Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

geçmişe bakamadın herkez i,yidir inş ben şu sıralar temizlikle uğraşıyorum çok fazla uğrayamadım bi fırsat bulursam geçmişe dalarım
şimdi kimsecikler yok madem çıkıyım inş bi dahakigeldiğimde birileri olur çok özledim sizleri
bu arada ebrarım görümceni anotolyanında bebeğini çok merak ettim inş iyidirler

herkese hayirli aksamlar arkadaslargecmisi okudugum kadari ile herkes iyibende arada agriyan belimi saymaz isek iyiyim sukurler olsun.kizlar ben uzun suredir bir turlu baslayamadigim klomeni bu ay kullanmaya karar verdim,bu aksam ilk klomenimi icmis bulunmaktayim.bugun esim doktordan gelcek hafta icin randevumuzu aldi.hakkimizda hayirlisi olur insallah.bende haberler bu kadar

EBRARIM,görumcen hastaneden cikmis cok sevindim canim,rabbim sifa versin.bu arada sende temizlik yapiyormussun benim gibi,ah ahh nedir su evlerin temizliginden cektigimiz dimi,bir turlu bitmek bilmiyorlar
DERINIM,tasinmissin hayirli olsun canim,ayrica esin geliyormus simdiden gözun aydin insallah.
KARDELENIM,seninde bekleme suren baslamis,rabbim guzel haberler duyursun insallah canim.
PELINIM,sende klomene baslamissin bu ay hayirli olsun canim,bu ay sen,ben ve kardelen 3. muzde klomen iciyoruz ne tevafuk:)hayirlara vesile olsun insallah
BERRINCIM,sende keseyi görmussun.hayirli olsun insallah,rabbim kucaginada almak nasip etsin insallah.
SELINACIM,cok gecmis olsun canim,uzme kendini
BONCUGUM,sende kalp atislarini duymussun,tebrik ederim.rabbim kucaginada almak nasip etsin
BANUCUM,seninde sIKIntilarin varmis.rabbim ferahlatsin insallah
SEVCANCIM,ikizlerimiz gelmis,tebrik ederim insallah canim.adlarida bahtlarida hayirli ugurlu olsun
RANACIM,sen nasilsin canim?yiyenimiz nasil?
KARDELENCIM,sende gelmemissin annenden,yoklugun cok belli

TOSTI,DERDANUR,BIRSEN ve unuttugum tum arkadaslarim hepiniz iyisiniz insallah?

derin canım ben 30 tane duamı okudumm
tamam canım agzına saglık
tatlım evet denk gelemedik saglık olsun.ben kendi adıma iyim.kocişim gelecegi için daha da iyiyim.sen nasılsın kuzum?
sagol garibimmmevet kociş kısmetse cuma akşamı burada yanımda onu çokkk özledim yaaa
sende klomene başlamışın hadi hayırlısı canım ya.umarım bu ay melegin gelir.

Derinim ben 20 okudum canım.Dişim çok ağrıyo yine kalamıycam Allah bu doktoru bildiği gibi yapsın yaaaa

tamam kardelenim agzına saglık not ettim cnm.geçmiş olsun yaa(

kızlar yarın geceye kadar duayı tamamlayalım oldu mu...aslında sürekli giren herkes okudu yaa.adetli olanlar var.garipçim sanada yazcaktm ama klomen içtigine göre adetlisin.banuşta öyle.kardeloşum yok ortalarda...selina,kardelen,ebuş,berrin ve birsen okudu.yarın geceye kdr beklicem eksikleri okuyup yatarım bende.hepinizi öptüm iyi geceler.

günaydınn canlarrrkimseler gelmemiş daha yaa..herkes iyidir umarım.

demin kociş aradı diyo ki pazartesiye kaldı gelemiyorum salmıyolar:))tabi şaka demiş ben telefonda kötü olunca itiraf etti delü yaaaa

allahım ne güzel bir tablo bu maşallah...kızlar inş bizlerde en kısa zamanda hamişler listesine yazılırız hayırlısıyla...
eboşum cok sagol canım allah razı olsun güzel duaların icin aminnnnn inş hepimiz güzel haberler verelim hayırlısıyla...anatolişimin bebişinin iyi olmasına cok sevindim inş en yakın zamanda güzel yuvasınada annesinin kucagında olur yigenimiz...konuşursan selam söylersin canım...canım iyi oldugunu görmek benide cok mutlu ediyo hep böyle ol inş bu arada görümcende iyiymiş cok şükür rabbim kimseye dermensız dert vermesin...önemli olan saglık...
ohh canım ne güzel ya buyuk buluşmaya iki gün kaldı bişey kalmamış rabbim mutlulugunuzu daim ettirsin maşallah size...derinim inş ya aşılamaya gerek kalmaz ama hyırlısı olsun diyorum...bu ayda olmassa üzülmiycem umudum aşılamalar olcak inş rabbım yüzlerimizi güldürür...
selam kızlar hava cok güzeldi mertle parka gittik bizde :))
mert paşayı parka götürdün demek canım iyi yapmışsın iyigezmeler size ana ogul...
selinamm bende seni merak ettim canım ya benide cok kötü etkilemişti dkh ama sen kendini üzmemeye calış rabbim sıkıntılarını gidersin ...inş en yakın zamanda kendini toparlasın biz eski mutlu selinamızı istiyoruz ona göre :))cok öptüm canım seni kendine iyi bak...
canım neden zor olsun ki rabbim ol dedikten sonra benim dayımın 15 sene cocugu olmamış sonra hiç bir tedevi filan görmeden 3 evladı varr.rabbim nasip eder inş. canım sen canını sıkma olur mu
haklısın berrincim rabbim ol dedikten sonra olacak inş...hayırlısı olsun hakkımızda canım...
kolay gelsin canım sana bizde seni özledik vakit buldukca gelirsin inş seni kızını öpüyorum...
canım sendemi klomene başladın hadı hayırlısı ya rabbim yüzlerimizi güldürsün inş gercekten ücümüzde klomene başladık aynı anda inş rabbim ücümüzede nasip eder hamiş kalmayı tabi diger kızlarada...ama özletiyosun kendini daha sık ugramaya calış cok öptüm seni...
Derinim ben 20 okudum canım.Dişim çok ağrıyo yine kalamıycam Allah bu doktoru bildiği gibi yapsın yaaaa
canım ya cok gecmiş olsun agrı kesicide alamıyosun allah yardımcın olsun...

demin kociş aradı diyo ki pazartesiye kaldı gelemiyorum salmıyolar:))tabi şaka demiş ben telefonda kötü olunca itiraf etti delü yaaaa

günaydın derinim...iyi canım ya şaka olmasına bende sevindim rabbim hayırlısıyla saglıklı kavuşmayı nasip etsin...

bu arada kardeloşumun yokluguda belli oluyo ya ne zman döncekki annesinden...

günaydın kızlar...hayırlı günler hepinize...benim klomen cuma günün bitiyo...cumarteside doktor randevum var...dua edin canlarım her sey yolunda gitsin hayırlısıyla...hepinizi cok öpüyorum....

allahım ne güzel bir tablo bu maşallah...kızlar inş bizlerde en kısa zamanda hamişler listesine yazılırız hayırlısıyla...
eboşum cok sagol canım allah razı olsun güzel duaların icin aminnnnn inş hepimiz güzel haberler verelim hayırlısıyla...anatolişimin bebişinin iyi olmasına cok sevindim inş en yakın zamanda güzel yuvasınada annesinin kucagında olur yigenimiz...konuşursan selam söylersin canım...canım iyi oldugunu görmek benide cok mutlu ediyo hep böyle ol inş bu arada görümcende iyiymiş cok şükür rabbim kimseye dermensız dert vermesin...önemli olan saglık...
ohh canım ne güzel ya buyuk buluşmaya iki gün kaldı bişey kalmamış rabbim mutlulugunuzu daim ettirsin maşallah size...derinim inş ya aşılamaya gerek kalmaz ama hyırlısı olsun diyorum...bu ayda olmassa üzülmiycem umudum aşılamalar olcak inş rabbım yüzlerimizi güldürür...
selam kızlar hava cok güzeldi mertle parka gittik bizde :))
mert paşayı parka götürdün demek canım iyi yapmışsın iyigezmeler size ana ogul...
selinamm bende seni merak ettim canım ya benide cok kötü etkilemişti dkh ama sen kendini üzmemeye calış rabbim sıkıntılarını gidersin ...inş en yakın zamanda kendini toparlasın biz eski mutlu selinamızı istiyoruz ona göre :))cok öptüm canım seni kendine iyi bak...
canım neden zor olsun ki rabbim ol dedikten sonra benim dayımın 15 sene cocugu olmamış sonra hiç bir tedevi filan görmeden 3 evladı varr.rabbim nasip eder inş. canım sen canını sıkma olur mu
haklısın berrincim rabbim ol dedikten sonra olacak inş...hayırlısı olsun hakkımızda canım...
kolay gelsin canım sana bizde seni özledik vakit buldukca gelirsin inş seni kızını öpüyorum...
canım sendemi klomene başladın hadı hayırlısı ya rabbim yüzlerimizi güldürsün inş gercekten ücümüzde klomene başladık aynı anda inş rabbim ücümüzede nasip eder hamiş kalmayı tabi diger kızlarada...ama özletiyosun kendini daha sık ugramaya calış cok öptüm seni...
canım ya cok gecmiş olsun agrı kesicide alamıyosun allah yardımcın olsun...

günaydın derinim...iyi canım ya şaka olmasına bende sevindim rabbim hayırlısıyla saglıklı kavuşmayı nasip etsin...

bu arada kardeloşumun yokluguda belli oluyo ya ne zman döncekki annesinden...

günaydın kızlar...hayırlı günler hepinize...benim klomen cuma günün bitiyo...cumarteside doktor randevum var...dua edin canlarım her sey yolunda gitsin hayırlısıyla...hepinizi cok öpüyorum....

selam kızlar.hepinize teşekkür ederim güzel dilekleriniz için.dün akşam 8 de bi yattım sabah 8e kadar.hala da hiçbişey yapmak istemiyorum.inşallah bu hapı kullanışım son olur bir daha gerek kalmaz.ne kötü bişeymiş ya mide bulantıları sıkıntı stres psikolojik sorunlu gibiyim ya.uykuya veriyorum kendimi.duş aldım şimdi kendime geleyim diye ama yok aynı yinede
derinim yazını görünce 30 tane daha okudum boncuğum için.Rabbim kabul etsin inşallah. 2.ci ikizlerimizde sağlıkla gelsinler topiğimize.öptm kızlar hoşçakalın.

selam kızlar nasılsınız benım ıcın dualar okuyosunuz allah razı olsun hepınızden ne muradınız varsa versın tez vakıtte ınsallah
berrıncıgım senın adına cok sevındım cnm allah analı babalı büyütsün ınsallah cnm
gökçem kız cok sasırdım ve cok mutlu oldum ne güzel bı haber bu rabbım ne büyük saglıcakla gecer ınsallah cnm hamılelıgın allah analı babalı büyütsün
tutısım bebegını kucagına almıssın cnm allah analı babalı büyütsün ınsallah
derınım esın gelıyormus gıttıgı yerde cok güzel gözün aydın fıstıgım sende dua ıcın emek verıyorsun allah razı olsun
ebusum görümcen daha ıyıdır ınsallah cnm
kardelen49 um gecmıs olsun cnm az kaldı sanada ınsallah müjdelı haberı verırsın cnm bızlere
kardelosum senı göremedım nerelerdesın tatlım umarım ıyısındır
selınam sende cok yoruluyormussun boşver dünya ısını kendıne dıkkat et bende cok yaptım senın yaptıklarını ama suanda kımse kapımı bıle calmıyor
garıbım sende tedavıye baslamıssın sanırım hayırlı olsun cnm
pelınım sende ıyısındır umarım cnm hıc karsılasamıyoruz
unuttugum varsa affola kızlar benı sorucak olursanız ben bıraz hüzünlüyüm annem gıdıyor yanımdaydı varlıgıda cok ıyı gelmıstı eskıye göre daha ıyıyım mıde bulantıları ıcın ılac kullanıyorum ınsallah sonum ıyı olur hayırlısı bakalım kendınıze cok ıyı bakın

Son düzenleme:
canım Allah iyilik versin.Bütün bunların sebebi dkh mı yaa.İnşallah en kısa zamanda daha iyi olursun

canım iyi olmana sevindim inşallah daha güzel olucak herşey sende ikizlerine kavuşcaksın hayırlısıyla.

Nasılsınız kızçeler herkes iyimi?Ben dün fena oldum yine dişten dolayı.Sabah 6 ya kadar hiç kesintisiz zonkladı dişim.Ağlaya dövüne doktora söylenerek derken 6 da sızmışım kalmışım.ŞÜkürler olsun kalktığımda hiçbişey kalmamıştı şimdide iyiyim.Allah kimseye vermesin berbat bişey bu diş ağrısı.Diğer çalışmalarda bitti artık bekleme zamanı ama takvime bakmamaya çalışıyorum.Arada kasık ve bel ağrılarımla hatırlıyorum bazen inşallah iyiye işarettir bu ay klomen kullananlarda çoğunlukta.pelin garip bide ben galiba.İnşallah bişeyler deneyen denemeyen bütün arkadaşlarım güzel haber veririz bu ay.Öpüyorum hepinizi annemle babamla geldi çıkmam lazım.

canım Allah iyilik versin.Bütün bunların sebebi dkh mı yaa.İnşallah en kısa zamanda daha iyi olursun

canım iyi olmana sevindim inşallah daha güzel olucak herşey sende ikizlerine kavuşcaksın hayırlısıyla.

Nasılsınız kızçeler herkes iyimi?Ben dün fena oldum yine dişten dolayı.Sabah 6 ya kadar hiç kesintisiz zonkladı dişim.Ağlaya dövüne doktora söylenerek derken 6 da sızmışım kalmışım.ŞÜkürler olsun kalktığımda hiçbişey kalmamıştı şimdide iyiyim.Allah kimseye vermesin berbat bişey bu diş ağrısı.Diğer çalışmalarda bitti artık bekleme zamanı ama takvime bakmamaya çalışıyorum.Arada kasık ve bel ağrılarımla hatırlıyorum bazen inşallah iyiye işarettir bu ay klomen kullananlarda çoğunlukta.pelin garip bide ben galiba.İnşallah bişeyler deneyen denemeyen bütün arkadaşlarım güzel haber veririz bu ay.Öpüyorum hepinizi annemle babamla geldi çıkmam lazım.

selinam ya inş bu aydan sonra daha kullanmassın o hapları benide cok kötü etkilemişti cok şükür bir ay kullandım...kendine iyi bak canım bende cok öptüm...
canımm iyiyim cok şükür bende klomene başladım bakalım bizim icinde hayırlısı olur inş...annecigin giddiyomuş allah kavuştursun ya annelerden ayrılmak hüzün veriyo insana bende annemden ayrılırken cok üzülüyorum ama saglık olsun canım üzme kendini...inş bebişlerinide hayırlısıyla saglıklı kucagına alacaksın tatlım ikizlerimize ve kendine cok iyi bak

kardelen 49 um sen nasılsın canım...

cnm sagolasın yarın inşşş gelecek hayırlısıyla bitanecigimsende aynen klomenle olmasada canını sıkmadan tam gaz devam etcen cnm asılamaya Allah kerim dicen ama inşşş gerek kalmadan bu ay gelsin minişin inşşş.
cnm yaa inş bian önce toparlıcan selinam seni böyle görmek inan üzüdü beni...Allah kabul etsin cnm dua için duyarlı arkadasım benim.
canımmm iyi olmana sevindim.annecigine üzlmüşün ama sıkma canını saglık olsun da napıcan...ne demek ya fıstıgımm zaten geçen hafta okuyamadık diye der ettim içime yarın dua olacak Allahın izniyleee.
ah kardelenim benimm gerçekten diş agrısı fena kuzum yaa inş bidaha olmazz..şimdiii geri sayımlar başladııı ayyy inşşş hamiş kalıcan bu ay kuzummmm daha dogrusu inş kalmışındır da tutunma evresindedir
arkadaşlar 5 haftalık hamileyim ama kese gözükmedi normalmi ((
aa cnm çok sevindim kesinleşti demek...benim bildigim 8.haftaya kadar kese olmaması normal görülüyo ama daha iyi bilenler yanlışım varsa düzeltsin.hayırlı olsun tatlımmm

BERRİNİMM bugün gelmedin hiç cnm umarım iyisindir merakta bırakma bizi

Son düzenleme:
yaa evet gökçeme kardeş geliyo inşallah cano abla olcak cimcime:))
konuşursam iletirim canım saol bugün konuştuk senle zaten dua konusunuda hallediyoruz inşallah
kuzum yaa kıyamam inanki oyorgunluk hali bendede var aslında konuştuğum çoğu kişide var belkide bahar sendromu yaşıyoruz .
selinam bazı dk hapları yapıyo öyle banada olmuştu hangisini kullanıyosun kuzum ?inşallah biran önce biterde düzene girersin allahım şifa versin sen iyi olda biz kusura bakmayız canım öptüm seni çok
aminn canımm inşallah rabbim sizlerede nasip etsin inşallahhh .sende iyiymişsin çok şükür canım biras kendine gel sende .öpüyorum canım bende senii
aminnn berrinim inşallah .valla kendime gelmeye çalışıyorum canım ama üzerimde bir yorgunluk hali varki sorma .sen nasılsın bidaha nezaman gideceksin doktora ?
derdam görümcem daha iyi anatolişimin bebişide daha iyi maşallah inşallah dahada iyi olucak
sen nasılsın temizlik yapıyosun demek allah kolaylık versin esmayıda senide öptümm
garibim sende klomene başlamışsın hadi hayırlı olsun caım inşallah buay 3 müjde birden alırız .allahım emeklerinize boşa çıkarmasın
ben köklü temizlik yapmadım kuzum zaten şuanda hiç halim yok yapmaya günlük işler işte :))
görüşemedik buara özletme kendini
kuzummmm kıyamam sana yaaa allahım bildiği gibi yapsın gerçektende çok çektin nasıl bir şans var bizde anlamıyorum :))
peloşum saol canım allah razı olsun evet buara bahar gelmesindenmidir nedir keyifliyim yorgunluğu takmıyorum bile :))
klomen bitiyo demek hadi bakalım inşallah yumoşlar hayırlısıyla döllenirlerde bebişler gelir sevcan yolu açtı ikizler peş peşe gelsin :))
canım konuşursam selam söylerim tabiki saolasın
boncuğum nedemek canım allahım kabul etsin inşallah bebişler sıkı sıkı tutunsunlar sana canım .
görümcem daha iyi hamdolsun .sen napıyosun demek anacıın gidiyo allah kavuştursun canım üzülme yine gelir yada sen gidersin
canım daha iyi olmana sevindim allahım dahada iyi etsin seni eniyi ben anlarım çok zor diş olayı inşallah son olur busıkıntı
konuştuğumuz gibi sen hiç takvime bakma inşallah hayırlısıyla yerşleşiyo bebiş şuanda :))
arkadaşlar 5 haftalık hamileyim ama kese gözükmedi normalmi ((

canım hadi gözünaydın daha çok yeni gözükmemesi normal bence bide üstten baktıysa hiç gözükmez yani

selam hanımlar hepinize hayırlı akşamlar bugün kocişim evde anca fırsat buldum
kardeloşumla konuştuğumuzda ay sonu gibi geleceğini söylemişti bi süre daha özliycez onu yani
buarada banuşumunda bataryası arızalanmış oyüzden giremiyor nete selamı var sizlere .
benden bukadar hanımlar şimdi çıkmam gerek sonra görüşürüz inşallah

BEBEK BEKLEME SÜRELERİMİZ

BANU .................12 YIL
EBRAR.................11 YIL
DERİN .................7 YIL
KARDELEN49..........7 YIL
ALEYNA................3,5 YIL
GARİP...................2 YIL
PELİN...................2 YIL
SELİNA ................1,5 YIL

HAMİŞLERİMİZ

KARDELOŞ(ERKEK)

TOSTİ(KIZ)

SEMRA(ERKEK)

ECE(KIZ)

ELİF(KIZ)

BONCUK(TAZE HAMİŞİMİZ )(İKİZLER YOLDA İNŞALLAH)

BERRİN (TAZE HAMİŞİMİZ)

GÖKÇERANA (İKİNCİ MELEK YOLDA)

ANNİŞLERİMİZ

BİRSEN(HÜSEYİN EMRE )

GÖKCERANA (GÖKÇE NAZ)

DERDANUR(ESMA SUDE )

CİCİLİ(MERT)

KAYRA (BEREN)

RANA (RANA BUĞLEM )

ANATOLİA(OĞLUŞUMUZ DÜNYAYA MERHABA DEDİ)

SEVCAN (ERDENİZ VE EDİZ )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…