Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

senden de razı olsun Allah berrinim.sagol yaa evet kısmetse geliyor evet iyi yere düştü.gerçi genelkurmayda:)baya bi sıkıymış haliyle ama inş yinede rahat olurbakalım şöför mü olacak korumamı başka bişy mi..gidince belli olacakmış.inş dedigin gibi herşey yoluna giriyordur yaa kuzu kanda baktırırım da ne bilim ya olsa bunca geçmeye çıkardı testlerde diyorum ne bilim ki.
derin iyiki geldin yaaa hareketlendikk birassss
sagol cnm toptan yazdım uzun oldu hareket ondandır
canım ben yarıınn haber ederim sana oluyr dimiii

olur cnm

derininm özlemişim seni yaffff :)

derininm özlemişim seni yaffff :)
OYY CNM COK SAGOL BENDE ÖZLEDİM VALLA YAA SİZSİZ OLMUYORRRRR
sağol canım Allah rağzı olsun :))

aaa cnm bak seni atlamışım aklımdaydın halbuki..test nasıl çıktı baya belliyse yanılma payı yk gibidir cnm inşş hamilesindir.kanda ne zaman bakıcan?

kızlar ben şimdilik kaçtım müsadenizle...kusura bakmayın...gene gelcem ama

canım doktor ultrasonda göremedi kan testi aldı sonucu3 te öğrenceminşallaaahh :)))

uzunca bir aradan sonra ben geldimhemen neden gelemediğimi anlatayımmalum havalar ısındı,kar kış bitti,biraz temizliğe dadandım,biraz da abarttım sanırım başlamışken bahar temizliği olsun dedim,arkasından da iki üç gün misafirlerimiz vardı,onları ağırladık derken bitti,buradayım şükürbana gelirsek,benden bu sefer pas yine,adet oldum,bitti ama garip bir adettikanama oldu ama her zamanki gibi çok olmadı,zaten zamanı da erkendi,hayırlısı bakalım hiç geçmişe bakamadım,biraz okuyayımda da zamanım olursa yazarım yine inşallah

[

ayyy canım 2tane daha yaptımonlarda pozitif inanamıyorum yaaa 1.5yıldır bekliodum Allahım herkesindileğini versin inşallah testler yanılmıodur (
canım cok sevindim kan tahlili sonucunu merakla bekliyorum ama hamilesin inş rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin....
inşallah canım benimm.ama lütfennnn öle deme bende hiç umutlanmamıştım rahim filmini düşüyodum kara kara inşş.güzel olur canım benimmm yaaa ümitsizlik yok siz öğretttiniz bana
berrinim cok sagol canım sizde bana moral veriyosunuz su anda noturum zaten bakalım klomen işe yarayacakmı tek tüplede zor gibi geliyo bana ama rabbim inş mucizemi nasip eder bana hayırlısıyla...
derinimmm hoşgeldin canım özlemiştik seni öncelikle taşınmışsınız oh güle güle oturun saglık ve huzur icinde inş...baya aksilikler olmuş ama sonu güzel olsun sıkma canını...eşinde geliyomuş şimdiden gözunaydın...üzülmedim canım ya adet olcamı biliyodum zaten bu ay klomen kullanıyorum aşılama bidaki ay yapılcak bakalım hayırlısı

ne güzel canım ya temizligini yapmışsn mıs mıs oturursun şimdi...ben de başlıycaktım ama grip oldum cok kotu artık haftaya falan temizlige başlarım...adetin niye oyle olduki hayırlısı olsun...

selam kızlar hayırlı günler hepinize...

BEBEK BEKLEME SÜRELERİMİZ

BANU .................12 YIL
EBRAR.................11 YIL
DERİN .................7 YIL
KARDELEN49..........7 YIL
ALEYNA................3,5 YIL
GARİP...................2 YIL
PELİN...................2 YIL
SELİNA ................1,5 YIL

HAMİŞLERİMİZ

KARDELOŞ(ERKEK)

TOSTİ(KIZ)

SEMRA(ERKEK)

ECE(KIZ)

ELİF(KIZ)

BONCUK(TAZE HAMİŞİMİZ )(İKİZLER YOLDA İNŞALLAH)

BERRİN (TAZE HAMİŞİMİZ)

GÖKÇERANA (İKİNCİ MELEK YOLDA)

ANNİŞLERİMİZ

BİRSEN(HÜSEYİN EMRE )

GÖKCERANA (GÖKÇE NAZ)

DERDANUR(ESMA SUDE )

CİCİLİ(MERT)

KAYRA (BEREN)

RANA (RANA BUĞLEM )

ANATOLİA(OĞLUŞUMUZ DÜNYAYA MERHABA DEDİ)

SEVCAN (ERDENİZ VE EDİZ )

PELOŞUM hadi hayırlı olsun kuzum tedavin inşallah pozitif sonuçlar alırsın burdan halayını çekeriz .allahım emeklerini boşa çıkarmasın canım allahım yardımcın olsun
maşallah berrinim çok sevindim canım hadi bakalım darısı pıt pıtları duymaya .allahım sorunsuz 9 ay geçirmeyi nasip etsin kuzum
işte mucize rabbimin mucizeleri bitmez bizlerde birgün bu haberleri alırız inşallah
ranam küçük ranamız iyiymiş maşallah ona allahım daha iyi etsin sizi gaz sıkıntılarınızda tez vakitte geçsin inşallah
görümcem daha iyi çok şükür canım inşallah dahada iyi olucak
evet ya liste çok güzel oldu koca bir aileyiz maşallah
ebrar abla gebelik testi yaptım pozitif çıktı bu testlerindoğruluk oranı yüzdekaçacaba yanlış olabilirmi ??? biriki tane daha yapsammı yarın doktora gidene kadar
ayyyy hadi hayırlı olsun canım bak pozitif haberini aldın bide korkuyodun test yapmaya .gözünaydın olsun allahım tamamına erdirsin canım
kuzum yaa kıyaam ben sana nekadar üzülmüşsün seni biliyoruz ya elinde olsa yapardın olur böyle aksilikler takma kafaya canom buhafta telafi ederiz beraber eksik varsa bende okurum kuzu konuşuruz gerçi .dün ben hastanedeydim cano arıyamadım seni kusura bakma .tahliller filan baya uğraştık dünde .akşamda yorgundum çok neyse konuşuruz gerçi buara okadar çok konuştumki telle dakika filan kalmadı ama
buarada eşinin yeri belli olmuş hadi gözünüzaydın olsun benim kardeşimde orda yaptı baya zor ama olsun yinede başka yerlerden iyidir .sen şimdi nasıl sabırsızsındır :))
kuzu buarada gökce ikinciye hamiş galiba onu farketmedin söyleyim dedim .öpüyorum seni çok
adette gelmemiş hayırlısı olsun cano dediğin gibi stresden çok gecikmiştir
[sıze=2]boncugumuzun duası bu cuma kızlar...okuyanlar özelden bildirirse sevinirim.burda gözümden kaçmasın[/sıze]
cano eksik varmı banada söylersin olurmu sonrasındada tostime dua hazırlıycam inşallah sağlıkla doğum yapması için

canım bahar temizliği yapmışsın ohh mis olmuştr evin güle güle kirlet .adetinde tuhaf olmuş bellimi olur belkide bebiş vardır hadi hayırlısı

selam hanımlar hepinize hayırlı günler az önce ANATOLİŞİM aradı şükürler olsun bebişin durumu çok daha iyiymiş seside iyi geliyodu bebişini görmüştü .okadar sevindimki anlatamam hep aklım ve duam onlarla .sizlerde unutmuyosunuzdur eminim ama bebiş hastaneden çıkasıya dua edelim ona annişine tez vakitte kavuşsun inşallah
bugün hava süper burda tüm camları açtım ohhhh insanın içi açılıyo ya
bende bugün çok iyiyim şükürler olsun
buarada selinamı merak ettim ben yaa nerelerde bu hatun inşallah sorun yoktur girmemezlik etmezdi .
boncuğum sende daha iyisindir umarım kuzum
arkadaşlar hepinizi öpüyorum görüşmek üzere

hoşgeldin DERİNİMMM,,,
seni aramızda görmek çok güzel kızzz sen hiç gitme burdan...
eşinin yeri çok güzel cnm hayırlısıyla geçecek zaman ...bu arada bende ANKARADAYIM... eşinin yanına gelde görüşelim kızzz...aklında olsun cnm cidden gelirsen kapım herzman açık haberin olsun...görüşmeyi çok isterim...

ANATOLİŞİMMM,,,
iyi haberlerini alıyoruz cnm inş bebişin iyileşcek tez zamanda ...

HASRETİM BABY,,,
cnm gözün aydın hayırlı olsun bebeğinnn...testler pozitif çıkarsa pek yanılmıyor cnm...

cnm selammm dün sana yazmadıgımı farkettim yaaa kusura bakma...bugün seni yarın başkasını bu oluyo hep:)unutkanlık yani...
demek adet oldun niye öyle az oldu acep ilginç..hayırlısı herşeyin cnm ama seni yazından anladıgım kadarıyla pozitif gördüm iyi olmana sevindim.
hoşbuldum kuzum bende çok özledim hepinizi yaaa...sagol iyi dileklerin için peloşum.evet kociş yarın dgl öbür gün inşş geliyor çok şükür tezkere aldıgı günü de görmek nasip olsun inşsende klomen kullanıcan he hadi bklım ya inş aşılamaya gerek kalmaz cnm yaaa.
evet cano nasıl üzüldüm anlatamam ama bu hafta inş halledicez...görümcen daha iyimiş sevindim ya.sende yoruldun baya bi olsun Allahım bu koşturmacalarının mükafatını versin inş...iyi yüreklim benim.olsun kuzum aramayınca müsait olmadıgını anladım zaten sen iyi ol da kiii iyiyim demişsin konusuruz bol bol artık inş...dua şuan baya bi eksik.yani eksik derken 3kişi bildirdi.ama yarına kadar biter sanırım bildirir herkes..ben ne kadar açık olursa hepsini okurum canom.gerek olursa paylaşırız konusuruk

canım sagolasın yaa sizlerde hiçbiriniz gitmeyin bi bütünüz artık bizhee demek ankaradasın cnm tabiki inş gelmek isterim cnm.çok sagol.

ayyy kızzz ne diyosunnn gökçem hamişmiiiiiiii ben nasıl atlamışım kiiiiiiikızz o rüya konusunu okuyunca direk dedim ki bu kız hamiş mi acepya itiraf ediyim dün geçmişi biraz hızlı okudum canım çogu şeyi okudum ama atladıgım da olmuştur mutlaka.çoksevindim yaaa ne güzel gökçeme kardeşçik geliyooo MAŞALLAHHHHALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN CANIMMM GÖKÇEMMMMMM

bu arada ANATOLİŞİME benden de çokkk selam söyle cnm dualarımızda o da inşş bebiş dahada iyi olacak geçecek bu zorluklar...

selam kızlar.ablacım merak etmişsin kusura bakmayın yaa çok yoğun geçiyo günlerim.eşim bile vaziyetimden memnun değil.çok yorgun hissediyorum kendimi hem beynen hem bedenim çok bitkin hissediyorum kendimi.her sabah bugun dinlenicem desemde hep bişeyler çıkıyo ya misafir ya temizlik ya gitmem gereken yerler.dkh da beni kötü etkiledi psikolojik olarak iyi hissetmiyorum kendimi.bu yüzdende giremedim vaktim olduğunda.ve her gün 3-4 damla kanamam oluyo.canım çok sıkkın bu yüzden inşallah ilaç bittiğinde rahatlarım ve işe yaramış olur.geçmişe bakamadım son sayfada da baktığımdan bişey anlamadım.kızlar kusuruma bakmayın kendimi toparlayana kadar böyle olucam sanırım.sizleri de merakta bırakmamak için girdim.hepinizi öpüyorum Allahım her daim gönlünüzdekini nasib eylesin huzuru mutluluğu sağlığı hiçbir zaman eksik etmesin.öptm sizi.

canım selinam yaa kıyamam,dikkat et kendine cnm..hiçbişeye canını sıkma...dkh ne kadar kullanıcaksın ki?inş çok kullanmana gerek olmaz kuzum yaa.böyle etkiliyosa kötü...ya oluyo,bazen herşey üst üste geliyor.aslında olagan şeyler ama biz sıkıntılı oldugumuz için herşey üstümüze geliyo en ufak bişyden sıkılıp üzülüyoruz..canım benim inş tez zamanda ferahlarsın RABBİM bu sıkıntılarını en yakın zamanda bir haberle yok etsin canımmm.içimden bi tek bu geçti şuan...

canım neden zor olsun ki rabbim ol dedikten sonra benim dayımın 15 sene cocugu olmamış sonra hiç bir tedevi filan görmeden 3 evladı varr.rabbim nasip eder inş. canım sen canını sıkma olur mu

amiinnn canım rabbim gönlündeki herseyi sanada nasip etsin inş. biraz kendine vakit ayır canımm kafanı toparla hiçbirşey saglığından senden önemli değill.

aminn canımm inşallah rabbim sizlerede nasip etsin inşallahhh .sende iyiymişsin çok şükür canım biras kendine gel sende .öpüyorum canım bende senii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…