Dikişlerim açılmış mıdır?

Nurpnrr

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2019
1.103
2.268
28
15 güne girdim doğum yapalı saatt 12 yi geçti çünkü. Sağ kasık tarafımda hafif kızarma acı vardı bugün kaynanam yemeğe çağırdı bizi ,bizim evimiz 4.katta in çık kaynanamlar da 4. katta ee oraya da in çık ettimi bilmem kaç basamak in çık ordada oturdum hep mecbur uzanamadim da.eve geldim uzandım ama sağıma dönerken fln sancim oluyor simdi kalkarken aynayla bakmaya çalıştım ora kabarmış gibi bagirsaklarim açılır da dökülür diye korkuyorum dalga geçecekler yazmasin.esime beni doktora acile götür diyorum annemle ikisi hiç ciddiye almıyor bebegimi alıyorum emzirmek için sağ koluma yatırıp emziriyorum oda süt gelmeyince çırpınıyor tekme atyor iyice açtı galiba dikis yerimi sezeryanli doğum yapan kadınlar söyleyin bir şey olurmu kafama taktım cok ?

Korkma hiçbir şey olmaz. Lohusalıktan böyle düşünüyosun ama orasının açılıp bağırsaklar falan çıkması yani o mümkün değil onun için çooook büyük bir kaza vs olması lazım Allah korusun tabi.
Merdiven inip çıkmakla bi şey olmaz, hiç canını sıkma.

Bagırsaklarınız nasıl açılacak? 7 kat dikiş var orda, Birde dökülecek yok daha neler. Batikonla pansuman yapın. Bende sezeryan oldum çok hareket edince benimde sancım olurdu.

Yok canım 15 gün sonra oturdun diye bağırsak mı çıkarmış. Katları da aralıklarla çıkmışsındır. Yani 4 kat indin. Bir süre yol gittin 4 kat çıktın. Zaman geçti yemek falan filan 4 indin zaman geçti 4 çıktın.
Tabi 16 katı tek seferde çıkmadın bi şey olmacağını sanmam

Bilmiyorum annem bir dedi dikiş açılır bağırsakların dökülür diye sonra ben korktum saka yaptım saçmalama diyor ama korkunca çevirdi lafı Vasfiyeteyzeniz Vasfiyeteyzeniz Donya Donya

Bilmiyorum annem bir dedi dikiş açılır bağırsakların dökülür diye sonra ben korktum saka yaptım saçmalama diyor ama korkunca çevirdi lafı Vasfiyeteyzeniz Vasfiyeteyzeniz Donya Donya
Yok canım ya ne bağırsak dökülmesi. Annen de amma laf bulmuş.
Kontrolün var mı yakın zamanda. Ya da doktorunla iletişimin var mı ? İçin rahat etsin diye yarın sabah bir foto atabilirsin ama yarın sabaha bir şey kalmaz.
Ben 5. Gün annemi gönderip ev süpürmüştüm salak olduğumdan. Bana bişi olmadıysa sana hiiiiç bişi olmaz

Ben sezaryen olup hastaneden çıkınca 4 kat merdiven çıkmıştım. 15 gün olmuş sizin bişey olmaz

Sorun olmaz ama içiniz rahat etsin doktorunuza sorun isterseniz. 15 gün sonra her şey daha rahat olacak zaten, gittikçe alışacaksınız 😊

15 güne girdim doğum yapalı saatt 12 yi geçti çünkü. Sağ kasık tarafımda hafif kızarma acı vardı bugün kaynanam yemeğe çağırdı bizi ,bizim evimiz 4.katta in çık kaynanamlar da 4. katta ee oraya da in çık ettimi bilmem kaç basamak in çık ordada oturdum hep mecbur uzanamadim da.eve geldim uzandım ama sağıma dönerken fln sancim oluyor simdi kalkarken aynayla bakmaya çalıştım ora kabarmış gibi bagirsaklarim açılır da dökülür diye korkuyorum dalga geçecekler yazmasin.esime beni doktora acile götür diyorum annemle ikisi hiç ciddiye almıyor bebegimi alıyorum emzirmek için sağ koluma yatırıp emziriyorum oda süt gelmeyince çırpınıyor tekme atyor iyice açtı galiba dikis yerimi sezeryanli doğum yapan kadınlar söyleyin bir şey olurmu kafama taktım cok ?
O kadar kolay açılabilen bir şey değil. Bağırsakların da damarlarla vücuduna bağlı öyle lop diye yere dağılmaz.

Yok canım ya ne bağırsak dökülmesi. Annen de amma laf bulmuş.
Kontrolün var mı yakın zamanda. Ya da doktorunla iletişimin var mı ? İçin rahat etsin diye yarın sabah bir foto atabilirsin ama yarın sabaha bir şey kalmaz.
Ben 5. Gün annemi gönderip ev süpürmüştüm salak olduğumdan. Bana bişi olmadıysa sana hiiiiç bişi olmaz
Ben elimden gelse annemi 1 yaşına kadar tutarım bebek . Nasil gönderdin?
Simdi den korkuyorum annem gidince nasıl bebeğe bakicam nasıl uyuycam ben diye

Ya kusura bakma çok gülesim geldi..düşünsene acile gidiyorsun doktor soruyo neyin var sende ee ben 15 gün önce sezaryen oldum bugünde 4 kat inip çıktım dikislerim açılıp bağırsaklarım dökülecek gibi hissediyorum..doktor şok üstüne şok yaşayacak ağzı açık ciddi ciddi seni dinliycek bisey olmaz diyip gönderdikten sonra ömürlük eğlence çıkacak doktora..söyle anlatacak herkese bi gece acildeyim kadının biri geldi sezaryen olmuş bağırsaklarının dokulecegini zannettiğini söyledi valla ömürlük eğlence nerden bakarsan bak..

Yinede için rahat edecekse yarın kadin doğuma git

Bazen senin dalga geçtiğini düşünüyordum ama şu an aynı eski sen gibiyim uyku yok diye ağlıyorum neredeyse 38+3 oldum nefes almak bile beni yoruyor, topaç gibi oldum Nur
Yaa ıyi olmuş diycem kusura bakma ama uyku konusunda benimle çok dalga geçiyor buradaki kadınlarda. Uykusuzluk çok kötü bide ben kafama takıyorum bütün gün.

Yaa ıyi olmuş diycem kusura bakma ama uyku konusunda benimle çok dalga geçiyor buradaki kadınlarda. Uykusuzluk çok kötü bide ben kafama takıyorum bütün gün.
Şaka yapıyoruz be sende hemen triplenme artık birbirimizi biliyoruz aşağı yukarı…

Bende bugün sabah 5 gibi kalktım uyuyamadım kafam zonkladı ağladım sinirden…

Bebişin nasıl ondan haber ver, bağırsaklara bir şey olmaz merak etme

X