Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

selam herkese
pelincim gene haklı çıkmış olman beni üzdü yaaa,üffffff,şöyle ağız tadıyla sana bi kızcaktım ama sen haklı çıktın gene

kızlar ben saat 11 30 a kadar uyudum ve hala gözlerimden uyku akıyo,napsam ki yaaa,havada çok sıcak,yanıyorum
bu arada selinoş çok teşekkür ederim canım,gönderdiklerin geldi,çok güseller,ellerine,emeğine sağlık,çok zahmet etmişsin teyzesi
inşallah çok yakında kendi bebişin içinde başlarsın bişeyler

Hayırlı günler kızlar

Ebrarım sağolasın duayı hazırladığın için.Kızlar sizlerede teşekkürler.Duaya çok ihtiyacım olduğunu her fırsatta söylüyorum sıkmıyorum inşallah sizleri.Ama ister istemez bi gerginlik var endişe var inşallah dualarla daha iyi olucama inanıyorum.Dr a gitmeden biraz daha sakinleşmeye ihtiyacım var.Eşim biraz geç gitme taraftarı dr a iyice netleşsin diye.Hafta sonuna doğru gidicez bakalım hangi gün olur bilmiyorum.
Anatolıacım çok sevindim sağlıkla büyüsün berat inşallah kardiyolojide iyi çıkar

Selam kardeloş

Valla doğru dedin peline kızamadık bu ay yine haklı çıktı neyse inşallah mayıs hamişi olcak
Uyu canım yaa işinmi var.Zaten son uykuların artık öyle rahat uykular olmıycak malum dinlen iyice.Hava sıcak demek.Burası yağmurlu ve soğuk

hayırlı günler arkadaşlarfazla gelemedim,kusuruma bakmayın çünkü bahar nezlem var,hapşırıyorum,boğazım kaşınıyor,gözlerim kaşınıyor,iyi değilim sanırım:44kumaya çalışıyorum ama gözlerim nezleden dolayı sulanıyor,bilgisayarda işlerimi yapıp çıkmaya çalışıyorum,uzun süreli kalamıyorum bilgisayar başında:26:bu arada henüz dr.a gitmedim,gideceğim dr. şehir dışındaymış,hafta sonu gibi gelecekmiş,bende beklemeyi uygun buldum çünkü bebek daha küçük,belki hafta sonu daha net sonuç alabilirim

kız kardeloş nasılsın bebiş nasıl tekmeler çoğalmıştır sen şimdi uyu sonra nasılsa uyuyamayacan biz hala sorunlu uykudayız emre bey bugün 1 yaş aşılarını oldu bu gece daha çok uyumayacaz bakalım hayırlısı gerçi yürümeye uğraş verdiği için akşama kadar yoruluyo burdan selinaya gönderme yapım ördüklrini kıskandım doğrusu bideemreye aşıktı bu nasıl aşksa anlamadım ?
kardelencim merak etme hayırlısı ile duyacaksın pıtpıtları duaya gelince biz sana değilki yeğenimize okuyoz kıskan sende
flanım inşallah sende bu sefer pıtpıtları duyup sağlıklı bi şekilde alacaksın bebişini kucağına

selam kızlar hayırlı günler hepinize.geçmiş anneler gününüz kutlu olsun Rabbim hepimize annelik duygusunu yaşatsın inşallah.
kardelencim beğenmene sevindim.acemiliğim ama yinede güzel oldu.güle güle iyi günlerde kullansın inşallah.
birsencim gönderilerin geldi kafama emre beni beğenmedi ben napim.kardelen bana beşik kertti bile alacak beni oğluna.bende şimdiden iyi bakıyom ona
ablacım sen geç öğrenmek istiyon herhalde şafak :6 ama sen istersen ben sana 7.ci gün sölerim 1 gün daha beklersin halay için iyice kurtlanırsın hem
pelincim adet gelmiş.inşallah aşılama ile gelicek yavrun.ama lütfen moralin en yüksek safhada başla bu duruma.moral yumoşların gelişimini bile etkiliyo bunu çok net gördüm bu ay.inşallah sonucuda etkileyecek Rabbimin izniyle.öptm canım.
banucum geçmiş olsun ayşe iyidir şimdi inşallah.öptm sizi.
anatoliam beratımız çok tatlı maşallah bugunkü sonuçlarıda temiz çıkmıştır inş.öptm sizi.
flancım geçmiş olsun canım.dikkat et kendine.
günden geldim kızlar başım çatlıyo valla çok yiyom herhalde kollestrolü yine uçurdum sanırım.hepinize hayırlı akşamlar.hoşçakalın.

Son düzenleme:
ebosum bıtanem kıyamam ben sana yaaa aglattımmı senı cok ozur sımdıden bız de berenın ıdrar testını yaptırdık bugun temız cıktı sukur ama kultur sonucu ıkı gun sonra verılıyormus bu arada ablam duaya benı de yazarsan cok sevınırım bende kardelenım ıcın okurum seve seve bu hafta buradayım bu yuzden bıldırebılırım de okudugumu :)
selınam canımın ıcı altta gruyorum senı nasılsın bebısım
kardelenım canımın ıcı hamılemısın kuzum benım yaaaa yanlıs anlamadım ınsallah son yazılanları okudum sadece rabbım ınsallah kucagına almayı da nasıp eder tatlım benım ınanıyorum kı bu sefer olacak dualarımda olacaksın hep korkularını cok ama cok ıyı anlıyorum ınan
kardelosum gobusu buyutmussundur masallah 35 olmussun rabbım saglıkla versın kucagına ınsallah
pelınım bıtanem kırmızılar senı uzmustur bılıyorum ve cok ıyı anlıyorum ama ınsallah asılama vesılen olur tatlım

aynen canım saglıklı sıhhatli olsunlarda katlanmaya razıyız .aslında cabuk geciyo haklısın canım yaa

canımm iyiyim sükürr yorgunum biras hep yatmak istiyorum temizlik filan yaptık yaz için gelen giden oldu giremedim .canım bu arada ben duamı okurum canım inş. kardelenim duyar mniğini.sen nasılsın canımm

canım üzülmemek elde değil ama önünde yani bi umut var asılaman inş. hayırlı olur canımm .rabbim inş. en kısa zamanda gönderir meleğini

herkese slmlar arkdaslarr kaç gündr giremiyorumm .hepinizin anneler günü kutlu olsun yazın cok güzeldi ebrarım.çok doğru.ben bu gün hiç iyi değilim kızlar midem çok kötü bulanıyo boynum tuttu hiç dermanım yok kusura bakmayın alıntı apamadım fazla hepinizi çokkk öpüyorum allaha emanet olunn

Canım çok şükür şimdi iyi sağol sorduğun için..

Selam kızlar nasılsınız ben yine adet oldum.Ebuşum canım kardelencime duayı okumak çok isterdim ama adet oldum bu sabah ama olsun benim her zaman dualarımdasın kardelencim canım arkadaşım.

slm kızlar herkese güzel bi gün diliyorum sabah 7 den beri ayaktayız gökce hanım uykusunu aldı bizide uyutmadı
pelincim banucum adet olmuşsunuz hayırlısı diyelim daha çok beklemzsiniz inş...
ebroşum bende dün gittim dr a kemik ölçümlerine gelişimine beynine baktı çok şükür iyi üç hafta sonra üçlü tarama için gidicem cinsiyetide tahmini olarak erkek dedi bakalım degişmezse :)sen nsaılsın cano kur an a gidiyosun demi hala yenimi ögreniyon yoksa tekrar mı ediyon baştan keşke imkan olsada bende hatim edebilsem babama hep yasin okurdum bu arada ebroşum ablamada dua edermisiniz ya bebegi olsun die fethiye ablama dua ettiniz evlendi inş bebegide olur:)

selam kızlarrrrrr
selinacım,beğenmek ne kelime,bayıldım bile canım,çok ince şişle örmüşün bide,babamız da çok beğendi ayrıca,teşekkür etti ve sanal arkadaşlığımızı kıskandı sanırsam
berencim,çok şükür büyüyoz,hatta bu günlerde devleştik diyebilirim,inşallah sağlıkla doğururuz,minik berene öpücükler
banucum seninle niye hiç karşılaşamıyoz canım yaa,özledim ben seni
adet olmuşsun,inşallah bebişten önceki son adetin,son üzüntün olsun canım
ayşecik e de çok çok geçmiş olsun
ebroşum gelmemişin,sayılarımızı öğrenseydik kuzu
acaba niye gelmedin,bu da önemli tabiki:26:

kardeloşum kardelen 49 um keşke sizin dediginiz olsaydıda bana kızsaydınız cok sevinirdim ama olmadı malesef nasip...selinam bu ay moralimi yüksek tutmaya calışıyorum canım inş sende bu güzel haberi vereceksin ben inanıyorum hayırlısıyla cok öpüyorum seni...eboşum,berrinim,berenim,gökceranacım derinim,ismi aklıma gelmeyen butun kızlar cok sagolun desteginiz icin dularınıza amin diyorum inş bu ay bende bombayı patlatacam :)))he bu arada eboşum ben adetim duaya katılamıycam keşke katılabilseydim...

gelelim bana bugun doktora gittik aşılama icin start verildi ignelerimi aldım bugunden itibaren vurulmaya başlıyorum pazartesi günü knt var...rabbim inş bu sefer yüzümü güldürür banada dua edin canlarım cok ihtiyacım var hepinizi cok seviyorum hakkımızda hayırlısı olsun...öpüyorum hepinizi

Merhaba canlarım beni tanıyanlar tanır ben namı deger sevtun 2 bende kızım ölünce çapa cerrahpaşa ve özle hastanelere gide gele ögrendim neyim oldugunu malesef pıhtılaşma sorunum varmış çok yüksek doktorum ondanerken dogum yapıyosun dedi birde degişik teknikle dikicekmiş rahimimi sana 100 de 100 şans veriyorum dedi doktorum allahın izniyle bir daha evlatların ölmücek bana güven gerisini takma kafana dedi pazartesi randevu aldım yüzyüze görüşücez bakalım ne dicek dedigine göre kan sulandırıcı igne protulan depont ignasi folbiol ve coraspirin ve bir sürü ilaç daha saydı bakalım bahtımıza ne çıkıcek 15 kilo fazlam kaldı onuda verince bebegim işşallah kollarımda olucak bu sefer inanmalıyım mecburum yoksa içimdeki umudum olmazsa yaşıyamam ben ölürüm rabbim bir daha acı keder evlat acızı göstermesin işşallah hiç birimize bilmek isteyenler olur diye yazdım kendinize iyi bakın siz zannetmeyinki paşa girmiyo buraya ara sıra girip okuyorum ama yazmıyorum gözüm üzerinizde ona göre

selam canlar...
cok ozur dılerım pazar gunu cok gırmek ısterdım anneler gununuzu kutlamak ıcın fakat annemlerdeydık.abımın pc vardı fakat mısafırler vardı bır yandan çocuklar gıremedım.
TÜM ANNE VE ANNE ADAYI ARKADAŞLARIMIN ANNELER GÜNÜNÜ GEÇ DE OLSA KUTLARIM
ALLAHIM ısteyen tüm arkadaşlarıma nasıp etsın en kısa zamanda inşallah...
çocuklar uyuyordu kıpırdanmalar başladı hele erdeniz kuş uykusu uyuyor çok sık uyanıyor mızmızlanıyor pusatını sallıyorum.elımı kolumu bağlıyor bu yaramazlar evişlerımı akşamdan yaptım yaptım yoksa gündüz hep onlarlayım yemeği zar zor halledıyorum .canları sağolsun kızamıyor insna o kadar bekledıkten sonra canları sağolsun...
şansıma kımse yok hepınızı opuyorum musaıt oldgumda fotolarıından koyacagım

ay teyzesı yesın tosuncugu canım benım yaaaa masallah oglusuma buyusun tabı buyusun amin cnm ınsallah saglıkla dogurcaksın sonra baslıcn sızlanmalara daha uyu sımdıden bol bol
canm allahın ıznı ıle oncelıkle ınsallah hamıle kalacaksın sabır sadece ve uzuntu yok ınsallah gelecek mınıgın

canım yaaa ıkı yaramazla ugrasmak zordur tabıkı ama sevcan yaaa dusunuyorum da ıkı tane mınık de evde super bırsey cnm yaaaa op onları bol bol

Canım yaa ben hep giremiyorum ama bend özledim hepinizi.
Pelincim inşallah bu sefer güzel haberler al ama ne olur takma kafana bırak herşeyi oluruna sanki sen aşılama olmucaksın gibi davran inan pozitife yaklaşmak için bir adım bu yöntem seni çok öpüyorum...
Canım inşallah bu sefer seninde yüzün güler maşallah güzelde kilo vermişsin hadi gayret bakalım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…