Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

sorma canım ya bende daha dün camlarımı sildim arkasına yagmur yagdı...aşılamaya kadar işlerimi bitiriyim diyorum yine aynı oluyo heryer...

bende seni ve prensesini öpüyorum canım...

valla yağmur bitince dıs tarafları tekrar silerim diyorum bakalım ben bu uykuyla biras zor yaparım .valla yaptıkca iş cıkıyo canım uğrasma fazla boşver

berrinim demek seninde gitti :))kardeleoş yanlız kaldı deseene gelince açtım ama oda gitmişti
ranacım saol kuzum buğlemi öp benim için
duamız kalabalık oldu çok şükür
tekrardan saolun

benim üst kattan olduğu için üst katta sorun oluyo biz sölemeden düzeltmiyolarr eşime dedim de msj atmış allahtan duaya yetiştim

aminn canımm rabbim isteyen herkese nasip etsin evlat hasreti cektrmesin kimseye

kızlar bende çıkıyorum güne gidicem.öptüm hepinizi.
rana kızımızı da yerim ben maşallahhh duada ona bulundu.öptm fıstığııı

AMİNNNNNNNN...!!!
RABBİM meleğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş...

saolun teyzeleri RANA BUĞLEMde sizi öpüyor...

kızlarr bende kaçıyorum feleket uykum varr yatacam valla hepinizi çokk öpüyorum a.e.o

kardelen 49 canım duana amin diyorum selina sende şimdi gez pazartesi hamiş olduğunu öğrenince gezemeyecen canım kızlar sizleride unutmadım hepiniz öpüldünüz

Hayırlı geceler arkadaşlar

Ebrarım tahmin ettiğin gibi gerçekten çok istiyodum duada burda olmayı ama olmadı.Çok teşekkür ederim önce sana canım arkadaşım ricamı kırmadın hemen hazırladın duayı.Duaya amin diyen arkadaşlarım sağolun Allah razı olsun sizlerdende.Rabbim kabul etsin hiçbirimizi zorda bırakmasın güzel günler göstersin gönlümüzün hasreti gözümün yaşı dinsin inşallah.Önce göbüşler sonra kucaklar dolsun.

uyuyamadım ve geldim
kardelencim duanda bulunmayı çok istiyodum ama sabah kahvaltıdan sonra dayanamayıp tekrar uyumuşum ve kalmışım canım
rabbim okunna duaları vesile kılsın,bebişinin kalp atışlarını,sonra hareketlerini hissetmeyi ve en sonunda sağlıkla kucağına almayı nasib etsin inşallah

selam kızlar hayırlı akşamlar herkese mutlu haftasonları inşallah.
ben bugun adet oldum.haber vermek istedim.öptüm hepinizi.

önemli değil canım olsun dinlen sen duan içinde teşekkürler inşallah kabul olur

Selinam eminmisin adetmi yaaa.Boncuğunda öyle olmuştu sonra kesilmişti hamile olduğunu öğrendi.

hepinize güzel mutlu bir pazar günü diliyorum .
ben dünden beri çok sancı çektim gece hiç uyuyamadım şuanda şükürler olsun iyiyim .kadın olmak gerçekten zor allah yardımcımız olsun
SELİNAM dün msnde aldım haberi gerçekten çok üzgünüm inşallah önümüzdeki aya kendiliğinden gelsin sıpa .hepimiz buyollardan geçtik nedesem boş şuanda onuda biliyorum ama dayanmak zorundayız işte .rabbim sonumuzu hayır etsin .ama sen çok güçlü bir insansın yeni aya yeni umutlarla başlıycaksın ben inanıyorum .herşey o güzel kalbince olsun canım
arkadaşlar kimsecikler yok hepinizi öpüyorum

kanka geçmiş olsun,niye sancılandın kiiiiii
bu arada avatarın da pek hoşmuş doğrusu

canımm cok gecmiş olsunnn iyi ol da canım yaa valla hemde nasıl zor canıımm

önemli değil canım olsun dinlen sen duan içinde teşekkürler inşallah kabul olur

Selinam eminmisin adetmi yaaa.Boncuğunda öyle olmuştu sonra kesilmişti hamile olduğunu öğrendi.
evet canım tam anlamıyla adet oluyorum.hayırlısı olsun canım.öptm seni bugun pıtpıtları duymaya gidiceksin.dualarım seninle.güzel haberlerle gel inşallah canım.
hadi yaaaaaaaa,gerçekten mi
evet canım malesefff.vakti gelmemiş demekki.hayırlısı olsun.sen naptın nts girecektin noldu?
geçmiş olsun ablam ya şimdi iyisindir inşallah.yok ablacım o an biraz üzüldüm tabiki ama geçti gitti.Rabbim en doğrusunu bilir.çok şükür sağlığım yerinde huzurum yerinde daha ne isteyeyim ki.Allah razı olsun o senin kalbinin güzelliği.öptm ablacım.
selinammm cok üzüldüm canımm yaa inş. en yakın zamanda gelir bebişinn kuzumm
saolasın canım Allah razı olsun.amin inşallah.öptm seni.

günaydın kızlar hayırlı sabahlar hayırlı günler inşallah.

Eki Görüntüle 420978

teyzelerim ;
hepinizin CUMASI MÜBAREK OLSUNNNN...!!!
hepinizi kocaman öpüyorummm...!!!
yerim ben onu MAŞALLAH cok tatlı ismi gibi kendide cok güzel ALLAHIM nazarlardan saklasın size hayırlı evlet olmasını nasib etsin ALLAHIM biz isteyen kullarınada nasib etsin İNŞALLAH
duaya canı gönülden amin dıyorum MEVLAM kbul etsin kardelenin bebeyini sagsaglim kucagına almak nasib etsin İNŞALLAH
selina cok üzüldüm hayırlısı böyleymiş sana üzülme diyemiycem insan üzülmeden duramıyo aynı yollardan gectim cok zor biliyorum ALLAHIM hayırlısıyla en kısa zamnda yavruna kavuşabilmeni nasip etsin canım

beni sormuşsun eşim 6 ay önce amaliyat oldu bi test bile yaptırmadı onu bekliyorum cokta merak ediyorum düzelme varmı diye gerci bendede problem var bizimki tek teraflı deyil abla gecmiş olsun niye sancılandın ki

kardelene katılıyorum öne avatar öyle pek bi romantikk
kanka geçmiş olsun,niye sancılandın kiiiiii
bu arada avatarın da pek hoşmuş doğrusu

evet buram buram romantizim akıyo avatardan ayol

sen napıyon cok az kaldı kardelen ALLAH kurtarsın duanda bizi unutma olurmu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…