Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

derinim benim doktorumda takip yapmak istemiyor,cunku cok hastasi var.turk diye herkes ona gidiyor ugrasmak istemiyor anladigim kadari ile,tup bebek merkezinin brosürunu verdi elimize o kadar,doktor arayisindayim bende,insallah iyi bir doktora denk gelirim canim.sen nasilsin canim?

kardelencim benim doktor beni 13 gun cagirdi kontrole,yani ne 2.ci gun neden sonrasi adetimin tam 13 gunu gittim.sadece adetin geldiginde klomen ic dedi ve 13.cu gunu kontrole cagirdi o kadar.benim doktorum almanca bilmeyenlerin mecburiyetten tercih ettikleri bir doktor,hal böyle olunca bir suru hastasi var,uzun sureli kimse ile ugrasmak istemiyor.son kontrolde gidin tup bebek merkezi ile görusun diye tup bebek brosurunu verdi elime.suan doktor arayisindayim,yakinlarimizda bir erkek doktor varmis,cok sevilen tecrubeli bir doktor diyorlar randevu almak istiyorum kendisinden,hakkimizda hayirlisi insallah.sen nasilsin canim,bebis nasil?

birsencim aslinda aklimda oluyorsunuz ama bazen unutuyorum yazmayi,bu arada emrenin gecmis dogum gunu kutlu olsun insallah.sen neler yapiyorsun iyisin insallah?

selinam sagolasin guzel yazin icin,suan doktor arayisindayim canim,insallah guzel tecrubeli bir doktora gitmek nasil olur.hakkimizda hayirlisi insallah.canim seninde safak az kaldi,allah'in izni ile ben inaniyorum guzel haberler verecegine,rabbim umit ettiklerine nail eylesin insallah.

kardelenim görusemedik bu aralar,bu hafta cok yogundum.iyisin insallah?insallah kardelencim dilerim rabbim hepimizin yuzunu en yakin zamanda guldursun..

herkese iyi pazarlar kizlar,bugun esim evde degil firsattan istfade size bir bakayim dedim,aslinda cok isim var dun mobilyalarimiz geldi,her taraf her yerde beni temizle diye bagiriyor:)neyse saglik olsun insallah,temizlik her zaman yapilir.
ayrica TUM ANNELERIN,ANNE OLMAK ISTEYENLERIN,ANNE OLACAK ARKADASLARIMIZIN anneler gunu kutlu olsun insallah.

pelincim uzme kendini,herseyde bir hayir vardir.insallah asilama vesilen olur canim.rabbim yuzunu guldursun.

GARİBİM selam canım napıyosun moralin nasıl herşey yolunda inşallah kuzum

aleykum selam ebrarcim,iyiyim cok sukur.sen nasilsin?

iyiyim canım şükürler olsun sen neler yaptın

allah iyilik versin insallah,bende ne yapiyim canim evdeyim esimi bekliyorum disari cikicaz biraz gezmek icin hala gelmedi.bunun disinda mobilyalar geldi,onlarin iclerini yerlestiriyorum iste böyle..sen neler yapiyorsun,görusedik bu aralar..

allah iyilik versin insallah,bende ne yapiyim canim evdeyim esimi bekliyorum disari cikicaz biraz gezmek icin hala gelmedi.bunun disinda mobilyalar geldi,onlarin iclerini yerlestiriyorum iste böyle..sen neler yapiyorsun,görusedik bu aralar..

ohhh güle güle kullan canım iyi güzel günlerde inşallah
şu anda teldeyim canım :))bitince hemen dönücem

merhaba kızlar telefondan girdim baktım sizi açık görünce hemen pc ye geçtim nasılsınız?
Garibim yoğunsun demek bizde merak ettik bu hatun nerelerde görünmüyo diye.Mobilyalar gelmiş güle güle kullanın hayırlı olsun.Onları yerleştirmek temizlemek ne zevkli olur yaa ben çok severim yeni mobilya

ohhh güle güle kullan canım iyi güzel günlerde inşallah
şu anda teldeyim canım :))bitince hemen dönücem

tamam canim,sen bak islerine,esim gelinceye kadar buralardayim ben zaten.

kardelenim inan bu hafta cok yogundu,komsumun akrabasi vefat etti onunla ilgilendim,birde mobilya gelecegi icin eski mobilyalari söktuk attik vs vs esimle.bu islerden dolayi da esim erken evde oldugundan dolayi aksam pc hep onda idi,hic bakamadimama aklim hep sizlerde idi.sagolasin canim,cok zevkli evet bende seviyorum yeni mobilyayi yerlestirmeyi dun aksamda bu yana gidip gidip bakiyorum mobilyalara,kiyafetleri duzen icinde katladim:)guzel duruyormu diye esime sorup durmusum hala guluyor kendileri bana

hoşgeldin canım nasıl sevindim karşılaşmamıza :))sanki hiç görüşmüyoruzda

garibim kusura bakma canım
ayy valla keyiflidir ya yeni mobilya yerleştirmek güzel günlerde kullanmak nasip olsun canım kolay gelsin sana

kizlar sizinle burada kalip muhabbet etmeyi cok isterdim,esimle az önce konustuk yolda imis kendisi,geldiginde hemen cikabilirim,simdiden kusuruma bakmayin olurmu.

hanımlar sizle karşılaşmak güzeldi ama çıkmam gerek işim var yemeğim yok kocişim erken gelicek
daha sonra konuşuruz öpüyorum sizi

estagfirullah ebrarim,evet keyifli rabbim tum isteyenlere daha guzellerini nasip etsin insallah.sagolasin canim,allah razi olsun.

kardelencim,ebrarim simdi cikmam gerek daha musait bir zamanda görusmek dilegi ile...
pelinim senide altta gördum canim,hosgeldin simdi cikmam gerek kusura bakma sonra görusuruz insallah

selam canlarrrrtüm annelerin ve bizim gibi anne adaylarının hamişlerimizin herkesin ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN hepinizi çok öpüyorum.

ebuşum paylaşımın çok güzeldi cano çok dogru bi yazı...bugün de herkes benim anneler günümü kutladı mutlu oldum hafif buruklukla birlikte.olsun bu da güzel ama...az öncede yegenim geldi öptü teyzemin oglu:))anneannemdeyim şuanda.bi girip bakayım dedim...

peloşum nolur üzülme bak şimdi yeni ve daha heyecanlı ve dahada umut verici bi sürece giriyorsun canım.bu duyguyu bildigim için böyle diyorum.inş aşılaman tutacak hayatım hiç moralini bozma.evet anneler gününe denk gelmesi biraz piskolojik olarak etkilemiştir ama takma kafaya cnm ya.hele bebiş olsun bir sürü anneler günü görüceksiniz hep birlikte.

garibim,kardelenim,berrinim nasılsın demişsiniz yoktum o sıra canlar.iyim ya ablamdaydım dün akşam geldik.maç heyecanı falan çok şükür kupamızı da aldık:))öyle yani canlar..herkesi çok öptüm görüşmek üzere.fırsat buldukca giricem

Selam kızlarr yine benn
Geçen gün söylmeyi unuttum nörolojiye gitmiştik kntrole Rabbime şükürler olsun dr reflekslerinin iyi oldugunu söyledi emara gerek yok ultrason zaten temiz çıkmış bir dahaa bir yaşında gelin dedi sıra geldi kardiyolojiye hayırlısıyla onu da atlatırız inşaallahhh... Paylaşmak istedm.bu arada güzel dilekleriniz için tşk ederiz teyzoşlarrr

slm kızlar herkes iyidir inş,
sevcancım bebişlerini gördüm çok tatlılar maşallah rabbim saglıkla anneli babalı büyümelerini nasip etsin
tosticimkızını dünyaya getirmişsin hayırlı olsun saglıkla büyüsün inş,
kızlar anneler günümüz kutlu olsun rabbim bu yıl kucagına bebek alamayan arkadaşlarıma seneye bebekleri ile kutlamayı nasip etsin inşallah..

amin canım rabbim inş aşılamada yüzümü güldürür hayırlısıyla...
amin eboşum inş...şimdi daha iyiyim sabah kötüydüm her ay umutla bekleyip olmayınca insan üzülüyo işte rabbim yüzlerimizi güldürsün canım...
pelincim uzme kendini,herseyde bir hayir vardir.insallah asilama vesilen olur canim.rabbim yuzunu guldursun.

aleykum selam ebrarcim,iyiyim cok sukur.sen nasilsin?
amin garipcim inş bakalım doktorum ne diycek hormon testlrimde yapılcak hakkımızda hayırlısı olsun garipcim...

derinim cok güzel yazmışsın canım ya bende heycanlıyım bu ay inş bu güzel sürecin sonunda güzel haberleride alırım hayırlısıyla...anneler gününde de güzel haber almak iyi olurdu ama nasip artık...rabbim hayırlısını nasip etsin hepimize kuzum

Canım inşallah kardiyolojide temiz çıkıcak inşallah herşey güzel olucak.

GGüzel annelerin ve anne olmak isteyen bütün can arkadaşlarımın anneler günü kutlu olsun.
Benim içinde buruk bir anneler günü oldu minik ayşem sarılıp anneler günümü kutladı anlatılmıycak duygular yaşattı bana

canım evet çok doğru bir yazıydı bende okuyunca hoşuma gitti paylaşmak istedim
demek seninde kutladılar negüzel ama bizde anneyizki cennette yavruşlar öyle değilmi canım
maşallah kuzuya yer teyzesi onu benim için gıdışından kokla olurmu tutişim .inşallah kardiyolojidede sorun çıkmıycak canım
saol canım seninde kutlu olsun nasılsın gökcem napıyo ??herşey yolundamı doktora nezaman gidiceksin
peloşum anlıyorum kuzum o hayal kırıklığı çok zor ama inşallah bu ay hayırlısıyla gelicek kuzucun

oyyy sevsinler ayşeciği nekadar akıllı kuzum yaa ama zaten teyze anne yarısıdır .allahım sanada öyle tatlımı tatlı bir evlat nasip etsin

selam hanımlar hepinize hayırlı günler herkes iyidir inşallah
bugün erken kalkıyım dedim iyide yaptım ohh sefam olsun :))
buarada KARDELENİME dua okuycaz hanımlar hayırlısıyla bebişin pıt pıtları duyulsun ve sağlıkla kucağına alsın diye .listeyi yapıcam birazdan özelden bildiririm
SELİNOŞUM nerdesin kuzum şafak kaç 7 galiba dimi :))
BERRİN sen nerdesin kuzum uğramadın merak ettim iyisindir inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…