Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

selamlar herkese çok güzel haberler var
SEVCANIM güle güle büyüt paşalarını canım RABBİM hayırlı evlat olmalarını nasip etsin gözünüzaydın olsun .
topiğimizin ilk ikizleri hoşgeldiler aramıza
bendende güzel haberler var ANATOLİŞİMDE yarım saat kadar önce doğum yaptı çok şükür yanlız bebişi yoğun bakıma aldılar inşallah oda iyi olursa çok daha mutlu olucaz .anatolişimi göremedim hala doğumhanedeydi benimde çıkmam gerekti tam 26 saattir hastanedeyim uykusuz ve çok yorgunum .ama bu iki güzel haber beni çok mutlu etti .
ANATOLİŞİMİNDE SEVCANIMINDA evlatlarını RABBİM korusun sağlıklı hayırlı ömürler nasip etsin
arkadaşlar duanızda bebişi unutmayın sağlıkla çıksın yoğunbakımdan inşallah
beni soracak olursanız yorgunum çok ve şimdi uyumayı planlıyorum :))hepinizi öptümmmm
ayrıca topiğimizde bir bereket var nazar değmesin darısıda bizlere olsun inşallah
buarada bende boncuğum için 30 tane okudum haberiniz olsun kızlar

canım görüşemedik epeydir,geçmiş olsun,inşallah akrabanız en kısa zamanada şifa bulur,sağlığına kavuşuranatolyayı merak ediyordum,inşallah bebeğide çok iyi olur,çok sağol canım bilgi verdiğin için

sağol ebrarım haber verdiğin için.Ah canım yaa niye yoğun bakıma almışlarki.Aklıma çok beklettikleri geldi elifi acaba ondanmı bebek problem yaşadı:26:

Kızlar bu haftaki duayı derin yapamıyor çünkü hem annesinin hem kendisinin neti kapalı çok özür diledi duayı haftaya cumaya erteledik boncuk canım sende kusura bakma elde olmayan sebeblerden bende adetliyim yoksa ben yapmaya çalışırdım.Kızlar haftaya kadar dualarınızı okuyup bildirin öpüldünüz....
Selinacım mesajını aldım Allah kabul etsin .

ablacım geç olcak ama görümcene çok geçmiş olsun RABBİM acil şifalar versin cümlesine...sende baya yoruluyorsun dikkat et kendine...öpüyoruz seni miniğimle...

ANATOLİA,,,

cnm gözün aydın RABBİM uzun ömürler versin minik meleğine ...
şuan yoğun bakımdaymış inş bian önce kollarına alırsın...bende yaşadım seni çok iyi anlıyorum...inş herşey güzel olcak dualarımızdasınız minik meleğinle...

sevcan anatolia rabbim evlatlarınız hayırlı ugurlu güzel evlatlar olmalarını nasip etsin inş.gözünüz aydınnn

bende okuduğumu haber veriyim diye girmiştim.Tüh ya keşke tamamlayabilseydik.Bende dr a gidicem yine yarın yoksa bende yapardım.

ranam sevcanım ve anotolyam sizlerede çok geçmiş olsun mevlam ebebklerinize sizde sağlıklı beraber ömürler versin inş
ebrarım canım rabbim acil şifalar nasip etsin inş biran evvel kavuşlur sağlığına
diğer kızlar sizler nasılsınz

merhaba canım topik yine sessiz.Ben iyiyim kendi adıma sen nasılsın neler yapıyosun

Bu sayfadaki baby-vac reklamına çok güldüm ben kızlar sizde gördünüzmü?Bebeklerin burun tıkanıklığını gidermek için icat edilmiş.Komik olan tarafı elektrik süpürgesine bağlanarak kullanılması

ii geceler
sevcacım hayırlı olsun alllah analı babalı büyütsün saglıkla büyüt yavrularını inş.
anatoliacım senindegözün aydın inş yavrun çabucak çıkar yogun bakımdan saglıkla büyüsün yavrun analı babalı büyüsün inş.
darısı tüm isteyen arkadaşlarıma olsun inşallah..
ebrşum çok yogun geçirmişsin günlerini allah kolaylık versin
boncugumdan haber varmı acaba inş herşey yolundadır

Bir annemiz daha olmuş ne mutlu bize Anatolia canım Allah analı babalı büyütmenizi nasip etsin...

selam ablacım.yorgunluk harici iyisindir inşallah.görümcen nasıl oldu?arıcaktım seni ama yanlış zamanda ararsam diye hep çekindim.Rabbim şifa versin görümcene inşallah.sizlerede bu tempoya dayanacak güç kuvvet versin ablacım.anatolyam doğum yaptı demek.Allahım yavrusunu sağlıklı mutlu günlerde büyütmek nasib etsin inşallah.bu mübarek günde acil şifalar diliyorum bebişimize.Annesine babasına biran önce kavuşması dileklerimle.amin.

ayy yaa benimde günün olduğu zamana denk geldi duanın aksamasına üzüldüm.derinimle konuşursan çok selam söyle canım.amin inşallah Rabbim kabul etsin dualarımızı.

günaydın kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı cumalar herkese.bu mübarek günde Rabbim cümlemizin dualarını kabul etsin inşallah.anatolyamız bebişine çabucak kavuşsun.boncuğum sıkıntılardan ferahlasın hamileliğin tadını çıkarsın.derinim ev işini kolaylıkla halletsin.ebrar ablamın görümcesine acil şifalar versin.bebiş isteyenlere sağlıklı bebekler nasib etsin Rabbim.amin Allahım dualarımı kabul etsin inşallah.öptm hepinizi.Allaha emanetsiniz.

AMİNNNN...cnm çok saol...darısı isteyen herkese olsun inş...

selinacım çok içten bi dua olmuş ...yüreğimin en derinliklerinden kocaman AMİNNNNNNNNN diyorummm...

kızlar nasılsınız ???
ben kızımdan fırsat buldukça geliyorum ama topik boş oluyor malesef
biz kızımla iyiyiz gün geçtikçe daha iyi oluyor büyüyor maaşallah...
hepinizi öpüyoruz teyzeleri...

selamlar hanımlar hepinize hayırlı cumalar geç oldu ama yinede söyleyim dedim
hepinize çok çok teşekkür ederim geçmiş olsun dilekleriniz için ALLAHIM nerde hasta varsa şifa versin gerçekten çok zor ALLAHIM kimseyi dermansız hastalıklarla imtihan etmesin .bugün evimdeyim çok şükür okadar uyumuşumki ama dinlenmişim kaç günün yorgunluğu ve uykusuzluğu var .
hastane psikolojimi okadar bozduki anlatamam doğum yapamıyanmı dersiniz .düşük yapanlarmı ,kanser olanlarmı her telden var artık bişey duymak işitmek istemez haldeyim .ALLAHIM herkese yardım etsin ama insan ne olursa olsun haline şükrediyor ya beterin beteri var .
buarada ANATOLİŞİMİ arıyorum ama ulaşamıyorum teli kapalı çokda merak ettim bebeiş nasıl diye hastaneyede gidemedim bugün evde kalmak istedim çünkü bende hasta olmaktan korkuyorum .
AZ öncede BONCUĞUMLA konuştum halen kanaması devam ediyormuş biraz daha azalmış ama çok güzel bir haberde var bebişlerin ikisininde kalp atışı duyulmuş yani ALLAH nasip ederse ikinci ikizlerimiz geliyo .duanızda unutmayın boncuğumu çok stresli hala sevinemedi garibim .selamı var size dua etsinler dedi .gerçi duayı ona okuyoduk ama kalmış sanırsam neyse geç olsunda güç olmasın onun içinde hepinize teşekkür etti boncuğum .
SEVCANIMDAN haber varmı bebişler ve sevcanım iyidir inşallah
buarada SELİNAM negüzel dua etmişsin ALLAH razı olsun kuzum seninde herşey gönlünce olsun
benden bukadar hepinizi çok öpüyorum görüşmek üzere
duanızda bizide unutmayın hanımlar

hayırlı akşamlar kızlar
ANATOLIA VE SEVCANN gözünüz aydın rabbim analı babalı büyütsün bebişlerinizi anatolıa üzülme canım inş. bir an önce kucagına alacaksın melegini rabbim korusun seni ve onu
BONCUGUM kanaman olmuş cok gecmiş olsun ama pıt pıtları duymuşsun hemde ikiz maşallah sübhanallah rabbim sana bagışlasın onlar annesine tutunmaya calışıyorlar inş. bir an önce gecer kanaman
EBRAR ablacım ne kadar yogun bir hatun oldun sen böyle inş. iyisindir cok öpüyorum senide
KARDELEN PELİN DERİN BANUCUM SELİNAM UNUTTUKLARIM VARSA KUSURUMUZA BAKMAYIN İNŞ. HEPİNİZ İYİSİNİZDİR
Bbizde iyiyiz kızlar artık agırlaşmaya hızlıca başladım az kaldı dr 25 nisan görünüyor dedi dogum sata göre 4 mayıs benim kız maşallah 10 gün önden gidiyor hakkımızda hayırlısı bakalım cooook öptük hepinizi görüşmek üzere

berrincim canım yeni gördüm gözün aydın cok sevindim maşallah bebiş bekleyenlerin sayısı gitgide azalıyor inş. hamişler topiği olacak bu topik
tebrik ederim canım tekrardan

berrincim canım yeni gördüm gözün aydın cok sevindim maşallah bebiş bekleyenlerin sayısı gitgide azalıyor inş. hamişler topiği olacak bu topik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…