Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

herkese hayirli aksamlar arkadaslar,hepiniz iyisiniz insallah?yogunlugumdan dolayi cok fazla giremiyorum kadinlar kulubune,ama aklimda ve dualarimdasiniz...

boncugum öncelikle tebrik ederim canim,iki tane imis bebisler,gerci tahmin etmistik ama kesinlesmesine sevindim.bu arada uzme kendini,tadini cikar hamileliginin.
berrincim canim senide cok tebrik ederim,cok sevindim senin adina.rabbim kucaginada almak nasip etsin.bu arada sinav sonuclarinda iyi olur insallah.
ebrarim canim cok gecmis olsun görumcene,rabbim sifa versin.uzme kendini olurmu,gerci konustuk gecen aksam msn de.dikkat et kendine.
kardelenim sinavinin iyi gecmesine cok sevindim,ins sonuc itibari ilede guzel olur.bu arada yumurtalarda buyumus,ins boncugumuz gibi iki kesen olur.
pelicim annene gitmissin,hasret gideriyorsundur simdi anneciginle,ne guzel.degisiklik olmustur senin icinde.
kardelenim sende annene gitmissin,allah sifa versin bu arada annen ameliyat olmus.
derinim seninde net paketin bitmis,fazla gecmeden al özletme kendini.
sevcanim yarin hasretin sona eriyor demek,rabbim kolaylik versin insallah.dualarini eksik etme bizlerden olurmu.
flancim cok gecmis olsun hastaymissin,allah sifa versin,ayrica lekelenmelerin ins bebistendir canim.

aklimda kalanlar bunlar arkadaslar,unuttuklarim illaki vardir,onlarada benden cok selam olsun....

Son düzenleme:
slm kızlar
ebroşum görümcene üzüldüm canım allah şifasını versin yardımcısı olsun inş sende kib kolay gelsin sanada canım ugün aradım açmadın görüşrz inş.
karelencim seninde yumoşlardan biri yakışıklıymış karnında kalırda dahada yakışıklı bi bebiş olarak kucagına gelir inş.
boncugum iki kese varmış inş saglıkla dünyaya gelir miniklerin herşeygönlünce olsun inş.
berrincim gözün aydın rabbim saglıkla dünyaya gelmesine nasip etsin inş darısı isteyen herkese olsun inş.
anotoliacım inş güzel rahat bi dogum yapar saglıkla yavrusunu kucagına alır inş
derinim face tede yazdım seni rüyamda gördüm die yeşil bi küpe ve kolye verdin bana yıllardır ilk defa seni rüyamda gördüm hayır olsun inş canım eşin nasıl umarım iyidir kib canım
kızlar hepiniz iyisinz inş kib öptm sizleri

selam kızlar hayırlı geceler.çok kalamıycam.anatolyamdan haber yok sanırım nasıl oldu acaba merak ettim.inş kolay doğumu olmuştur.
sevcanım sabah giremezsin diye sana da yazmak için girdim.Rabbim yar ve yardımcın olsun.sağlıkla al yavrularını kucağına inşallah.öptm canım.Allaha emanetsinizz.

sağol canım yaa çok güldüm mesajına inşallah dediğin gibi olur

Maşallah çok tatlı Allah analı babalı büyütsün.
Berrincim çok sevindim okuyunca Allah tamamına erdirsin inşallah
Anatolia inşallah doğumunu yapmıştır.
Sevcan canım seninde anladığım kadarıyla yarın sanırım inşallah sağlıkla kavuş bebişlerine canım.
Ebuşum canım eltin iyidir inşallah sende çok yoruldun canım.
Derincim inşallah herşey güzel olucak şu işlerini hallette bir rahatla canım.
Boncuk umarım herşey yolundadır.
Kardeloş kardelen garip birsen ve diğer tüm kızlar inşallah hepiniz iyisinizdir.
Kızlar ben bu aralar giremedim hem yoğunum hem sıkıntılıyım inşallah sizlerden güzel haberler almaya devam ederim.

Sevcancım şimdiden Allah kolaylık versin sağlıkla bebişlerine kavuş inşallah.Topiğimizin ilk ikizleri geliyooooo.BU arada biz sana sormayı unutmuşuz bebişler çift yumurta ikizimi yoksa tek yumurtamı?

Kardelencim nasılsın canım bayadır görüşemedik ne güzel haberler varmış sevcan doğumunu yaptımı haberin varmı?

kızlar herkese iyi geceler.ancak bu saatte girebildim bugün misafirler bştmedi ve telefon susmadı sağolsun çok kişi aradı.sabah 9da hastanede olacağız allahın izniyle...
gecmıişi okudum fakat yazamıyorum çok kalamayacağım .güzel temenni dualarınız için hepinize teşekkürler.allah razı olsun.
hepiniz için dua okuyacağım canlarım.
siz de dua edin sağlıkla yavrularımıza kavuşalım inşallah teyzeleri.
kardelen49 cnm söylemiştim burda gözünden kaçtı sanırım oğluşlar çift yumurta :)
hepinize iyi uykular canlar.artık bebeklerle bırlıkte yazarız size:)
cepten numarası olanlara mesaj atacağım kendıme gelınce inşallah.buraya yazar o arkadaşlar inşallah hayırlı haberlerimizi.
ALLAH'A EMANET OLUN.
HEPİNİZİ ÖPÜYORUZZZ

sağol canım allah razı olsunn rabbim herkese nasip etsinn

canım rabbim saglıklı sıhhatli bi şekilde aramıza dönmenizi nasip etsinn rabbim doğumda kolaylıklar versinn sevcanım yaaa çok mutlu oldumm nedesm ki nedenirki yaa

aminn canım inş.hayırdır canım neyin var görünmüyosun bayadr özlettin kendiini

...PAŞALARIMIZZZ HOŞGELDİNİZZZ ARAMIZAAA...

SEVCANIMMM,,,
GÖZÜNÜZ AYDINNN...RABBİM SAĞLIKLI UZUN ÖMÜRLER VERSİNNNN...

Hoşgeldiniz topiğimiz ilk ikiz melekleri Allah analı babalı sağlıklı uzun ömürler versin size...

Kızlar derin yoğunluktan giremiyorum dua için lütfen okuyanlar tekrar yazarmısınız birde perşembe akşama kadar haber verin bende derine haber vericem...

Bebeği olanlar Allah analı babalı büyütsün..Henüz isteme aşamasında olanlara darısı inş. Allah herkese en kısa zamanda sağlıklı güzel bebekler versin inş.

Banum mesajını görmedim canım iyiyim nolsun bildiğin gibi işte.Senin niye keyfin yok merak ettim karşılaşamadık bu ara.
Sevcanım gözümden kaçmış herhalde dediğin gibi hatırlamıyorum çift yumurtamı tek yumurtamı arkadaşlarla konuştuk hatta onlarda bilmiyodu.Şu an oğluşlar kucağındadır Allah bağışlasın canım güle güle büyütün.Şansları bahtları açık olsun beraberce sağlıklı uzun ömürler versin Rabbim

Kardelencim aslında hep aynı sorunlar ama bazen yürek şaha kalkıyor o dönemdede problemler çoğalıyor şükür şimdi daha iyiym birde diete başlayıp devam ettirsem çok daha iyi olucam.

günaydın kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı günler inşallah.herkes nerelerde ?????

sevcanım gözünüz aydın canım.Rabbim ömür boyu evlatlarına sağlık mutluluk versin inşallah.Allahım analı babalı büyütmek nasib etsin canım.tebrik ederim.öptm sizlerii.

sevcancığım gözünüz aydın canımRabbim sağlıklı uzun ömürler versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…