Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

canımm rabbim sabır versinn anneciğine gercektende üzülmyecek gibi değil rabbbim herkese saglıklı evlatlar versin inş.

selam kızlar nasılsınız herkeslerin morali iyi selinam sen bu moralle üçüz doğurursun bilmem ama nedendir 12 yumurtayı duyunca aklıma ilk o geldi hayırlısı olsun canım boncuğum sende iyisin kanamalar bitti hayırlısıyla sağlıcakla doğar bebişler kızlar bugün emrenin kontrolu vardı herşeyi iyi ddi dr hatta normal süte bile geçebilirmişiz oğluşum bugün 1 yaşına girdi teyzeleri hepinizi öpüyoruz

nerdesiniz kızlar ya ben bugün genetik sonucumu aldım dr anlattı ama pek anlamadım ben taşıyıcıymışım araştırılan mutasyon ve polimorfizmler faktör V leiden (G1691A) normal protrombin (G20210A) normal MTHFR (C677T) normal MTHFR (A1298C) HETEROZİGOT MUTASYON PAI-1(4G/5G) 4G/4G anladıysan anlatın dilarayada pıhtılaşma testleri yaptırdım yarın hemotolojiye gidecez ama galiba ondada var heralde sonuçlara göre onada yaptırcam genetik neyse hadi gelin ama kızlar

herkese selamlar kızlar
pazartesi evimize geldik cok şükür
04,05,2011 saat 15:10 da epidural sezaryanla 3470 gr 51 cm boyunda dünyalar tatlısı bir kızım oldu
normal dogum için sancım gelmedi 2 gün suni sancı verdiler yeterli açılma olmayınca sezeryan olduk
şükürler olsun bende bebegimde iyiyiz
anneannemiz yanımızda bize bakıyor
şimdilik bu kadar kızım maşallah şimdilik cok uslu inş. değişmez
sancı çekerken tüm arkadaşlarıma dua ettim bebek isteyenlere hayırlı evlatlar
hamiş kardeşlerim hayırlısıyla kucaklarına almalarını diledim
gecmişe fazla bakamadım herkesi cok öptük grşş

selam kızlar
ben bu sıra bahar temizliğine kalkıştığım için ve çok dinlenip az iş yaptığım için malesef gece yarılarına sarkıyo işler ve bu saatte bakayım dedim ama bugün pek aktiflik yokmuş zaten
neyse
tosti tebrik ederim,rabbim analı babalı,hayırlı bi evlat olmasını nasib etsin minik kuşun
kardelencim malesef progestanın cilveleri canım,bebiş iyi olsun da varsın baş dönmesi olsun öyle değil mi?
birsencim sanırım bi kaç gende pıhtılaşman var,çok ta anlamasam bile,geçmiş olsun
arkadaşına da mevlam sabırlar versin
bu arada bugün emre nin doğum günüsüydü değil mi,rabbim sağlıklı,uzun ömürlü,hayırlı bi yaşam nasib etsin emre mize inşallah

amin birsencim hayırlısı.maşallah zaman ne kadar çabuk geçmiş ya yakışıklım 1 yaşına girmiş.Rabbim daha uzun ömürler sağlıkla geçirmek nasib etsin.doğum günü kutlu olsun öpücüğü hak etti sen öpersin benim yerime.
gözün aydın canım Rabbim analı babalı büyütmek nasib etsin.Allah nazardan saklasın hep uslu olsun inşallah.öptüm sizi.
kolay gelsin canım sende temizliğe girişmişsin.bende 1 haftadır normal temizliğimi yapmıyordum birazdan yapıcam.öptm dikkat et kendine.

selam kızlar hayırlı günler herkese..şafak : 10
derinim gelmemişsin daha.uzun sürmez inşallah..
pelincim son 1 gün hadi inşallah sende güzel haberlerle geliceksin.

Selam kızlar başsağlıgı dilekleriniz için tşk ederim...
Kardelenimm çok tebrik ederim cnm Rabbim sağlıcakla kucagına almayı nasip etsin inşaallahhh
Şimdi çıkmam lazım Allah'a emanet olun

ayy cnm yaa ne kötü oldum okuyunca(Allah sabır versin vallahi üzüldüm çok yaaaAllah kimseye göstermesin.
aldım tatlım sagolkasık agrısı evet normaldir bencede ama insan korkkar tabi iyi etmişin hemen gitmekle canım.
aynnnnnenn öyle selinoşumm olacagı varsa her şekilde oluyo zaten tabi.ama bana demişti doktor ondan dedim.hayırlısı inşAllah kuşum
ay hiçbişy anlamadım ben bi bilgim yok kız..umarım ööemli bi sorun degildir birsencim.
tosticim şükür kavuşturana canım gözünaydın ALLAH ANALAI BABALI BÜYÜTSÜN kuzucugugeçmiş olsun.
kardeloşum bahar temizligi yapıyoomuşsun,hareket etmek iyi gelir cano ama yinede dikkatli ol kocişine söyle o yapsındidişmedennn
geldim canım..ablamdayım şuanda.ama eve gidince muhtemelen olmayacak.annem sagolsun verdi ama ben şuan elimdekini harcamaya kıyamıyorum
Kardelenimm çok tebrik ederim cnm Rabbim sağlıcakla kucagına almayı nasip etsin inşaallahhh
canımm nasılsın yaa daha iiyisin inş..sevinci üzüntüyü bi arada yaşadın.napıcaksın işte.Allah sabır versin.minikinde iyidir inş öptüm seni

selam canlarrrr.bu sabah annem ben zeyno tuniş,toplandık ablişime geldik.cumartesi günü dönücez büyük derbi öncesi abim alıcak
bu sabah adet oldum sonunda kızlarr ama 1 gün daha olmasaydım halim nolurdu bilmiyorum 2-3 gecedir fenaydım zaten msnde konuştuk haberiniz var...dün hele artık böbreklerime vurdu bi şiştimki hayatımda bu kadar şişmemişimdir hemde birdenbire..Allahım dedim bu neee nolur yardım et..bide afedersiniz kabızlk var bikaç gündür o da eklenince nefes alamaz hale geldim.bugün adet oldum az az geliyo ama sökülsem bişeyim kalmıcak gibi geliyor.çok şükür yaa ohh.sonrada dogum kontrol hapına bşalayacagım kısmmetse 7.gün...böyle yani kızlar.gece eniştem oturmazsa pcde gelirim msn ye...hepinizi çok öptüm ALLAHA EMANET OLUN

ne göriyim müjde varmış kardelenim cok sevindim canım ALLAHIM tamamına erdirsin ALLAHIM bizim gibi bekleyenlerede nasib etsin İNŞALLAH

ne göriyim müjde varmış kardelenim cok sevindim canım ALLAHIM tamamına erdirsin ALLAHIM bizim gibi bekleyenlerede nasib etsin İNŞALLAH

halayın ucundandan bende tutuyım dedim ama bende cıkmadı bu halay

ah canım agzından bal damlıyo İNŞALLAH hayırlısıyla banada ve isteyen herkesede nasib olur hamile kalmak hayırlısıyla
fadıl takipte nasılda takip edermiş gözündende bişey kacmazmış bizim kızın
cadııııııııı ya kaynana olcak halen laf söylüyo

niye beyenmiyim kız aşk olsun ara verdim sadece sizi takip etmeden olmaz merak ederim sonra ama artık sık gelicem İNŞALLAH sıkı bi diyetteydım şekerim anca

seninde az kalmış canım ya ALLAHIM bi avazda kurtarsın valla zamn ne cabuk geciyo bi bakmışsın oglan buyumuş evleniyo dünür oluyozz

Son düzenleme:
selina sende aşılama yaptırmışsın ALLAHIM hayırlısıyla pozitif sonuc almanı nasib etsin canım

tosti gözün aydın ALLAHIM hayırlı evlat olmasını nasib etsin kızının evlendiyi günleride görmek nasib etsin MEVLAM

garipcim takip yaptırıyomuşsun hayırlı olsun İNŞALLAH bu ay hamile kalırsın

pelin olumsuz düşünme canım ben kendimden biliyorum olumsuz ne düşündüysem başıma cıktı artık aklıma kötü bişi getirmeye korkuyorum o yüzden kardelen5233 hanfendiye katılıyorum güzel düşünelim güzel olsun herşey ALLAHIN izniyle

sen hamile kalan bi insansın neden bu kadar takıyosun bak bana tüp bebekle bile hamile kalamadım ALLAHIM İNŞALLAH bizede ol der bizde hamile kalırız

Son düzenleme:
birsencim oglanın dogum günüymüş ALLAHIM nice dogum günlerini kutlamak nasib etsin canım dogum günü kutlu olsun oglunun

Allah analı babalı büyütsün canım darısı diğer kızlara minişin sağlıcakla büyüsün adını ne koydunuz bakem
derinim hayırlısıyla bi iş bulursun inşallah canım adet içinde ben sana kavrulmuş fıstık demiştim hatırlatırım adaçayınıda iç sen iyice sökülsün canım
amin tutişim kız geliyon ce diyip gidiyon oğluşununadı ne merak ettik
kıza dikkat et kendine fazla iş yapma bebişler iyice tutunsun emreye seni almadık ama üçüzlerden biri kız olursa onu alalım bari

birsencim oglanın dogum günüymüş ALLAHIM nice dogum günlerini kutlamak nasib etsin canım dogum günü kutlu olsun oglunun

sgl canım inşallah yakın zamanda sizlerinde olur bebişlerinizle doğumgünleri yaparsınız evet kardeloşa bende katılıyorum ne kadar moralini iyi tutarsan ozaman iyi olur

birsencim emrenin dogum günümüüüüüüüüü kız ne çabuk geçti 1 sene MAŞALLAH.DOGUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUNNN NİCE GÜZEL YASLARAAAbu arada,fıstık olayını unuttum ben cnm az önce yedim tesadüf:)

herkes nasıl ıyıdır ınşallah fırsat buldum bakayım dedım ama kızlar cocuklar kıpırdanmaya başladı tek tek yazamıycam...hepınız gonlumdesınız...
kardelen49 hayrlısı olsun allah saglıkla kucagna almanı nasıp etsın ınsallah cok sewındım şükürler osun darısı bekleyenlerın basına selına pelın sız de bekleyısteymıssınız anşladgm kadaryla hayrlısını versın rabbim
tostı kızın hayrlı ugurlu olsun sağlıkla buyut ınsallah
anatolıa cnm deden ı kaybetmıssınız başın sağolsun allah rahmet eylesın
birsencıgım oğlunun dgunu kutlu olsun sağlıkla nıce nıce yaşlara ersın ınşallahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…