Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Buarada duadan sonra hemen çıkmam gerek işlerim var benimde kusuruma bakmayın

BEBEK BEKLEME SÜRELERİMİZ

BANU .................12 YIL
EBRAR.................11 YIL
DERİN .................7 YIL
KARDELEN49..........7 YIL
ALEYNA................4 YIL
GARİP...................2 YIL
PELİN...................2 YIL
SELİNA ................2 YIL

EN KISA ZAMANDA BÖYLE OLMAK DİLEĞİMİZ

HAMİŞLERİMİZ

KARDELOŞ(ERKEK)

TOSTİ(KIZ)

SEMRA(ERKEK)

ECE(KIZ)

ELİF(KIZ)

BONCUK(TAZE HAMİŞİMİZ )(İKİZLER YOLDA İNŞALLAH)

BERRİN (TAZE HAMİŞİMİZ)

GÖKÇERANA (İKİNCİ MELEK YOLDA)

ANNİŞLERİMİZ

BİRSEN(HÜSEYİN EMRE )

GÖKCERANA (GÖKÇE NAZ)

DERDANUR(ESMA SUDE )

CİCİLİ(MERT)

KAYRA (BEREN)

RANA (RANA BUĞLEM )

ANATOLİA(OĞLUŞUMUZ DÜNYAYA GELDİ)

SEVCAN (ERDENİZ VE EDİZ )

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
KATINDAN HAYIRLI EVLATLAR VER
ALLAHIM sen BONCUK arkadasımızın bebişlerinin sıkı sıkı tutunmasını nasip et dualarımızı vesile kıl .9 ayını sorunsuz sağlıkla tamamlamayı nasip et .korkutma YARABBİM
.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER

AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

“Ezhib”l be”se Rabbin”nasi esfi ve entes”safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama”
(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…

Son düzenleme:
BONCUĞUMUN duasına canı gönülden amin diyorum inşallah sağlıkla sıhhatle kucağına alır yavrularını sorunsuz sıkıntısız 9 ay geçirir .bebişlerde hayırlı bir evlat olur inşallah
AMİNNNNNNNNNNNNN

duayı yapmak yine bana nasip oldu derinim giremedi sanırsam .olsun kuzu üzülme hallettik çok şükür seninde ellerine sağlık
mübarek vakitler hürmetine kabul ve makbul olan dualardan olsun inşallah

Boncuğumun duasına amin diyorum inşallah hayırlısıyla bebişlerini alcak kucağına darısıda bize olsuuun.

ah ebuşumm bu kadar aksilik mi olur yaaa.tam girdim gitti gene iki saattir gelmesini bekliyom dolayısıyla altta göründüm:))duaya canı gönüldennnn aminnnn idyorummmmm inşşş boncugum bebişlerini saglıklı bi şekilde alacak kucagına...bak duası sana nasip oldu gene vardır bi hayır cnm yaaaa...Allahım hepimizin yüzünü güldürsün...

uyuzz nettttttttttttttttttttttttt tam dua vakti gidilirmi yaawwww

kardelenim HOŞGELDİN CANIM NASIL OLDUN DAHA İYİSİN İNŞALLAH
dualarına amin diyorum kusura bakma cano çıkmam gerek öpüyorum seni

sıkma canını bitanem sağlık olsun herşey nasip gerçektende .sende yapmış kadar oldun saolasın
ben şimdi çıkıyorum sonra görüşürüz canlarım

hee buarada dua bu hafta TOSTİME haber vericem ben sizlere hanımlar

yaa şakamı bu yaaa biri geçen haftadan beri bana şaka yapıyooo..ayy bi görseniz sinirim kalktı kv ile bazanın içinde benim bişeyimi arıyodukbende laptobu yanıma aldım gelicekmi diye bakmaya yere koydum baktım baglanıyor diyo Allahhh bi atladımmm yere kv kaldı tekkadın konusuyo konusuyo dinlemiom bilemmm aklım burda o konusurken zor yazdım heyy yarabbb..aminn aminnn aminnn kızlarrrr kardelenim ebuşummm inşşş rabbim sizleride güldürecek en kısa sürede inanıyorummm...seninde agzına saglık ebuşumm öptüm canomhadi kaçtım ben

Son düzenleme:
selam kızlar bende boncuğumun duasına amin diyorum okula gitmem lazım kendinize iyi bakın

hayırlı cumalar kızlar allah razı olsun hepınızdn emegı gecen herkese teşekkür ederim ne muradınız vrsa en kısa zamanda gerçekleşir inşllah duaya bende can gönülden amin diyorum

boncuk canım,Rabbim sağlıkla hamileliğini geçirip,bebeklerini kucağına almanı nasip etsin inşallah,dualarımız seninle canım

canım diş agrın iyiyimiş oh ya sevindim inş bidaha agırmaz ...ilk hamiş haberini senden bekliyoruz hayırlısıyla sonra bizlerde peşinden geliriz inş...rabbim hepimize hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip etsin...
arkadaşlar 5 haftalık hamileyim ama kese gözükmedi normalmi ((
canım kücük oldugu icin görünmemiştir sıkma canını b,idaki gittiginde görürsün inş...
derinim inş canım ya bu ay olmasınıda cok istiyorum ama hayırlısı inş rabbim vesile eder bu tedaviyle...
ay eboşum bahar geldi ama ben cok kotü grip oldum şimdi daha iyiyim temizlige başlıycam bende...hep böyle ol inş tatlım :))ayyy ne güzel olur dimi hepimiz ikiz dogursak ikiz topigi koyarız artık adımızıda:))şaka bi yana hayırlısı olsun canım hepimiz icin...
Tek umudum dileğim duam anne olmak başka bişi istemiyorumm bi tane kızım olsunn
olcak biliyorum ahh ama ne zaman sabrım tükeniyor artık
rabbim hakkında hayırlısını versin canım zamanı var tabi sabredecez ve dua edecez...
canım az kalmış dogumuna hadi bakalım rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin...dogumda bizlerede dua etmeyi unutma tostim...amin inş rabbim yüzlerimizi güldürür...
canım sen iyi olda onemli degil hamişligin başlarında oyle olunuyo ama sen yinede iş yaparken dikkat et tamammı yigenimize kendine iyi bak öptüm...
canım rüyan cok güzel rabbim hayırlara vesile eder inş...amin selinam inş rabbim vesile der ve güzel haberler veririz...

boncugumun duasına bende yürekten amin diyorum...kızlar kusura bakmayın gelcektim duaya ama komsum kahvaltıya geldi oyuzden gelemedim...rabbim hayırlısıyla saglıklı kucaklamayı nasip etsin ikizlerini inş...

selam kızlar hayırlı cumalar hepinize...rabbim bu mubarek günde yapılan dualarımızı kabul eder inş...hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip etsin yüzlerimizi güldürsün inş...

hayırlı cumalar arkadaşlarişleri toparladım,gelirim dedim ama maalesef olmadı,oğlum rahatsızlandı,ciddi üşütmüş2-3 gündür onunla uğraşıyorum,akşam acildeydik,serum aldı,hafif ateş var ama toparlanacak inşallahaklımdasınız,dualarımdasınız,fırsat buldukça gelmeye çalışacağım inşallah

canım tatlı günler tabii aminnn canım inş. rabbim sanada nasip etsin inşallahhh
canımm inş.duyarız dua et teyzesii rabbim inş. sizlerin de güzel haberlerinizi nasip eder bizeee
canımm duana canı gönülden aminn diyorum inş. saglıklı bi 9 ay gecirirsin hayırlı saglıklı sıhhatli evlatlar olurlar inşallahhh

aminnnnn canımm inşallahhh.baslarda oluyomuş canım herseye katlanmaya razıyım inş. saglıklı sıhhatli olsunda.sağoll teyzesi rabbim razı olsunn gönlündeki bütün güzellişkleri nasip etsin inş.

herkese hayırlı cumalarrr bu gün giremedim malesef sabah 4 te uyandımm baş dönmesiylee oda sanki üzerime geliyo saga sola bile dönemedim eşimi uyandrdımm hayatımda öyle bas dönmesi görmedimm zorla kalktım eşim yoğurt filan yedrdi kaç saat yerimden kımıldayamadımm sonra lavaboyaa ondan sonra rahatlamışımm midem hafifleyince uyuyakalmışım sabahtan uyanıp kayınvalideme gittim tansiyonum düşmüş 10-6 idi ama düzelmiş hali sabah kaçtı kim bilir bütün gün yattım gelirken yine ölçtrdüm şimdide 13 olmuş anlamadım gitti sarhoş gibiyimm.duaya katılmak için tlf girdim ama sayfa acılmadı bitürlü rabbim boncuğumuzun duasını kabul eder inş.alıntı yapmaya calıştım ama zar zor yazdım kızlar kusura bakmayın ne olurr .derininm eşin bu gün gelecekti galiba rabbim kavusrsun kuzu ne mutlusundr şimdiii

gecmiş olsun canım
dualara amin diyorum

tansiyonu devamlı ölctür gebelikte cok önemlii ben cok cektim ondan [/B]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…