Dileğim için Salâtı Mecule

Vishnu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2011
185
177
Merhaba hanımlar, tam bir sene önce burada bir konu açıp iş bulma konusunda dualarınızı istemiştim. Sanirim sadece Fatiha ve ayetel kursiydi. Birkaç kişi Allah razı olsun dualarını esirgememişti. Ondan birkaç ay sonra aklımın ucundan gecmeyecek bir yerde iş sahibi oldum. Yıllar süren işsizlik sorunum sona ermişti. Duaların gücüne özellikle de birbiri için gönülden dua eden insanların manevi gücüne inanıyorum ve sizden bir kez daha benim için dua etmenizi istiyorum.

Manevi sıkıntılarım var. İlişkiler konusu hiç iyi gitmiyor hayatimda. Tam bu sefer oldu diyorum bir sorun çıkıyor o muhteşem giden şey tepetaklak oluyor. Mutlu olmayayım hiç sevilmeyeyim diye lanetlenmiş gibi hissediyorum kendimi :110: çok yıkıcı bir ilişkiden çıktım bu kötü ruh halinden kurtulup beni çok sevecek benim de seveceğim hayırlı güzel karakterli bir insan girsin hayatıma ve bir yuva kurayim istiyorum artık. Lütfen bunun için bana dua eder misiniz? Salâtı Meculenin etkili bir dua olduğunu duydum. 51 defa okunması faydaliymis. Ancak siz bir tane olsun okursaniz benim için yeterli. Ben de sizin için bu duayı ya da dilediğiniz başka bir dua varsa dileginizi bana belirtirseniz okuyabilirim.
Salâtı Mecule:
Allahümme salli ala seyyidina muhammedin salaten tehullu biha ukdeti ve tüferricü biha kurbeti ve tekzi biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim.
Aminn
Okuyan herkese teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleme:
Ben de okudum sizin. Allah dileğinizi hayırlısıyla kabul etsin inşallah. Siz de bana okur musunuz ? Gönlündeki hayırlısıyla olsun diye. Sevgiler.

Ben de okudum sizin. Allah dileğinizi hayırlısıyla kabul etsin inşallah. Siz de bana okur musunuz ? Gönlündeki hayırlısıyla olsun diye. Sevgiler.
Ben de sizin için okudum. Allah gönlümüzdeki mi hayırlı kılsın ve dualarimizi kabul etsin.

X