Dikkat! Kizlar Para yiyen asalaklar (erkekler) cok fazla...

Hic bir erkege para yedirdiniz mi?

• Ankete Katılan
    23

Birbilene

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2016
12
3
33
Öncelikle konuya soruyla baslamak istiyorum.
Etrafinizda hangi yas gurubu oldugu farketmeksizin soyle bir bakin iliskilerde yaslari kucuk olan genc kizlarimiz ve kac yasinda olupta hala iyi niyetli hemcinslerimiz cok falza kisaca erkek arkadasina,gorustugu erkege,belki bazi durumlarda esine (o farkli bir boyut ve ince bir cizgi ) surekli para vererek iliskisini surdurdugunu dusunen cok fazla hemcinslerimiz var.Sizde bunlardan biri iseniz uyanma vakti kizlar!!!
Her 10 kizdan biri hata bir cogu bunu yapiyor.cunku devir artik kizlarin para yemesi ( akillarda hep o duaunce vardir yillardir) degil tam aksine erkeklerin tipki bir asalak gibi para emici birer yaratiga donusmus hali ile karsi karsiya bir devir.
Bir cogunuz hadi canim diyebilir.Fakat bu tipler oyle bir tiptir ki ne siz iyi niyetini sorgularsiniz nede onlar acik acik canim ya benim icin neler yapiyor diye kiymetini bilir.Kac kisi taniyorum erkek arkadasinin ac karnini doyuran telefon,kiyafet,herturlu banka kredisi aman borcunu kapatsin yaziktir iyi niyetinde bulunan.Yardim ettiginizi dusunuyorsaniz yaniliyorsunuz.Gururlu hicbir erkek kiz arkadasindan ihtiyaci olmadigi surece para mevzusuna girmez.Herseyden once isteyecegi bir ailesi yakin arkadaslari vardir siz onun herseyi olabilirsiniz fakat bankasi olmayin.Özellikle bu tipler 88 dogumlu sonrasi cok fazla artis gostermekte gozlemlerime gore.Artik aman hesabi erkek oder ,bayana odetilmez,senin paran gecmez burda diyen erkek cok fazla yok.Bi bakima onlarda hakli bazi durumlarda.
''''Zamaninda para yiyen kizlarimiz onlari bir guzel yemis tekmeyi vurmus bizim iyi niyetimize olan olur,bizde erkegin borclusuna kaliriz,,,
Bu yasima kadar ne bir erkekten para yiyen nede yediren bir kisilik oldum bunlar kucuk hesap degil tabiki bazi seylerin olcusu var ama cahil hemcinslerimiz belki kizlarimiz bunlari gozden kaciriyor.Belki kiziniz belki kardesiniz boylesine sacmabir durumda.mutluluktan ayaklari yerden kesilmistir muhtemelen yada yapmam gerekiyor olmaz oyle diye kendinden emin tipler.TEHLİKEDESİNİZ!!!
#Etrafimda cok fazla erkek arkadasina kredi ceken ???
-cok sikintidayim cok borcum var kredide vermiyor bankalar sen ceksen ben sana odesem
-sen canini sikma benim adima cekelim krediyi ( yeterki mutlu olalim borcu oderiz evlilik yolu uzamaz )
#Tanistiginizda son model arabalarla gelip sizinle tanisincami isleri kotu gitti yazziiikkk bu en tehlikeli tip iste...
-surekli bir yerden para bekler alacagim var onu bi alsaydim konusmalari
-iflas ettik yalanlari
-icra geldi arabaya yalanlari ( eee canim o araba kiralikti ztn)
-sonraki asama gezilip tozulur kafa dagilsin skntida hesaplar sana kitlenir.
-ardindan cebimde 5 krs yok sigarasi uzaktaysa bileti alinir paketlenir harcligi verilir gonderilir bazilarida
-sonra tartismalar ardindan ben cok sikintidayim soruyormusun hic paran varmi yokmu insan dusunur falan lafalari
-saf kizimiz ya gonderir ya kredi ceker boyle boyle senden ondan al al al ye paralari buyut gobegi pasam iste
-bir diger ihtimal bakti isik yok bunu yolamicak vinnnn kaciş plani bahane ayrilik eee baska tavuk bulacak zaman kisitli hayat kisa
Kizlar lutfen dikkat cok fazla boyle asalak para yiyen erkek tipleri var kendinizi alcaltmayin para gozde olmayin.olcusunu bilin seven adam cebinde parasi yoksa sizle gorusmek icin dahi olsa bulur bulusturur ona gore bi yere goturur.Bendeki bu kadar der latte icmezsinde meyveli soda icirir.
Nerede bir para yediren kiz tipi gorsem annesi gibi terlik atasim geliyor:)

Bilgilendirme için teşekkürler...

Siz çok yedirmişsiniz galiba ? Yetişkin bir kadın istediğini yapar. Hayat her xaman kullanılmaktan ibaret değil.

Cok sukur be yedim nede yedirdim.Bu kadar sikinti yaptiginiza gore yazilanlari bi aliganlik olmus bi zoruna gitmis.Ben bi ayarindan bahsetmisim orda sen farkina varamamissin onu ya erkeksin seni anlatmisim yada bir diger ihtimal.fedakakarlik ayri karsilikli iki kiside yapar ama bazi durumlar cok ayri.boyle yorum yazip kalabalik etme bence burda suan kendini ele veriyorsun

Hemen öylesinden uzaklaşın eşin dahi kadın parası yiyo erkekler böyle şeyleri eskiden kendine yedirtmezdi bu ne ya

bende çok şükür ne yedim ne de yedirdim.bir erkek bunu yapıyorsa bu az buçuk j....o yapar onu.
ilişki sırasında en fazla 1-2 kere cüzdanını unuttuysa falan.evlilikte ise senin benim param olmamalı.

artık kadınlar da para kazandığına göre hep erkek öder saçmalığı bitiyor işte ne güzel. öyle asalaklık değil bahsettiğim ancak sanki hep erkek para ödemeli kadın hiç elini cebine atmamalı gibi anlatmışsınız.

Ben bi ayardan bahsetmisim tam aksine bunu meslek edinmis tipler var.Her seferinde erkek ödememeli ztn oda yanlis.Ben kasada sacma bir odeme rekabeti olmasin diye lavoboya diye kalkip hesap odeyen insanim yeri geldigindeAma bu durumu hakedenler vardir etmeyenler vardir o aradaki samimiyete ve guvene dayanir.Ben aksine firsatci tiplwrden bahsediyorum bunlar yasi kucuk kizlarimizin etrafindaki tipler genellikle ben cok bilirim ailesinin para yetistiremedigi 19 20 yasinda kizlarimizin o parayi erkek arkadasina yedirdigini yada verdigini vb.5 bini bir arada gormeyip erkek arkadasi icin kredi cektigini vs.

Eski sevgilimin borcu vardı ve o istemeden bir miktar para verdiğimi hatırlıyorum. Daha sonra tekrardan istediği de oldu ama sonra vermemiştim eli çok alışmasın diye. Ama bunu yaparken kötü niyetli olduğunu düşündüğümden değildi . Tekrardan borç yapmasını istemediğimdendi. Bunu kullanılmak olarak asla düşünmedim. Buluştuğumuzda hesabı bana ödetmezdi asla. Evlerimiz çok uzak olmasına rağmen benzin parasını falan asla dert etmez evime bırakırdı. Arkadaşlarımı gezdirirdi. Kaç defa da benden borç aldıktan sonra geri vermek istedi parayı , rüyalarıma giriyor al artık derdi . Ben istemezdim . Şuanda da içim rahat.

Hayatımda gördüğüm en saçma, en tek taraflı yazılardan biri. Hayat müşterektir. İki insan birbirini seviyor ve değer veriyorsa zor anlarda destek olmak da görevdir. Elbette ki sizi sevmeyen insanları parayla yanınızda tutmak büyük bir aldatmaca ama bu kadın için de aynı, erkek için de aynı. Hesabı erkek ödeyince, erkek hediye alınca, erkek kredi çekince sorun yok, kadın bunları yapınca kendini kullandırıyor öyle mi? Eğer ortada saygı, sevgi değil de çıkar varsa iki cins için de aynı şeyler geçerli.

Yazilanlari okudunmu bilemiyorum ama ya okumamissin yada kapsiten yetmemis anlamamissin.simdi dusunuyorum sana anlatmak icin yormaya gerek yok kendimi.Hayirdir ya anlamiyorum ki ben erkek parasi yiyin mi demisim yada tam tersi esit olmali sacma dedigin yazida senin anlama kapasiten yorma kendini madem oyle.

faturalarını öderdim de helal olsun o istediği için değildi kendim düşünürdüm sadece duygusal sömürüsüne haram ettim bu daha değerliydi çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…