Dikkat, mutlaka okuyun!

anjelic

miyav
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2009
2.615
8
Arkadaşlar merhaba, başıma gelen ve sizin de yaşamanızı istemediğim bir konu hakkında sizleri uyarmak istiyorum...10 nisan günü siteye girdim, bu bölümde adını net olarak hatırlamadığım ilgimi çeken bir topiğe girdim, bir arkadaş -nickini hatırlamıyorum, ah bi hatırlasam!!!- konuyla ilgili coretest.net diye bir link atmış, girin buraya, gerekli tüm bilgiler var diye, ben de bir anlık gafletle linke tıkladım, maalesef linke tıklamamla benim bilgisayar kilitlendi kaldı, fazla uzatmadan link yoluyla bilgisayarıma bulaşan virüs bilgisayarımı çökertti, allahtan bilgilerimi yedekleşmiştim yoksa telafisi mümkün olmayacaktı, bunu o arkadaş okuyorsa rahatlasın linki epey işe yaradı yani!!!

Siz siz olun internette verilen linkleri tıklamayın, çok merak ediyorsanız o adresi alıp kendiniz webde bakın, inşallah kimsenin başına gelmez...

yaaa yok böyle bişey yaaa..bu kadar da yapamazlar..:1shok:acaba bilmeden mi verdi o adresi,bilerek mi?lütfen ne olduğunu bilmediğimiz adresleri vermeyelim arkadaşlarCADIARZUne güzel şurda herşeyimizi paylaşıyoruz..lütfen dikkatli olalım..a.s

Arkadaşlar merhaba, başıma gelen ve sizin de yaşamanızı istemediğim bir konu hakkında sizleri uyarmak istiyorum...10 nisan günü siteye girdim, bu bölümde adını net olarak hatırlamadığım ilgimi çeken bir topiğe girdim, bir arkadaş -nickini hatırlamıyorum, ah bi hatırlasam!!!- konuyla ilgili coretest.net diye bir link atmış, girin buraya, gerekli tüm bilgiler var diye, ben de bir anlık gafletle linke tıkladım, maalesef linke tıklamamla benim bilgisayar kilitlendi kaldı, fazla uzatmadan link yoluyla bilgisayarıma bulaşan virüs bilgisayarımı çökertti, allahtan bilgilerimi yedekleşmiştim yoksa telafisi mümkün olmayacaktı, bunu o arkadaş okuyorsa rahatlasın linki epey işe yaradı yani!!!

Siz siz olun internette verilen linkleri tıklamayın, çok merak ediyorsanız o adresi alıp kendiniz webde bakın, inşallah kimsenin başına gelmez...
hayret bi şey ya biz burda neyle uğraşıyoruz milletin aklı nelere çalışıyo el insaf valla ne diyeyim

ya arkadaşım o girdiğin linke mej yazdıysan senin yazdığın mesajlardan bakabilirsin nebileyim ya

bu insanların derdi nedir yahu ne isterler zarar vermekten zevk mi alıyolar nedir.......kınım kınım kınıyorum o kişiliksiz kişiyi hıhhh delikafadulden delikafadulden

bu olaylar her yerde olabiliyor
bi kaç kendini bilmez sitelere programlara virüs bulaştırabiliyor
onlar işin ehli tabiki bir şey olduğu yok virüs girse bilgisayarları çökse bile sorun değil
virüs icat etmeyi bilenler format atmayı hayli hayli biliyorlardır
olan bizim gibi bilgisi sınırlı kişilere oluyor
o yüzden ne kk da ne mail kutumda ne de başka bir yerde gördüm hiç bir linke atlamıyorum öylesine
sizde eğer format atmak gibi ileri derecede bilgi sahibi değilseniz
güvenmediğiniz linkleri açmamanızı tavsiye ederim.

X