Dilek-286 bebişine kavuştu sonunda

Gamzeki

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2008
550
3
ARKADAŞLAR AZ ÖNCE GELEN MSJLA Bİ OHH ÇEKTİM ÇOK ŞÜKÜR DİLEK ARKADAŞIMIZDA KAVUŞTU BEBEĞİNE AĞRISI OLMADAN SUYUNUN GELMESİ İLE GİTMİŞTİ BİLİYORSUNUZ AKŞAM SAATİ 16.20 DE GERÇEKLEŞTİ DOĞUMU MİNİK MELEĞİMİZ 4 KİLO .250 GRAM MAŞALLAH :nazar: VE 53 CM BOYUNDA ALLAHIM SAĞLIKLI UZUN ÖMÜR VERSİN ANNELİ BABALI BÜYÜTSÜN RABBİM:teytey:

allahım nazardan korusun maş.bebeişimize geçmiş olsun annemizede saglıklı ömürler:nazar:

oyy maşallah yaaa... tosuncuk doğmuş :nazar: allah analı babalı büyütsün dilekcim senide tebrik ederim

okadar çok sevindimki keşke yanında olabilseydim dilek senin senide bebeğini çok merak ediyom allahaım bislere hayırlısıyla kurtarsıon inş canım bebeğinle sağlıklı uzun ömürle yaşarsınıs inş canım benim öp seni... en yakın zamanda doğum hikayeni bekliyorum...

maşallahh hayırlı olsun bebişi dilek arkdaşımı tbr ediyorum bebişini allah nazarlardan saklasın

çok teşekkür ederim arkadaslar..rabbim herkese bu duyguyu tattırsın ..inanılmaz....3 gundur farklı bir dünyadayım..bebeime hepimizin yavrularına allah uzun ömür versin...

ayçok sevindim dilekcim gözün aydın canım maaşllah diyelim pamuk şekerine allah analı babalı saglıkla büyür inşş canım

X