Dilek istek duasi

Selenofil

Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
19 Mart 2010
12.489
13.624
Arkadaşlar çok dardayim bildiğiniz dilek istek tesirli dualar var mı

“Subhâne Rabbike Rabbil ızzeti ammâ yesifûn ve selâmûn alel murselîn vel hamdulillâhi Rabbil âlemîn”
“Er-rahmânirrahîm. Mâliki yevmiddîn. İyyâke nağbudu ve iyyâke nestaîyn”
“Kul huvallâhu ehad. Allâhus-Samed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yekullehû kufuven ehad”
“İnnâ eğtaynâ kel kevser. Fesalli li Rabbike venhar”
“Tenzîl-el azîzir-Rahîm. Selâmun kavlen min Rabbir-Rahîm”
“Elif, Lâm, Mim. Allâhu lâ ilâhe illâ huvel Hayyul Kayyûm”
“Yâ Erhamerrahimîn.Yâ Rabbî, Ya Rabbî, Ya Rabbi. Lâ ilâhe illâ ente. Yâ Hannânu Yâ Mennânu.Ya Bedî-us-semâvâtu vel ard. Yâ Zul Celâli vel İkrâm”
“İhtinâs sırât-el müstakîm. Sırat ellezîne en`amte aleyhim. Ğayril mağdûbi aleyhim veleddâllîn. Amennâ ve saddaknâ”
Ya Habibi! Senin rızan için, Peygamberimizin (Sallallahu aleyhi ve sellem) şefaati için, ………….( Baba adı ). olma, ………….(anne adı) . doğma, Muhammed (Sallallahu aleyhi ve sellem) ümmetinden …………(isim)…………………. olarak, senin……(esmaül hünsadan)…………… .…. (Rezzak sıfatına, Hadi sıfatına, Şafi sıfatına vs.) sıfatına sığınıyorum ve seni vekil tayin ediyorum.
“Hasbunallâhu ve niğmel vekîl, Hasbunallâhu ve niğmel vekîl, Hasbunallâhu ve niğmel vekîl”
Ya Habibi! Sana ……….. için yapılan duaların kabulü için vesileler göster ya Rabbî!
“La ilâhe illallâh, Muhammedun abduhû Ya Resûlallah”
“Allahume salli alâ seyyidinâ Muhammedun ve alâ âli seyyidinâ ve nebiyyinâ Muhammed”
“Subhâne Rabbike Rabbil ızzeti ammâ yesifûn. Ve selâmun alel murselîn. Velhamdulillâhi Rabbil âlemîn”

Şu siteye de bakın ablacığım mutlaka tam olarak neyse sıkıntınız yapın inşaAllah. Ve unutmayınız ki içten samimi yapılan her dua inşaAllah en güzel ve hayırlısıyla kabul edilir. Eğer dua etmeden önce sağlam bir tevbe ederseniz günahlarınıza çok daha efdaldir. Zira tevbe günahı temizler ve günahsız kalpten çıkan dua elbette daha sevimlidir :) http://www.esmaulhusnasirlari.com

Canim benim Allah razı olsun senden senin de dileğin ne varsa rabbim kabul etsin geri çevirmesin
Hepsini bir mi okuycam tek tek kac tane okuycam o boşluk yerlere o boşluk yerlere kendi annemin babamin adini mi soyluycem yoksa efendimizin mi anlayamadim

O tüümm duayı bir oku ablişim bölmeden kendi annenin babanın adı isteğin tamamen kişisel bilgilerin olacak. Esmaül Hüsnaları da mutlaka oku çok büyük faydaları var bi de ablam 41 Fatiha 313 Ayetel Kürsi 1000 İhlâs bunları da okuyabilirsin ama dediğim gibi evvela tevbeni et inşaAllah hem geçmişi resetle sonra tevbe hacet artık ne için istersen bi namaz kıl aç gönlünü Rabbimize ne var ne yok anlat. Zaten Rabbimiz biliyor ama kulunun kapıya gelmesi elbet hoşuna gider... Dualarımız olmasaydı ne işe yarardık ki ablam... Hiçbir şeyden ümidini kesme heeeerrr şeyin bir çıkarı vardır biiznillah :)

Oyy ablişin sevsin seni yaa
Canimsin senn
Yazdıklarını dikkatli dikkatli okudum Allahin izniyle birazdan yatsiyla birlikte okuycam
Güzel rabbim inşAllah kabul eder

Esmalara başladım canim dünden beri aldım hızımı inşAllah bakalım

Canim ya Allah senden razı olsun bu ne güzel bi duaymis böyle okudukca okuyasim geldi rabbimin beni duyduğunu hissettim

Allah razı olsun ,ben şu kısmı anlayamadım senin………(esmaül hünsadan)…………… .…. (Rezzak sıfatına, Hadi sıfatına, Şafi sıfatına vs. orada esmaların tamamınımı okumamız gerek ??

Ablam hangisine ya da hangilerine daha çok ihtiyacın varsa onu söylersin. Ben olsam karar veremeyip hepsini okurdum Ama ablalarım şu da var mesela dilek hacet ama ne konuda dilek hacet mesela bir sınavınız var çalıştınız tevekkül için dua mı istiyorsunuz yoksa bir dostunuzla aranız bozuldu onun için mii üstünüze insanlar çok mu fazla geliyoor bissürüsü için özellikle dualar dahi var :)

merhaba ...
benim eşim boşanmak istiyor, 2 cocuğumuz var. ben evliliğimin huzurlu hayırlı bir şekilde devam etmesini istiyorum.hangi duaları okumalıyım? yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ablam bu konu hakkında evvela bi bakayım sonra sana detaylıca bulduklarımı mesaj atayım mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…