Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

maşallah maşallah
bi ara istediğin takvimi tarif edersen,ben sana yaparım,eğer istersen tabiki

valla sevinirim canımm neden istemimm çokk sağolasın .daha cok küçüğüz dimi teyzesi bazen diyorum acaba iyi mi diye biras daha gecsede hareketlerini hissetsem diye eşim de diyo o zamanda bi doğsa dersin :)

valla sevinirim canımm neden istemimm çokk sağolasın .daha cok küçüğüz dimi teyzesi bazen diyorum acaba iyi mi diye biras daha gecsede hareketlerini hissetsem diye eşim de diyo o zamanda bi doğsa dersin :)

bence karnındaki her anın tadını çıkar.Sonra altıydı üstüydü derken büyüyüp gidiyo peşinden koşturmakta cabasıŞİmdi seninle birlikte sessiz sessiz duruyo acıkmaz susamaz altına yapmaz en güzel zamanlar vesselam

Son düzenleme:

öyle tabi ama insan merak etmeden de duramıyo canım yaa gerci ben razıyım teyzesi tek basıma çok canım sıkılıyyoo

öyle tabi ama insan merak etmeden de duramıyo canım yaa gerci ben razıyım teyzesi tek basıma çok canım sıkılıyyoo

Zaman çabuk geçiyo canım bide bakmışsın doğmuş bile.Sağlıkla inşallah o günleri görüceksin durmuyo geceleri diye yazmaya başlayacaksın

'Üzülme' der HZ.Mevlana ve devam eder;
"bir yandan korkun bir yandan umudun varsa iki kanatlı olursun;
tek kanatla uçulmaz zaten.
sopayla kilime vuranın gayesi, kilimi dövmek değil kilimin tozunu almaktır.
Allah sana sıkıntı vermekle kirini, tozunu alır,
niye kederlenirsin?
taş taşlıktan geçmedikçe,parmaklara yüzük olamaz.
yüzük olmayı dileyen taş,ezilmeyi yontulmayı gözealmalıdır"

insallah canımm ya rabbim o günleri göstersin hepimizee şikayetlenirsem sen hatırlat bana canım :)

Hatırlatırım hiç merak etme Allah ömür verirse.Ben çıkıyorum canım sonra görüşürü inşallah.Bu derin nereye gitti yaa ışığı yanıyo ama gelmedi neyse öpüldünüz derincim berrincim kardeloşum bayyyy

Nilmumu inşallah dileyen isteyen herkese nasip etsin Allah ım

nasılsınız canlarım ???
bi süre yoktum annemdeydim dün geldik haberde veremedim ....
geçmişi tamamıyla okuyamadım ama çok güzel haberler aldım....çok şükür...

KARDELENCİM VE FLANCIM
kızlar tebrik ederim ikinizide...RABBİM sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşşşş...
gerçekten çok ama çok mutlu oldum içim kıpır kıpır oldu valla şimdi halaya geçeyim ben biraz gecikmeli oldu ama kusura bakmayın ;

tamam canımmm inş.görüşürüz canım allaha emanet ol bende seni öpüyorum

ahhh ahhhh....
çok doğru söylüyorsun canım bencede şuan her anınızın tadını çıkartın bu günlerinizi özliceksiniz bile ...

ayy cok sevindim hayırlı olsun sağlıcakla alsın kucagına inş
herkezlere selam umarım herkez iyidir
bizz mertimle iyiyiz cok şkr adamım buyuyup duruyorr
ellerinizden öperr

Son düzenleme:

ayy canımm cok sevindim ALLAH analı babalı büyütsün kızısını
/

Son düzenleme:
ayy gebiş haberleri almak nasıl
mutlu etti beni anlatamam rabbim herkeze nasip etsin
ve gebişleride kucaklarına almalarını nasip etsin
flancımda gebişmiş galibaa
onada cok sevindim

selam kızlar ya kusura bakmayın merakta bıraktım sizleri dün misafirim vardı giremedim...ben henüz adet olmadım ama test yapmaya korkuyorum bikacgün daha bekliycem hakkımızda hayırlısı olsn inş...hepinizi cok öpüyorum...

kardeloşum aramışsın ama duymadım kusura bakma canım...

sevcanım bebişler baya buyumuş maşallah tosunlarıma benim cok öpüyorum ikisinide...

aleynacım haklısın rabbim hakkımızda hayırlısı nasip etsin...bundan sonra olumlu düşüncem inş...

eboşum inş mujdeli haberi verebilirim canım hayırlısıyla...

kardelen 49 um sen nasılsın nasıl gidiyo hamişlik inş rabbim sonuna erdirir hayırlısıyla...

birsencim arkadaşının başı sagolsun cok üzüldüm...rabbim sabır versin ailesine...

selinam hadi bakalım inş senden de müjdeli haberler alacaz hayırlısıyla...

derinim sende iyisindir inş...

cicilim mert paşamızda büyüyo maşallahı var rabbim nazarlardan korusun cok öpüyorum onu...

anatolişim bende ogluşun resmini merak ettim ama biz senle arkadaş degiliz galiba oyuzden göremedim...bebişini öp benim icin...

garipcim rabbim inş yüzlerimizi güldürür hayırlısıyla bundan sonra kotü düşünmeye son...

kızlar gecmişten aklımda kalanlar bunlar unuttugum varsa kusura bakmasın kendinize iyi bakın görüşmek üzre...

insallah adet olmazsınn canımm kaç gün gecti şimdii bizi sevindirirsin inş.

slm kızlar
iyi dilekleriniz için cok teşekkür ederim rabbim olmayan tüm arkadaşlarıma nasip etsin inş. bu güzel duyguyu
tek tek alıntı yapacak kadar vaktim yok kusura bakmayan lütfen
pelincim adet olmamışsın hala inş. hayırlı haberlerini alırız senınde canımcım
ebrar ablacım sana da cok dua ettim özellikle rabbim gönlüne göre versin
birsencim bebeğimin adı zeynep nisa oldu
herkesi cok öpüyoruz hayırlı akşamlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…