Dilek Halı hakkındaki fikirleriniz...?

aayysseenn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2007
111
0
40
5 sene oldu evleneli, o zamanlar kaşmir halı yeni çıkmıştı evin bütün halılarını kaşmir döşemiştik. ahh ahh nasıl bi hata yaptığımızı bilemedik tabi :) şimdi oturma odamla koridor halılarımı değiştirmek istiyorum mecburiyetten kaşmirle daha fazla yaşayamıyacağım. halı ve yolluk beğendim ama markası dilek halı nepal klasik. acaba iyimidir kullanan yada bilgisi olan varmı? bi daha hataya düşmek istemiyorum doğrusu. halıcı garanti veririm dedi ama kararsız kaldım. topiği okudum ama dilek halı hakkında bişeye rastlayamadım yardımlarınızı bekliyorummm

ben de dilek halı kullanıyorum. benim ki de nepal serisi. çoook memnunum halımdan leke tutmuyo, kolay siliniyo, bi de ışığa göre çok güzel parlıyo

teşekkürler yorumun için , halımı dilek almadım ama koridor için yolluğumu dilek halı aldım umarım pişman olmam.

yeni ev kuracak biri olarak evımde halı namına ne varsa hepsi dilek halı bendede dora andora ve nepal serisinden modeller var cokta uygun annemede almsıtık illa adı duyulmamıs kalıtelı degıldır dıye dusunme bnce ve son cıkan halıları ipek gibi yumusacık..

$küçük.jpg $küçük oda.jpg $ara.jpg $3.jpg $2.jpg

dilek halıdan aldıgım modellerin bazılarını paylaştım

yeni ev kuracak biri olarak evımde halı namına ne varsa hepsi dilek halı bendede dora andora ve nepal serisinden modeller var cokta uygun annemede almsıtık illa adı duyulmamıs kalıtelı degıldır dıye dusunme bnce ve son cıkan halıları ipek gibi yumusacık..

halılarını iyi günlerde kullanırsın inş. bende dediğim gibi yolluğumu dilek halıdan aldım şimdilik çok memnunum yumuşacık ışıkla rengide parlıyor çok içime sindi. umarım kullandıkça daha memnun kalırım.

radyolog merhaba bende dilek halının pangora serisini almayı düşünüyorum simli.acaba sen hala memnunmusun halılarından benm alacağım sahgy senin aldıklarının arasındada var galiba nasıl hatta alacağım renkte lila mor krem nasıl kullanışlımı acaba?birde nerden aldın çok satan yok benm çevremde.cevabını çok merak ediyorum cevaplarsan çok mutlu olrum.

X