dileklerimiz için 4444 tefriciye

cibilicibilisaksak06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2015
1.232
1.072
35
Olur canım çok mutlu olurum biz başka topikte okuyorduk şimdi herkesin sırasi bitti ihlas suresine başladık

İnşallah dualarla dileklerimiz kabul olur..bende ezbere bilmiyordum kagıda yazdım bakarak okudum bir süre sonra ezberledigimi ve bakmadıgımı fark ettim sizde öyle yapın istersensiz benim hamileyken kızıma 4444 tane tek başıma okudum şuanda hayırlı saglıklı bir bebegim olsun diye yine başladım 2800 tane okudum devam ediyorum ama sizede okurum yardımcı olabilirim seve seve

Canım ben başka tipikte okuyorum beni şimdilik yazma buraya hepsini yetiştirebilirmiyim bilmiyorum çünkü eğer o topik biterse gelirim buraya

İnşallah dualarla dileklerimiz kabul olur..bende ezbere bilmiyordum kagıda yazdım bakarak okudum bir süre sonra ezberledigimi ve bakmadıgımı fark ettim sizde öyle yapın istersensiz benim hamileyken kızıma 4444 tane tek başıma okudum şuanda hayırlı saglıklı bir bebegim olsun diye yine başladım 2800 tane okudum devam ediyorum ama sizede okurum yardımcı olabilirim seve seve
allah razı olsun canım

Canim ben bunu okumuştum kendim icin bir defa hatim ettim Allah kabul eder insallah. Burdada olmaktan mutluluk duyarim:KK200:

X