Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Kardelenim olsn cnm ne demek.bilmiyorum kötü oldum cano,kafam uyustu birden.daha bısürü şey...sabahta kasıklarım cok agrıdı.kuzum tutmayalım senı hadı gt dınlen.zaten telden gec oluyo

arkadaşlar hafif enfeksiyon kapmışım doktor antibiotik verdi ben aslında mantar sandım ama enf. dedi, o antibiotik faydalı olurmu kullanan varmı enfeksiyon için hiç? gebe kalmayı etkilermiki bu...

amin selinam inş rabbim hepimize bu güzel duyguyu taddırsın canım bu ay anneler günü hediyemiz bebişlerimiz olur inş...kardelenimin anneler günü hediyesi geldi cok şükür bende ilk başta eboşuma banuma derinime ve hepinize du a ediyoum rabbim kabul eder inş cok öpüyorum canım...
kardeloşum cok sevindim canım halaya gelemedim akşam kociş pc deydi ama aklım hep burdaydı gelmek cok isterdim...rabbim bu asefer hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin dualarım seninle daha cok kücük görünmemesi normal bence kötü şeyler getirme aklına...bu arada bende cok duygulandım agladım darısı başımıza inş öpüyorum seni..
inş eboşum cok istiyorum güzel haberler vermek hayırlısıyla ama olmassada aşılamada umudum var canım...inş sende bizlere bidaki ay güzel haberler verirsin öpüyorum seni...

canım ne oldu hayırdır inş üzüntün en kısa zmanda gecer seni kızını ve emremizi cok öpüyorum...

selam kızlar hayırlı günler hepinize...dün burda olmayı cok isterdim ama gelemedim bende şimdi halayımı cekiyorum hoşgeldin bebek

ay gözlerim yaşardı yaaaaa,çok duygulandım,çok mutlu oldum,inşallah bu defa herşey çok güzel olsun
canım daha değer çok düşük,mümkün değildi zaten görünmesi,ay yakında minik bir kuzu olarak görüncek inşallah annesi
ya şu sıra kötüyüm,ağlatmayın beni yaaaaaaa
aleyna gelmiyo ki artık bizim topice,beğenmiyo bizi
aslında gelip okuyup gidiyo,görüyorum ama yazmıyo bişey
belkide kendini öyle rahat hissediyodur
çok çok çok özür diliyorum,kutlama olduğunu sabah hatırladığım için,çünkü dün çok fazla yorulmuştum canım,biraz fazla yürümüşüm,bi yerlere gittim,fiyat araştırmaları yapıyodum,dolmuştan da in bin yapmam gerekiyodu,dedim yürüyüm azcık ama iyi yürümüşüm,akşam yemeği bile sofraya koyamadım,sonra koltukta uyuyakalmışım,hatta kendime su bile alamadım,kocişe dedim,o da ayrı uykucu,sabah bana soruyo ben sana gece su getirdim mi
ceza olarak sabah getirttim
ama inan mutluluğumu anlatmaya kelime yok
dr un ilaçlarını beğendim bu arada,söyle o BİRİ ye,tam not aldı benden

canım sen iyiysen önemi yok,ama baya merak ettim seni,kendini çok ihmal ediyosun,böyle olmaz,artık sana kızma vakti geldi de geçiyo bile
ay nerde bu oklava yaa,niye kaldırdılar ki üffffffffffffff

canım tekrar tekrar gözün aydın

merhaba hanımlar..
aranıza yeni katılıyorum..ocak ayından beri bebek istiyoruz..ama henüz bişey yok.bu ayki beklentim de bugün regl olmamla son buldu..artık merak etmeye başladım bi sorun mu var diye düşünmeden edemiyorum..henüz 8 ay oldu evleneli.daha yeni, erken..ama işte..merak..endişe...böyle karışık...................

Selammm canlarım.
KARDELOŞUM sagol cnm ya.daha ıyıyım.sadece gecelerı atak gıbı bsyler oluyor cok korkuyorum öyle olunca.herşey birikim işte canım.takmamaya calısıyorum ve calıstıgım halde,coğu zaman takmadıgım halde oluyor.haklısın kızmakta ben taa en bastan ihmal ettım şimdi cıkıyo hersey.
Aleyna konusunda da evet haklısın pek ugramıyor nedense.
Demek uyuyakaldın dün :)olsun canım.
Peloşş son 4 hadı az kaldı ıns olmazsın.
Yenı gelen arkadas,EYLÜL hosgeldın.evet daha erken uzulmek endıse etmek ıcın... takma kafana ins olur.

selinacim,asilaman hayirli olsun,dilerim rabbim yuzunu guldursun insallah.ayrica cok hosuma gitti pozitif olman hep böyle ol insallah,keske bende olabilsem

kardelenim canim arkadasim dun aklim hep sende idi,dua ettim hep sana.neyse ki guzel haberler ile gelmissin cok sukur,rabbim bu guzelligi devam ettirsin insallah.kucaginada almak nasip etsin saglikla insallah.aksamda kizlar toparlanmis haberdar degildim,dun karsi komsumun yakini vefat etti,gece gec saatlere kadar orda idim.sadece durumunu ögrenmek adina gece baktim nete,gecte olsaa

herkese hayirli gunler arkadaslar,gecmisi okudugum kadari ile herkes iyi cok sukur.bana gelicek olursak haberler pek iyi degil,doktora gittim önce yumurtan catlamis olabilir sonrada buyumemis olabilir dedi.2 dakika ultrasonda muayene etmedi,daha fazla klomen veremem vs vs dedi,isin özu ilgilenmedi yanizaten ilgisiz bir doktor oldugunu biliyordum,ama cok alternatifim olmamasindan dolayi devam ediyordum kendisine.son yasadigim saclaliklardan ve ilgisizliginden dolayi dokturumu degistirmeye karar verdim.anlamadigim nokta madem yumurtanin buyuyup catlama ihtimali var erken cagirsaydi.velhasili kelam yumurtalarimin klomene cevap vermemesine cok uzuldum,acaba yumurtlamiyormuyum diye dusunmekten kendimi alamiyorumneyse ben bana duseni yapiyorum,yapmaya calisiyorum gerisi rabbimin taktiri
diyip teselli ediyorum kendimi.

derincim rabbim sIkintilarini gidersin canim,uzme kendini.
pelincim ümitsiz olma canim,ayrica yumurtluyorsun cok sukur,ben onuda yapamiyorum
anatoliacim basin sagolasun,rabbim sabir versin.bebis nasil bu arada?
kardelencim sende dun yorulmussun baya,ayrica esine ceza uygulamak ile iyi etmissin.
berrincim ve flancim hamislik nasil gidiyor?
ebrarcim sen nasilsin canim?görusemedik bu aralar
illaki unuttuklarim vardir kizlar,kusura bakmayin olurmu

Garıpcım hosgelmişsn cnm.ya hep aklımızdaydın tatlım naptın acaba diye,nasıl bı doktormus o yaa sinir oldum.zaten varya bazı doktorlar şu takip isinden sıkılıyolar sanırım.olsn sen yinede canını sıkma calısmaya devam et canım hic bellı olmaz ıns gelır melegın bu ay.öptum senı.

KIZLAR ÖNEMLI DUYURUAYLIK CEPNET'İM BU GECE 1 AY'I DOLDURUYOR EGER ANAM KONTÜR ALIRSA PEK YAKINDA YİNE KAVUŞURUM NETİME HABERİNİZ OLA,MERAK ETMEYİN GiRMEZSEM

garipcim o dr adetin iki veya üçüncü günü çağırıp,yumurta var mı diye bakmıyo mu?
çünkü eğer yumurta,yani tıp diliyle folikül varsa(küçük olunca öyle diyolar)ilaç verip büyütmeye uğraşıyolar
ve eğer yumurtlamasan,hiç regl olmassın canım,bence senin dr un pek rahat,git gel konya altı saat yapma taraftarı(gerçi o konya yı da bilmez değil mi)kazırmıştır muhtemelen,kaçırdık da demez onlar,huç yumurtlamamışsındır,ohhh ne kolay,e bunun adı takipse neden iki üç güne bi takip etmiyosun,belki hızlı büyüyo,belki fazla büyüyo,zararlı olabilir gibi ihtimelleri de var bu ilaçların ve muhakkak dr kontrolüyle olmalı,sadece ilaç kullanılcaksa onu biz kendi kafamıza da kullanırız öyle değil mi?
yani velhasıl kelam,netice i meram dr unu değiştirme fikrin en iyisi canımcım

selina yaaa,ben sana sabah yazmamışım kuzu,sonradan aklıma geldi ama tekrardan pc açamadım
çok pozitif gördüm seni ve çok mutlu oldum dicektim,inşallah rabbim gönlüne göre hayırlısıyla nasib eder.
KIZLAR ÖNEMLI DUYURUAYLIK CEPNET'İM BU GECE 1 AY'I DOLDURUYOR EGER ANAM KONTÜR ALIRSA PEK YAKINDA YİNE KAVUŞURUM NETİME HABERİNİZ OLA,MERAK ETMEYİN GiRMEZSEM
çabucak alır inşallah derincim,annene selamlar

BEN BEN beni unuttun gene garibim ama olsun bi ara o dr dövelim topikçe geliriz sen canını sıkma kardeloşun dediği gibi yumurta olmasa adet görmesin o başından savıyo

pelinim sagol canım evet canım üzgünüm hala neyse anlatırım sen kendine iyi bak

sen niye beni unutuyon hep bakem kızacam ama neyse hamilesin doğur öyle kızarım

kızlar üzüntümün sebebi benden 3 gün önce normal doğumla 32 haftalık doğum yapmış aynı zaman hastanede yattığım bi arkadaşım vardı bu zamana kadar hep aradım onu ve oğlunu anne karnında pek gelişememişti omiriliği eğriydi makat deliği yoktu o yüzden yandan delik açmışlar ordan yapıyodu kakasını böbreklerde sorunu vardı sürekli antibiyotik kullanıyodu daha bir çok sorunu vardı düzelmek için uğraşıyodu yavrum 2 kilo doğdu 1 senede 4 kiloya anca ulaşmıştır doğumgününü kutlamak için aradım ama malesef vefat etmiş ve annesi doğum gününde meleğini ziyarete gidiyodu o kadar acı çekti bebecik Allaahım annesinden daha çok seviyomuş onu yanına aldı üzüntüm bundandı Allahım hepinize sağlıklı evlatlar nasip etsin neyse yarın kontrolumuz var hepinize iyigeceler

selam kızlar nasılsınız
önce bı halay cekım kardelenım ben sana hep dedım şükür rabbıme allahım tamamını erdirsin ınsallah cnm
:119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119:
selınam asılaman hayırlı ugurlu olsun cnm ınsallah güzel haberı verıceksın cok umutluyum senın adına gelsın ıkızler ınsallah
derınım sen nasılsın balım msjına cvp yazdım faceden umarım görmüşsündür
bırsenım arkadasına çok üzüldüm allah sabır versın cnm
bende dün kasık agrılarımdan doktora gıttım normal dedı doktor ayakta bıle zor yürüyorum agrılardan

canım yaa kıyamam korktun demek aman dikkat et kendine artık

selinam başınızsaolsun canım allah sabır versin arkadaşınada
sende iyi bak kendine kuzum iyi geceler
saol ablacım dostlar sağolsun inşallah sabır dilemekten başka birşey gelmiyor elimizden.
canım yastık koymak konusunda ve dinlenmek konusunda bişey demedi dr um.sadece salı günü ilişki şart sonrası size kalmış dedi.progesteron vermişti fitil olarak daha iyi dedi o şekilde kullanıyorum.pek dinlendimde sayılmaz o gün akşam ilkokuldan beri beraber olduğum yakın arkadaşım babasını kaybetti ona destek olmak için onun yanındaydım hep.Rabbim bilir bu konuda ben aşılama oldum yatmam gerekli diye düşünemedim.hayırlısı Allahın izniyle olacak olduktan sonra herşekilde yavrum bana tutunur.öptm canım beni düşündüğün için ayrıca tşk ederim.
ahh canım yaa kese bhc 1000-3000 arasında görünüyor senin hiç endişelenmene gerek yok canım.dediklerimi asla unutma iyi düşünücez ve herşey olumlu sonuçlanıcak.stres yok bebiş büyütmeye devam bak günleri sayıyorum dünür olcazzz
Allah razı olsun gökçem Rabbim seninde yavrunu hayırlısıyla kucağına almak nasib etsin inşallah.öptm sizi.
garibimmm Allah razı olsun canım Amin Rabbim inşallah hepimizin yüzünü güldürsün.sende hiç stres yapma o dr un dediklerinin 1 tanesi mantık içermiyor zaten.çatlamış olabilirse yumoş büyümüştür,büyümeyen yumoş çatlamaz herhalde gerçi kardelen profum iyice açıklamış ama boşver hiç beynini bulandırma o dingilin dediklerine dr unu deiştir inşallah bu sefer çok daha iyi bir dr a denk gelirsin.ama moralin önemini kısaca anlatmak isterim.ben bu ay puregon iğne vuruldum daha önceki aşılamamda gonal f kullanmıştım 3 yada 4 yumoş vardı yalan olmasın geçmiş zaman hatırlayamıyorum pek.bu seferki kullandığım iğnede 100 cc ve çoğu insan 425cc vurulmuş bunda ve bendeki kadar yumoş olmamış.ben bu ay çok pozitif başladım bunun etkisiyle yumoşlar çok gelişti ve fazla oldu.sende böyle düşünüp ve bir dahaki tedavi şeklinde kesinlikle iğneli tedavi olmanı tavsiye ediyorum klomen iğnelerin yarısı kadar bir etkiye sahip.bunu göze al moralini hep yüksek tut Rabbim büyük ona inan ve güven sonra dr una güven Rabbim tez zamanda seninde yüzünü güldürsün inşallah.öptm canım bir dahaki yazında seni umutsuz ve mutsuz görmek istemiyorum...
olsun canım önemli değil kalpler bir nasıl olsa.tşk ederim bu şekilde olmam beni de mutlu ediyor doğrusu.Rabbim hep böyle olmamızı nasib etsin inşallah..amiinn duaların içinde Allah razı olsun canım.öptm
birsenim arkadaşına Allah sabır versin çok acılar çekmiş keşke sonunda mutluluk olsaymış.Rabbim sabır versin inşallah en kısa zamanda yerini doldursun.amin amin Rabbim hepimize sağlıklı özürsüz kusursuz evlatlar nasib etsin inşallah.sizinde bugun kontrol varmış güzel haberlerle gel inşallah canım öptüm yavruları.
a.selam canım güzel anne adayı hoşgeldinn.Allah razı olsun inşallah az kaldı güzel haberle gelmeme.valla hepiniz ikiz dediniz bu kadar demeye hamile olduğumu öğrendiğimde kesin ikiz gözüyle bakcam heee :))) benden kurtulmak istiyonuz demiii ikizi olursa az gelir topiğe diye mi kafamızı şişiriyo az rahat ederiz diyemi diyonuz diyin bakim hele????

selam kızlar hayırlı günler hepinize.şafak: 11

selam kızlar
Selinam boncuğum garibim başka adını unutup beni tebrik eden arkaşlar hepinize teşekkür ederim.ŞÜkürler olsun bi kez daha nasip oldu gebelik(yani galiba görene kadar belli olmaz tabi yinede)Rabbim kucağımıza sağlıkla aldığımız günleride nasip etsin.Kendimi fazla yormamaya uzanmaya çalışıyorum ilaçlarıma başladım progestan baş dönmesi yapıyo biraz ama onun dışında iyiyim şükür.
Garibim konuşmuştuk zaten iyi bi dr a denk gelirsin inşallah.Fazla seçeneğin olmadığından bahsetmiştin gerçi ama alternatifler içinde en iyisini bulursun inşallah sağlıklı yumoşlarla bebiş gelir yakında
Selinam geri sayıma başlamışsın hadi bakalım ikiz dedik dedik gerçekten ikiz olucak galiba hayırlısı tabi
Birsencim arkadaşına çok üzüldüm yaa.Allah sabrını versin ona ve bu acıyı yaşayan herkese.
şu an yine başım dönüyo yazıları karıştırmaya başladım görüşmek üzere arkadaşlar kendinize iyi bakın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…