yaptırmaya karar verdik.Bu ay başladı iğnelerim fakat kesmek zorunda kaldık rahimde polip varmış önce onun alınması gerekiyormuş.Napalım kısmet buymuş demeyi öğreniyor insan yavaş yavaşta olsa.Geçen ayda bayramdan dolayı yapılamamıştı.Demekki herşeyin bir zamanı var.

selam....bende sizinle aynı duygular ve aynı durum içindeyim ama test yaptırmıyorum adetimi bekliyorum ve her ay düzenli oluyor

bende bu dıygukaru yaşıyorum her ay hatta bir ay bütün belirtileri hisettim yine olmadı yine olmadı bende eczaneye test almaya bıktım artık. hep aynı hüsren alıyorum bazen yapıyorum testi bakmamak için başka şeylerle uğraşıyorum bile bile kendimi üzüyorum. allahım hayırlı evlatlar versin herkese. bende çok istiyorum ama olmuyor offffffff offfffffff

canim benim belki sana soylemek kolay diyeceksin ama bu kadar yipratma kendini ...gordugum kadariyla cok streslisin...biraz kendini baska seylere ver,,ben de senin gibi hamile kalmadan once cok stres yapiyordum surekli adetimin gelip gelmedigini dusunuyordum...ama bu kadar stres yapinca adetim 10 gun gelmedi ve ben hamileyim sandim ama malesef degilmisim.stres yuzuunden olmus..dr um bu kadar kafana takma,kendini sartlandirma dedi...bir ay sonra da zaten hamile kaldim..insallah sen de hamile kalirsin en kisa zamanda ve bebegini kucaklarsin hayirlisiyla...

herşeyin bi vakti saati var güzel arkadaşım biliyorum zor ama sabret inşallah bi gün olur hemde hiç ummadfığın bi anda sen umudunu yitirme yeter Allah yardımcın olsun ne diyelim tez vakitte hem sana hem diğer arkadaşalrıma Rabbim anneliği taddırır dualarımız sizinlea.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…