Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

canımm rabbim acil şifalarr versin.sabır versin sizlerede allah yardımcısı olsun

selam hanımlar hayırlı geceler herkes iyidir inşallah
ben buara çok yoğundum görümceme gidip geldim sonra misafirim vardı pazartesi temizlikle geçti dünde misafirler geldi gitti filan bugünde anneciğimin günü vardı ona yardıma gittim yani şu 3 gündür fuldümsizler neler yapıyosunuz
BERRİNCİM canım çok sevindim kalp atışlarını duymuşsunuz maşallah minişe .ayrıca bolca dinlen o kanama alanıda gider inşallah kuzum öpüyorum seni
KARDELOŞUM hoşgeldin cano gerçi dün uzun uzun konuştuk ama yinede burdanda yazmak istedim
DERİNİM kocişinle vakit geçiriyosun az kaldı dimi şimdiden allah kavuştursun canım
BİRSOŞUM çok geçmiş olsun canım allahım şifa versin çok çektirmesin inşallah .tahlillerde iyi çıkar inşallah paşanın
RANACIM demek minişle uğraşıyosun kolay gelsin canım
BANUŞ senlede konuştuk canım iyisin çok şükür
KARDELENİM senin rüyanda hayırlara çıksın tersine yoralım inşallah hadi az kaldı müjdeye
SELİNAM ilacın bitmiş gözünaydın canım inşallah bidaha gerek olmaz .buarada ben hiç kullanmadım ondan
BONCUĞUM hiç uğramamış merak ettim inşallah herşey yolundadır
PELOŞUM seninde tek yumoşmuş olsun kuzum tek olsun bizim olsun yeterki bebiş gelsinde tek çift farketmez inşallah döllenip göbüşüne yerleşir.moralini bozma şimdi ençok morale ihtiyacın olan dönemdesin stres yok kuzum
FLANIM sende ara kanamalar yaşıyomuşsun çok sinir bozucu gerçektende inşallah geçerde sende rahat edersin canım
SEVCANIM sende fırsat bulamıyosundur bıdıklardan benim için kokla yavruşları
kızlar buarada duaları unutmayalım lütfen SELİNAM VE ALEYNAM mesajınızı aldım ağzınıza sağlık .
bende okudum duamı allahım kabul etsin inşallah tostim sağlıkla doğumunu yapsın
buarada ANATOLİŞİMİN bebeği hala hastanede durumu daha iyi inşallah dahada iyi olcak dualarınızda onuda unutmayın
bide benim bu pc sorunlu umarım yazdıklarım gelir hepinizi öpüyorum görüşmek üzere
hee bide gözaydın dileyen arkadaşlarım hepinize teşekkür ederim bebiş çok tatlı tam fıstık küçük doğdu ama toparlanıcak inşallah
garibim sende yoksun ortalarda canım naaptın herşey yolundadır inşallah

eboşum seni gördügüme sevindim canım cok moralim bozuk ya ilacla bile bi tane oluşmuş yumoş demekki benım yumurtlamamda da sorun var bide az once wc ye gittim pembe kan geldi peceteye adetime daha cok var neden oyle olmuş olabilirki

peloşum cnm bozma moralini.ebuşun dedigi gibi 1 tane olsun bizim olsun kuzum...inşAllah sen böyle beklemezken minigin gelir bu ay.
canım daha önce demiştim yine diyim çok geçmiş olsun annene...yine gidersen selamımı ilet.sanada kolay gelsin kuzum.öptüm.
berrinim,kalp atışlarını duydun demek yaa MAŞALLAH cnmmmbol bol dinlencnm... doktorun dedigi gibi dikkat et kendine...
tatlım inş en yakın zamanda kalp atışınıda duyarsın.sıkma canını herşey normal görünüyo.
selinam hapın bitmiş sevindim yaaa inş bidaha içmek zorunda kalmazsın cnm...bugün daha iyisin galiba o hap seni iyice bozdu sanırım geçen üzüldüm yazdıklarınaöptüm seni dikat et kendine
canım çok çok geçmiş olsun..ne denir bu durumda bilemiyorum takdir-i ilahi birsenim..inşAllah kurtulma şansı olur(
emrecigimizin tahlillerde iyi çıkar inş.
evet canom yaa az kaldıbugün akşam üstü efkar bastı agladım durdum..şuanda da hep dokunsalar aglıcam.biyere sıgamıyorum...ne annemde durmak istiyorum ne burada nede hiçbiyerde...sadece kociimle kendi evimizde olmak istiyorum..biran önce saglıcakla bana dönmesini istiyorum Allahımdan(

peloşşş yapma cnm yaa bak etkiliyosun böyle moralini bozarak...sen ilaçla doktorla elinden geleni yapıyosun takdir Allahın kuzum bu kadar takma nolur...yumoşların sagı solu belli olmuyo ayrıca heran sürpriz yapabilirler sanabaşıma geldi de ondan biliyorum..ama dedigin kanamayı bilemicem cnm bugün adetin kaçıncı günüydü ki?

slm kızlar
pelincim rabbim ol dedikten sonra bir yumuşcukta yeter herşeyi stres yapma kendine ki bebişin gelsin bir an önce pozitif düşün lütfen tatlım
derincim allah kavuştursun koçişsiz yapamıyor insan gerçekten allah başımızdan eksik etmesin onları
berrincim gözün aydın canım kanama da gecer korkma allahın izniyle dinlen bol bol
birsencim cok geçmiş olsun rabbim çektirmesin
anatolianın bebişi hastaneymiş sanırım hala iyi olsunda inş. minnak cıkar yakında
ebrar ablacım maşallah yogunluğun devam ediyor
agzına yüreğine saglık duamı okumuşsun amin inş. kolay dogumlar olur
bizde iyiyiz cok şükür artık son aydayız bu saatten sonra herhan herşey olabilir biz hazır ve nazır bekliyoruz :)))
allahım hepimizin yardımcısı olsun inş.
selinam banucum boncugum kardeloş cok öptük sizleride allaha emanet olun

hepinize hayırlı günler arkadaşlar
tosticim evet canım yoğunşuk devam ediyor napalım sağlık olsunda
buarada umarım girip okusun senin duanı buakşam yapmayı düşünüyorum yarın cuma vakti evde olamıycam selinamında işi varmış mecburen buakşam yapıcaz yani sana uyarmı tatlım .kusura bakma ama zaten farketmez mübarek akşam oluyo .
arkadaşlar haber vermiyenler var duayı buakşam yapıcaz tamamlarsanız sevinirim saat 10 gibi burda olurum inşallah sizlerde burda olun kalabalık olalım hem hasret giderelim olurmu .hepinizi öpüyorum görüşmek üzere

inşallah canımm çok sağoool inşallah rabbim bu günleride hayırlısıyla atlatmayı nasip eder. ebrarım canım özlettin kendini gel artıık canımm yaa

sağoll canım allah razı olsunn inş. gecer canımmm

duyduk teyzesi çok şükürr dinlenmeye calışıyorum canımm ama yatmıyorumm bide bu ilaç sarhoş gibi yapıyo benii ya

Allah acılarını hafifletsin birsencim zor bi durum yaa.Sizlerede kolaylıklar versin
Selinacım hapın bitmiş bundan sonra daha iyi olursun inşallah

Ebrarcım ben okudum canım.Toplanırız inşallah akşam hayırlısıyla

haklısın derinim ya cok stres yaptım istemeden bide boyle wc ye gittigimde peceteye pembe kan gelmeye devam ediyo o korkutuyo benı biraz allahtan yarın doktora gitcem sorarım artık...canım bugun 13 günüm hatta ovulasyon testi yaptım net cizgiyi gördüm bakalım yarın ne diycek doktorum...
canım inş rabbım ol der dogru söyluyosun cok stres yaptım ama elimde degil keşke olsa...hayırlısı olsun tozticim seninde bebişin gelmesine az kaldı rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin öpüyorum ikinizide...

eboşum ben okudum canım akşam burda olmaya calışcam...

tamam ablacım farketmez tabi olur inş. 10 da burdayız allah razı olsun

merhaba kızlar kimse yok henüz ben bi bakiim dedim.
Berrincim mesajımı görürsen cevap yazarmısın bişey sorucam.Adet ağrıların varmıydı adete yakın senin.Benim ağrılar başladı olcam sanki.Ay bu son günler geçmiyo bi türlü bi netleşseydi

3 kere gelmiş mesaj yahuu.Pelincim seni gördüm altta nasılsın canım.Kanaman olmuş konuştuk gerçi önemli bişey olduğunu sanmıyorum ben yarın yumoşun haberini ver hayırlısıyla

Son düzenleme:
merhaba kızlar kimse yok henüz ben bi bakiim dedim.
Berrincim mesajımı görürsen cevap yazarmısın bişey sorucam.Adet ağrıların varmıydı adete yakın senin.Benim ağrılar başladı olcam sanki.Ay bu son günler geçmiyo bi türlü bi netleşseydi

selam hanımlar
kardelencim ben cevap vereyim canım,7.aydayım ve hala adet günümde karnım ağrıyo canım,senin için yeterli bi cevap olabiler mi acaba?
kızlar herkez iyidir inşallah,aslında benim hiççç neşem yok ama naparsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…