Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

hayırlı akşamlar kızlar
boncugum duana gönülden amın diyorum sorunsuz bir 9 ay olsun inş.
sağolun kızlar demek bu hafta sıra bende allah razı olsun hepinizden şimdiden

boncuğum duana canı gönülden amin diyorum canım rabbim nasip etsin kucağına almayı meleklerini inş
derinim kusura bakma ben görmedim azdığını bazen eşimin telden giriyorum ordada net anlamıyorum yazıları kendimde yazamıyorum kusura bakma balım
ebrarım sen nasılsın balım duayı yazarken banada yaz olurmu bende okurum canım
diğer canlar inş sizde iyisinizdir
ben çok hastayım şu bi kaçgün giremeyebilirim gelmeye çalışıcam inş geçer hem ben hemde esma çok hastayız
neyse benden bu kadar görüşürüz inş öptüm hepinizi

selamlar hanımlar hepinize hayırlı günler iyisiniz inşallah .
hanımlar fazla vaktim yok tostimin duasını hazırladım haber veriyim diye girdim şimdi özelden mesaj göndericem
gerçi herkese 30ar düşüyo ama yinede özelden gönderiyim ben
az önce arkadaşımın ablası aradı doğuma girmiş arkadaşım şimdi çıkıp hastaneye gidicem
hepinizi öpüyorum

BEBEK BEKLEME SÜRELERİMİZ

BANU .................12 YIL
EBRAR.................11 YIL
DERİN .................7 YIL
KARDELEN49..........7 YIL
ALEYNA................4 YIL
GARİP...................2 YIL
PELİN...................2 YIL
SELİNA ................2 YIL

EN KISA ZAMANDA BÖYLE OLMAK DİLEĞİMİZ

HAMİŞLERİMİZ

KARDELOŞ(ERKEK)

TOSTİ(KIZ)

SEMRA(ERKEK)

ECE(KIZ)

ELİF(KIZ)

BONCUK(TAZE HAMİŞİMİZ )(İKİZLER YOLDA İNŞALLAH)

BERRİN (TAZE HAMİŞİMİZ)

GÖKÇERANA (İKİNCİ MELEK YOLDA)

ANNİŞLERİMİZ

BİRSEN(HÜSEYİN EMRE )

GÖKCERANA (GÖKÇE NAZ)

DERDANUR(ESMA SUDE )

CİCİLİ(MERT)

KAYRA (BEREN)

RANA (RANA BUĞLEM )

ANATOLİA(OĞLUŞUMUZ DÜNYAYA GELDİ)

SEVCAN (ERDENİZ VE EDİZ )

kızlar şöyle geçmişe gözattımda aklımda kaldığı kadar yazayım
BERRİNİM geçmiş olsun canım tansiyonun düştü galiba inşallah tekrarlamaz allahım şifa versin canım dikkat et kendine
PELOŞUM sende hasta olmuşsun geçmişler olsun allahım şifa versin buara herkesde salgın benimde annem fena oldu .bahar havaları aldatıyo işte dikkat et kendine canım
FLANIM oğluşun hastaymış geçmiş olsun canım allah şifa versin inşallah hemen toparlar sanada kolaylıklar diliyorum
BONCUĞUM nedemek kuzum seninde ağzına sağlık allahım sağlıklı 9 ay geçirmeyi nasip etsin öptüm seni ve ikizleri :))
TOSTİM evet canım sana okunuyo hayırlısıyla sağlıkla doğum yaparsın inşallah dualarımız vesile olsun canım
benden bukadar artık kaçtım ben :))

allah razı olsun ablacım
arkadaşınada rabbim yardım etsin hayırlısıyla kavuşsun bebeğine inş. darıısı başımıza
birde ben kendi dua mı okuyabiliyormuyum acaba

Son düzenleme:
ah cnmmm yaa geçmiş olsun hamişligin cilveleri napıcanevet geldi çok şükür cnm havaalanına gittik karşılamaya kv ile şaşırdı sürpriz yaptım ona
ne demek cnm benim.zaten gerek kalmadı halloldu kuzum öptüm seni
eline saglık cnmmmmm ben fazlada okurum cnm konusuruzayyy Allahım arkadasınada saglıklı dogum nasip etsin cnm yaa.şimdiden gözünüzaydın.

kıslarrr kocişim dün geldi çok şükür çok mutluyum.ama şimdiden gidecegi günü düşünüp kendime zehir ediyom herşeyiAllahım saglıkla bitirmesini nasip etsin çok zor.ama katlanıcaz elden bişy gelmiyor.dün zeynolar geldi..geceleri de kociş gidene kadr onla ilgilenirim fazla giremem...bugün de tekirdagdan eşimin yengesi falan geliyo bizimkilerde gelecek ev curcuna olacak yanigiremezsem merak etmeyin canlar öptüm.

derdam canım sizde hastaymışsınız çok geçmiş olsun allahım şifa versin esmayı öp teyzesi için
allah razı olsun ablacım
arkadaşınada rabbim yardım etsin hayırlısıyla kavuşsun bebeğine inş. darıısı başımıza
birde ben kendi dua mı okuyabiliyormuyum acaba
cümlemizden canım inşallah
arkadaşım doğum yaptı darısıda size olsun inşallah
hayır canım duayı yaptığımız kişiye vermiyoruz zaten herkese dağıttım sorun yok

canomm hadi gözünaydın darısıda tezkereye olsun inşallah hasret giderin bol bol ama zaten okadar yakına gidiyoki özleyince atlar gidersin
nasıl zayıflamışmı askere giden zayıflar yaa
buarada sana düşende 30 canom dağıttım ben fazla okumana gerek yok saol yinede

hayırlı akşamlar hanımlar arkadaşın yanına hastaneye gittim suni sancı veriyolardı geceyi bulr dediler bende pazara gitmem gerektiği için çıktım yanından eve geldim telim çaldı doğum yapmış ablası haber verdi meğerse benden sonra bebeğin kalp atışları zayıflamış sezeryana almışlar apar topar üzüldüm göremedim neyse ya gece giderim yada yarın artık .bebişimiz geldi darısı tüm hamişlere ve hamiş olmayı bekleyenlere olsun inşallah .şimdilik iyi akşamlar

canım yanında olmasının tadını cıkarr üzme kendinii de eşini de gözü arkada kalmasınn zaman cabucak gecer inşallah anlamazsın bilee

sağolasınn canım allah razı olsun inş. tekrarlamaz çokk kötü oldum cünküü

gözünüz aydın canımm rabbim analı babalı büyütsünn inş.

canımm gözünüzaydınnn sen çıktıntan sonra olmuş hee kısmete bak:))
tamam canom 30 okuyım ben sabah.bakarsın adet olurum elimi çabuk tutmam gerek.:26:
aynen yaa şükür ki yakına düşütü vede sevindigim bi konu daha;ben tamamen unutmuşum ama amcamın oglu hava harp okulunda okuyo ankarada:)emine ablam diyo biz merte gittikçe seni de alırız nasıl sevindim anlatamamevet cano baya zayıflamış çok iyi olmuş yaa göbek gitmişş..buradayken isteyipte göbiş yüzünden giyemedigi şeyleri denedi durdu seviniyokotları hele üstünden düşüyo
canım yanında olmasının tadını cıkarr üzme kendinii de eşini de gözü arkada kalmasınn zaman cabucak gecer inşallah anlamazsın bilee
öyle tabi berrinim.zaten beni üzgün görünce o da aynını diyo tadını çıkaralım diyor...iki gündür pek çıkaramadık ama yarın kısmetse gezecegiz

selammm canlarımm neden kimseler yokk yaaa aşkolsun ama :26:bende giremiyom diye üzülüyorum...

selinoş seni merak ettim cnm daha iyisin inş yaa...

gözünüz aydın ablacım
insallah bi daha olmaz canım ya çok kötüydü

inşallah canım

hayırlı günler arkadaşlargeçmiş olsun diyen arkadaşlara çok teşekkür ederim,oğlum soğuk algınlığını atlattı şükür,bir kaç gün çektik ama şimdi iyi çok şükürderinciğim gözün aydın canım,haklısın zor gelir ama arkadaşların da dediği gibi yaşadığın anın tadını çıkar,zaman çabucak geçer inşallahebrar canım arkadaşının bebeği olmuş herhalde,Allah analı babalı büyütsün,hayırlı evlat olsun inşallah tatlım,darısı hayırlısıyla isteyen herkese olsun inşallahberrin çok geçmiş olsun kuzum sanada,dikkat et kendine,Rabbim sanada bebeğine de sağlık sıhhat versin canımarkadaşlar fazla geçmişe dönemedim hastalık vs.kusuruma bakmayın:26:bana gelirsek daha geçen hafta zamansız ve tuhaf bir adet dönemi geçirdiğimi yazmıştım,bir hafta olmadı daha yine lekelenme var,tam kanamaya da dönmedi,çok canımı sıkıyor bu durum ama biraz daha bekleyeceğim,hayırlısı artıkşimdilik ben kaçıyorum,müsait olunca yine gelirim

Merhaba arkadaşlar nerelerdesiniz yaa.Bahar gelince herkes dışarımı attı kendini noldu.Ay bu bahar adamı nasıl coşturuyo ya Rabbi ne güzel bi mevsim.Kışın bütün rehavetini atın dercesine mis gibi bi koku ışıl ışıl bi hava herşey ne kadar nizamlı yaratılmış şükürler olsun.

Derincim eşinle vakit geçiriyosun ne güzel.Ankara ya uğrarsan görüşürüz inşallah.Eşinde baya çabuk kilo vermiş maşallah.
Flancım geçmiş olsun oğluna canm neyseki atlatmış.Adetin niye şaşırmış hayrolsun inşallah.
Derdanur sana ve kızınada geçmiş olsun canım
Berrincim tansiyon problemin varmış Allah iyilik versin.Cicilinin dediği gibi gebelikte daha dikkat etmek lazım galiba bu tansiyona

Kızlar ben bu gece rüyamda adet oldum ve bütün enerjim söndü olmadı bu ay diye.Bi rüyayla olurmu öyle şey demeyin çünkü ben bütün düşüklerimi rüyamda gördüm sabahına kanamam başladı hep.Umut her zaman var tabiki ama

canım valla senin adına cok sevindimm sık sık gidersiniz inş.gecer kuzum cabucakk inş. rabbim gönlüne göre verdi yakına düşürdü bak yeni yeni gitme fırsatları da cıkıyo

canım rüyalrı nasıl yorumlarsan öyle cıkarmış kızacam şimdi sana ama ne olur güzel düşün rüyalar tersine cıkarmış hiç bişey olmayacak inş. tamam mı canımm .vallaanım şimdilik bi kez oldu canım bi daha umarım tekrarlanmazz

canımm snada cok gecmişş olsunnn .canını sıkma mevsim değişikliğinden filandr belkii .sağol canım allah razı olsunn inşallahhh canımmm

slmlarr herkese arkadaslar yine kimsecikler yok girip bakıyorum yazdıklarım oldukları yerde duruyoo .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…