Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

canım cok gecmişş olsunn aminn inşallah canımm rabbim bütün arkadaslarıma nasip etsin inş.

aminnn canım insallah.ben onu yerimmm cıtr cıtır veren rabbime sükürler canım onun gülüşünü düşündümde ayyyy

insallah adet olmazsınn canımm asılamaya da gerek kalmaz evet teyzesi bi erkekim daha geliyoo :)

selam kızlar nasılsınız biz iyiyiz sizlerde iyisiniz kız kardeloş nasılsın valla seni gördümsana selam yazdım

Selam canlarr altta kardeloşumla gogişi gorürüm selam kıslar.gecmıse söyle bı baktım ama kafam bugun heç yerınde dgl toparlayıp yazabılırm inş.
Peloşummmm hayırlı olsun cnm hadı ins guzel haberı verırsn 15gun snra cnm.sancın varmıs olsun kuzum oluyo asılamada.öptm senı.
Flancım hosgelmşsn umarım daha ıyısn.evet ksmetse eşıme gtcem cnm.
Berrınım kız senesı mi:)ne blm valla herkes erkek senesı dio.kızlar erkekler hepsı saglıkla gelsın ıns.
Ay kızlar uykum var he yoruldum bugun ben yatıyorum.öptm herkesi.

Günaydın kızlarr
Nasılsınız ne var ne yok fırsat varken girip bakayım dedim şimdi ütü yapıcam hazır müsaitken...
Boncugum bi kız bi oğluş geliyormuş maşallah berrrincim seninde erkekmmis Rabbim sağlıcakla kucagınıza almanızınasip etsin...
Pelinim aşılama yaptırmıssın hadi inş bu sefer gelecek bebeğinn inşşş...
Derinim kocişinin yanına gidiyormussun sevindim adına bu arada nedense senin kızın olacak diye içimden geçti inşşş tez zamanda hayırlısıyla...
Eboşum sen napıyosun ne var ne yok.Annemlerin slmı var bu arada ne zaman gideceksiniz bu sene köye gitme ihtimalim çok yüksek:) Gerçi geçen senede öyleydi emmeee:)
Birsenim çocuklar hasta galiba tam anlayamadım ama Rabbim şifa versinn inş...
Flan senin hamişlik nasılö gidiyor?
Kardeloşş az kaldı kızz Rabbim inş kolay doğum olmasını nasip eder cnm ins..
Kardelenim cnm pıtpıtları duymussun maaşallah...
Selinam banum siz nasılsınız?
Sevcanımm ayy maşallahh sanki kartpostal gibi yaa Allah nazarlardan saklasın kuzusları
Ranam cnm junior rana nasıl yerim onu ben esmer güzeli yaa maşallahh ona da kocaman

Ay kızlar atladıgımbiri varsa hakkıını helal etsin Allah'a emanet olun he bu arada bizde iyiyiz ikinci defa kalça ultrasonu cekildi ilkinde ölçüm iyi değildi şükür bu sefer düzelmiş...Hoşçakalııınnn

Pelincim aşılaman hayırlı olsun inşallah canım bu sefer olur hiç moral bozma keyif yap bugünlerin kıymetini bil ve çıkar dualarımızla yanındayız...

Selinacım her işte bir hayır vardır buna inan canım daha yolun başındasın inşallah rabbim hepimize tüm isteyenlere bir evlat nasip edicek sakın üzülme isyan etme.

kızlar selam keyifler nasıl?
inşallah hepimizin belirtileri boş değildir...
ben de 3 aydır tedavi görmeye başladım pko var bende evlendiğimden beri korunmuyorum ama olmuyor.11 aylık evliyim. 2 ay klomen kullandım 2.ayda kist yaptı bu ay kullanmadım.sadece progestan kullandım.adetime 4 gün kaldı.göğüslerimde hiç bir değişiklik hissetmiyorum ama belim kasıklarım fena ağrıyor.afedersiniz bir de ilişki esnasında karnıma fena halde bir ağrı saplandı.kasıldım kaldım öylece..bilgisi olan yorum yaabilir mi?gebelik şansım çok düşük biliyorum ama

Kardelencim ebuştan duydum kalp atişlarını duymuşsun çok sevindim arkadaşım Allahım inşallah kucana aldığın günleride göstersin.
Kızlar can kuşlar inşallah hepiniz iyisinizdir ebuş ve derinle telleşiyoruz hiç fırsatım olmuyor nete girmeye kardeloş kız seni seviyorummm her zaman konuşuruz canım benim sende şükür iyiymişsin hepinizi çok öpüyorum ben gene grip oldum evde iki seksen yatıyorum bu bağışıklımı nasıl kuvvetlendiricem bilmiyorum 20 gündür 3. gribim mahvetti beni valla.

Selam canlarım,herkes ıyıdir ıns.
Banusum kıyamam ya bu grıp mahvettı senı gtmek bılmedı.gecmıs olsun kuzuma.ALLAH beterlerınden korusun napıcaksın.öptum bebem.
Anatolısimmm hosgelmşsn cnm.ebusumdan haberlerını alıyorum...demek son ölçüm ıyı cıktı cok sevındım cnm öp benım ıcin bıdıgı..kız bian kızın olacak diye bana degılde baskasına dıcektn de bana yazdın sandım:)hamiş birine yanı.sagol kuzum ruhumu okşadın valla ıns hayırlısı.
Kızlarr hepınızı cok öpuyorum...ısten geldım duşumu aldım yemegımı yedım sırt ustu yatıyorum hep.malum agrılardan.bugunde haftasonuydu cok yoruldum.lale devrıne bakıyorum.öptm hepınızı.

Son düzenleme:
slm kızlar nasılsınız biliyorum bana kızmışsınızdır gelmiyorum diye inanın hep aklımdasınız gelemedim çünkü ravza hastalandı ateşlendi tam atlattık derken bağırsakları tembelleşti onu düzene soktuk derken şimdide idrar yollarında enfeksiyon varmış ilaç tedavisi görüyor salı günü idrarına tekrardan bakılacak inşallah geçmiştir bu yüzden devamlı başındayım hasta olduğundan beri gece ve gündüz uyumuyor devamlı kucak istiyor nazlanıyor onun için gelemiyorum kusura bakmayın ne olur onunla birlikte bende uyumadığım için geçen bende hastalandım bünyem zayıfladı sanırım ateşim 39 buçuk olmuş yataklara düştüm resmen hepsi üst üste geldi allah beterinden korun

neyse kendime daldım sizleri unuttum sizler neler yapıyorsunuz topikde boş sizdee anlatın neler yaptınız bakalım
k.i.b a.e.o öptük hepinizi

Sağol canım ya valla kurtaramadım paçayı bu bir ayda 3.grip oluşum sende çok yoruluyosun dimi canım sabret arkadaşım...
Geçmiş olsun ece sanada kızınada canım.

selam kızlar hepinize hayırlı günler hayırlı pazarlar.ben geldim evime.ama çok yorgunum.sonra görüşürüz inşallah.öptüm hepinizi.

Selam kızlarr.
Ececim cok gecmıs olsn cnm ya ikinize de.gercekten ust uste gelmiş...
Banuşum sorma.yoruluyorum cok.hele bugun,hem haftasonu hemde eleman yok dıger magazaya gttı.ikı eleman mahvolduk he.sagol kuzum.sabredıom neler icin oldgnu biliyosn.
Selinam hosgeldın canım.olsun sonra konusuruz tatlım.öptum.

valla öyle dediler ama hep erkek benim duyduklarımm :)bizde seni öptükk canımm

boncugum MAŞALLAH SUBHANALLAH cok sevindim canım bir kız bir oglan ALLAHIM hayırlısıyla sorunsuz kucagına almak nasib etsin canım ALLAHIM biz isteyenlerede bu güzelleiyi yaşamak nasip etsin İNŞALLAH
berrin seninde cinsiyeti belli olmuş hayırlı olsun canım ALLAHIM hayırlı saglıklı evlat olmalarını nasip etsin İNŞALLAH

berrin ben sana daha önce sormuştum ama tekrar sorıyım unuttum eşin amaliyattan sonra sadece evikap kullandı dimi başka bi ilac kullandınızmı yada kür
ablacım görmemişim kusuruma bakma sagol canım kilo verdim ama dikkat etmessem hemen geri alıyorum öyle bi bünyem varki almaya cok musait İNŞALLAH hepimize gelsin bebişler
pelin hayırlı olsun aşılaman İNŞALLAH sımkısı tutunurlar canım
garip İNŞALLAH bi test yapsaydınya kız cokm merak ederim şimdi İNŞALLAH hamilesindir
beni unutmuşsun yaaa

gecmiş olsun anatolya gözün aydın kötü bişi cıkmamış

cok gecmiş olsun ece sende ravzayı öp

hepinize hayırlı günler arkadaşlar geçmişe bakamadım direk yazıyorum herkes iyidir inşallah
ben çok rahatsızım cumartesi günü görümcemleri rizeye yolcu ettik çocuklarına ben bakıcam neyse akşam eşim işten çıkınca görümcemlere geçicektik benim boğazlarım feci ağrımaya başladı bende daha kötü olmasın dedim evde antibiyotik vardı ondan içtim .1 saat sonra tuhaf şeyler olmaya başladı önce başım dönmeye sonra kollarımda uyuşma oldu elimi yüzümü yıkıyorum filan yok geçicek gibi değil çocukları korkutmak istemedim ama ilacın dokunduğunu anladım .enson nefes alamamaya başladım anladımki fenayım çocuklara dedim komşuyu çağırın ben iyi değilim korktular tabi o arada zor zar eşimi aradım kötüyüm diye .komşum geldi ayran yaptı içirdi ama yok geçmiyo kalbim sıkışıyo filan eşim geldi heen hastaneye gittik o araya kadar sol kolumda bir uyuşma oldu dedim gidiyorum heralde .neyse doktora ilacı gösterir göstermez antibiyotik zehirlenmesi hemen iğne yapın dedi iğneyi yaptılar ve oksijene bağladılar beni nefes almam çok zordu .tansiyon filan yükselmiş ta bi neyse iğne azcıkda olsa rahatlattı özellikle okijen nefes alabilmek negüzelmiş şükürler olsun .baya muşade altında tuttular sonra herşey normale dönünce taburcu oldum .buarada çocuklarda evde .neyse evimize döndük .dün akşama kadarda baya kötüydüm ilacın zehiri 24 saatte atılıyormuş dün akşam üzeri kendime geldim ama buseferde hastalıkla uğraşıyorum feci grip oldum ve bide çocuk sorumluluğu var tabi anladımki çocuk zormuş .ee karınları acıkıyo ihtiyacları var zorda olsa yapmaya çalışıyorum .saolsun dün gelinimiz yemeğe çağırdı gittik ben orda yattım yemeğimizi yiyip geldik .bugünde şimdilik kahvaltılarını verdim sabah hasta hasta okula götürdüm şimdi ilaç içmeyede korkuyorum bu hastalık nasıl geçicek bilmiyorum .benden bukadar hanımlar dualarınızda unutmayın beni .hepinizi öpüyorum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…